[ad_1]

واقع در یکی از هاوانا برجسته ترین شریان این کوبا هتل می درخشد با نور خود به موجب آن ظرافت و راحتی نفس اماره و خدمات عالی ارائه می دهد.

چند ماه پیش در کوبا گردشگری این فرصت را به جای دو دنیای امروز موسیقی و جامعه آیکون. نفسانی و کاریزماتیک بیانسه و ضبط صنعت مغول Jay-Z آمد به بازدید هاوانا. خود اقامت صرف شد در استقرار که آمار و ارقام در “ده بالا” از وجود هتل ها در پایتخت از تمام کوبا: هتل ساراتوگا; با توجه به درمان بسیار عالی از کارکنان آن جذابیت از آن محیط آرامش از آن محیط و آن متعادل کیفیت نسبت به قیمت.

موقعیت مرکزی آن اجازه می دهد تا دسترسی آسان به سایت های فرهنگی مانند کنگره ملی, موزه هنرهای زیبا و جهانی هنر معروف Partagás توتون و تنباکو و کارخانه و مرکز تاریخی شهر و مهم کوبا فرهنگی محل برای اپرا و باله: گراند تئاتر هاوانا در میان بسیاری از گزینه های دیگر است که شما را قادر به زنده کردن یک ماجراجویی پر از احساس فوق العاده ای.

کمی تاریخ

هتل ساراتوگا’s پست می رود به دور قرن نوزدهم. افتتاح آن در سال 1879 از خواب بیدار شد منافع گسترده ای در میان ساکنان این زمان با توجه به آن دلخواهی جغرافیایی محیط است. توسط 1933 آن را یکی از نقاط مرجع زمانی که صحبت از آسایش و لذت بردن از لذت و آرامش.

آن سالن برگزاری خاطرات حضور برجسته جهان از چهره های فرهنگی, ورزشی, سیاسی و حوزه و اخیرا شاهد به اقامت دلپذیر فوق Beyonce و Jay – Z و پاپ و هیپ هاپ آیکون بود لذت بردم در مهمان نواز هاوانا.

تضمین آسایش

تعطیلات خود را در کوبا نمی توانست بهتر خوابیدن از یکی از 96 اتاق از اموال. از این 49 طبقه بندی شده به عنوان Junior Suite ساراتوگا 40 به عنوان لوکس پاسیو و 7 سوئیت. همه تحسین تزئین شده با مبلمان عتیقه راحت و مطبوع و با نمایش های دیدنی و جذاب.

خصوصی پذیرش 24 ساعته توجه به هر نیاز خود را, آبگرم, ورزشگاه, دربان و majordomo خدمات و امن حتی مراقبت از کودکان مناطق برای کودک شما کاملا اعتماد هستند متمایز لمس است که این یک هتل پنج ستاره پر از تجملات و حواس او را پرت.

باید به شما نیاز به ماندن در تماس با عزیزان در طرف دیگر از جهان را ارائه می دهد 24 ساعته خدمات اینترنت سرعت بالا در هر اتاق به صورت رایگان و Wi-Fi در مناطق رایج است.

خود را منافع تجاری را می توان تضمین شده در یک فاصله توسط availing خود را از دو مراکز کسب و کار در دست در هتل: Salón پرادو و Salón Dragones با گنجایش 25 و 12 نفر در آن منظور. و اگر آن است که رویای خود را به سعی کنید از بازی های معروف و بسیار تحسین سیگار برگ هاوانا شما نمی خواهد که برای رفتن فراتر از تسهیلات برای گزینه نهفته در درون خود را درک بدون کمترین مشکل. فقط به عنوان به راحتی شما را پیدا خواهد کرد دسترسی فوری به دیگر مکمل امکانات: خدمات تاکسی, کرایه ماشین, اطلاعات گردشگری دفتر و یا پارکینگ عمومی در نزدیکی هتل است.

ورود به محل برگزاری ارائه خواهد شد یک تجربه فراموش نشدنی را برای شما با یک کوکتل خوش آمدید در میان یک گروه از کارگران که عمل به عنوان یک خانواده و مطمئن خواهند شد که اقامت خود را لذت شما هرگز فراموش نخواهد شد.

“شادی مگس در آشپزخانه”

مرکز بین المللی سرآشپزها همه به رخ کشیدن واجد شرایط تجربه برای هر بشقاب شایسته رضایت شما. کافه ها و رستوران ها از آن ما خواهد برجسته نوار میردر و Anacaona رستوران مدعی اعتبار بزرگ برای نفیس خود را درمان, با شکوه, لوکس تعالی از محصولات و مشخصات عالی به ثابت comings و اتفاقات اغوا کننده هاوانا.

غذاهای کام فراتر از توضیحات مانند گوشت گاو Involtini al prosciutto fontina و مریم گلی, ماهی قزل آلا, Basilicata “Cotelette” یا دسر لذیذ مانند هویج گردو و کشمش کیک برخی از شاداب احساس بود در یکی از بهترین امکانات در تمام روز در حال حاضر کوبا گردشگری.

هتل ساراتوگا است, فراتر از یک شک گزینه خوبی است اگر شما می خواهید بدانید که کوبا در آن زندگی می کنند و مردم است. Beyonce و Jay -Z, انتخاب, این سایت پر از لذت و احساسات شگفت انگیز بود و رویاهای خود را برآورده. چه از شما انتظار دارند ؟

[ad_2]