برای این خطا سیم کشی ها چک شود. بخش آمپلی فایر یا تقویت صدا بالاترین توان مصرفی را در یک سینمای خانگی دارد و در عموم طراح های سینمای خانگی ولتاژ تغذیه این بخش به صورت جداگانه در برد پاور دستگاه تولید می شود و همچنین مدار محافظ ویزه ای بر انجام کارکرد صحیح این بخش نظارت می کند و در صورت ایجاد هر گونه افزایش جریان مصرفی که ممکن است علت های مختلفی مثل خرابی آی سی های خروجی تقویت صدا و یا ایجاد اتصالی در یکی از قطعات بایاس این بخش و یا حتی اتصالی سیم های بلندگوها باشد این مدار فعال شده و دستگاه را به حالت استندبای می برد و پیغام push power protect و یا در برخی از مدل ها عبارت protection در صفحه نمایش دستگاه نمایش داده می شود. در سینمای خانگی سامسونگ حرکت صحیح فن با قطعات محافظ کنترل شده و در صورت فعال شدن این قطعات محافظ پیغام fan chek و یا fan protect در دیسپلی دستگاه نمایش داده شده و سپس دستگاه به حالت استندبای می رود. سپس وی، به بررسی دستگاه جهت رفع مشکل و عیب یابی آن در کمترین زمان ممکن می پردازد.

تعمیر گوشی سامسونگ A7 2018
اگر با مشکل پروتکت در سینمای خانگی خود مواجه شدیم چه اقداماتی برای رفع ایراد آن میتوانیم انجام دهیم؟ خود اسپیکرهای وایرلس نیز مدل های مختلفی دارند و همچنین هر مدل قابلیتی را دارا می باشد که میتوانیم از ان ها استفاده کنیم ولی اگر مشکلی برای آن ها پیش آید باید اقدام به عیب یابی آن کنیم که این امر توسط تعمیرکاران حرفه ای انجام می شود. اگر برنامه به صورت خودکار اجرا نشد آن را به صورت دستی اجرا کنید. به همین سبب هم خدمات خود را تا یک سال گارانتی می نماید. با این حال دلایلی دیگری هم وجود دارد که میتواند منجر به جمع شدن آب در لباسشویی سامسونگ گردد. خراب بودن محفظه نمک هم از جمله دلایل است. اگر به اهمتر و یا ابزار دیگر برای تست بلندگوی سینمای خانگی دسترسی ندارید میتوانید از یک باتری نیم قلم و یا قلمی حتی ضعیف شده برای تست و آزمایش سلامت کلی بلندگو استفاده کنید. در صورتی که مشکل مرتفع نشد حتما با تعمیرکار سینمای خانگی در امدادکاران تماس بگیرید تا در کمترم زمان تعمیرکار به محل یا منزل مراجعه نماید. در منزل در اهواز در انتهای صفحه بیابید.

تعمیر گوشی سامسونگ S4
بک لایت صفحهای نازک در پنل تلویزیون می باشد که متشکل از تعداد زیادی لامپ ال ای دی است.وقتی این قطعه دچار خرابی می گردد و چراغها شروع به خاموش شدن کنند، دیگر تصویری از تلویزیون پخش نخواهد شد و یا هالهای سیاه روی تصویر شکل می یگرد اما پخش صدا همچنان ادامه مییابد. اپتیک : قطعه اصلی اپتیکال بلاک و در واقع انتقال دهنده اطلاعات سی دی برای پردازش به برد servo است. اپتیکال بلاک و یا مکانیزم اپتیک به مجموعه سخت افزاری گفته می شود که وظیفه لودینگ و خواندن اطلاعات سی دی را انجام می دهند و بعنوان یک مجموعه مکانیکی و الکترونیکی از استهلاک بیشتری نسبت به سایر قطعات دارند.قطعه اصلی بخش لودینگ سی دی و بعنوان یک قطعه مصرفی بیشترین احتمال خرابی را در این ایراد دارند. در عموم نوشته های مربوط به تعمیر دی وی دی و سینمای خانگی تاکید کردیم که عمومی ترین ایراد در دستگاههایی که دارای درایو سی دی هستند اشکال در خواندن اطلاعات سی دی است و بیشتر از همه بعلت خرابی و یا بد کار کردن مجموعه اپتیکال بلاک ایجاد می شود. در ادامه بیشتر این مجموعه و خدماتش را معرفی می کنیم. پد را به آرامی بکشید و به پیچ های که زیر آن است نگاه کنید.

و – بلندگو بزنید اگر بلندگو سالم باشد خشخش ضعیفی در آن شنیده میشود. پس از فروش محصول، نمایندگی سامسونگ آی اچ سی آماده است که در صورت هر گونه مشکل، خدمات لازم در خصوص تعمیریا نصب و راه اندازی محصول را در خدمت شما قرار دهد. البته بهتر است بدانید که منظور از اسپیکر وایرلس همان بلوتوث است و این نوع اسپیکرها از سیستمی مثل وای فای استفاده نمی کند و همین سیستم بلوتوث می تواند کار را راه بیندازد. ادوات سیستم پخش موزیک نیز امروزه بسیار زیاد شده است که هر کسی بنا بر نیاز خود و همچنین سلیقه خود مدلی از ان را انتخاب و استفاده می کند. تعمیر آیفون و آیپد از اهمیت ویژهای برخودار است چون ظرافت طراحی زیادی دارند و همچنین قیمت آنها بسیار بالاست. همچنین خطا ممکن است بدلیل صدمات فیزیکی که منجربه گودی یاتورفتگی وتخریب عایق میشود،بوجود آید.دراین شرایط،یک متخصص حرفه ای مورد نیاز است.بسته به شدت خسارت وارد شده،تعمیر یخچال شما ویالزوم تعویض قسمتی ازآن(ویا کل یخچال)تعیین میگردد.اگرباعث گودی وتورفتگی دریخچال خودشده اید،لطفا باروش گرم کردن وسردکردن قصدرفع مشکل رانداشته باشید.این کار موجب ذوب شدن عایق فومی گشته که خسارات جبران ناپذیری رابرای یخچال به همراه خواهد داشت.دررابطه باظاهر تخریب شده یخچال نیزچیزی لازم به گفتن نیست!

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از نمایندگی تعمیرات سامسونگ صادقیه دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.