سازمان سنجش با انتشار نسخه اولیه کنکور سراسری ، انتخاب رشته کنکور 99 این سایت درصد دروس امتحان ، رتبه ، سطح و وضعیت متقاضیان مجاز به شرکت در مرحله انتخاب آزمون ورودی ملی را تعیین می کند. داوطلبان مجاز به انتخاب رشته تحصیلی دانشگاه های ملی از جمله روز ، شب ، پیام نور ، پردیس غیر انتفاعی ، خودگردان انتخاب رشته کنکور 99 و دانشگاه فرهنگیان می توانند پس از بررسی دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، انتخاب خود را در اولویت قرار دهند.

انتخاب رشته کنکور سراسری 99

آنچه تأثیر زیادی در چگونگی ترتیب انتخاب نامزد انتخاب رشته کنکور 99 دارد و او را برای دستیابی به نمره قبولی در آزمون ورودی نزدیکتر می کند ، دانستن رتبه قبولی داوطلبان سال گذشته است که مرکز مشاوره تحصیلی هیوا ، به منظور هموار کردن مسیر نامزدها ، با استفاده از آزمون ورودی Hiva به صورت رایگان طراحی شده است تا داوطلبان بتوانند شانس قبولی خود را در سه دوره ببینند: خوش بین انتخاب رشته کنکور 99 ، منطقی و بدبین. همچنین برای راحتی داوطلبانی که می خواهند در انتخاب رشته کنکور سراسری شرکت کنند ، می توانید نرم افزار انتخاب رشته مجازی Hiva را بارگیری کنید.

 

بیشتر بخوانید: نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری Hiva

مشاوره در مورد انتخاب رشته کنکور سراسری 99
متقاضیان انتخاب رشته کنکور سراسری باید از دوره هایی انتخاب رشته کنکور 99 که در آن مجاز به انتخاب رشته بودند آگاه باشند ، حداکثر 150 کد رشته رشته را مطابق با گروه آزمایشی خود که در آزمون ورودی با مراجعه به 99 شرکت کرده اند ، انتخاب کنند. سایت انتخاب رشته آزمون ورودی اما مهمترین مسئله چگونگی ترتیب انتخاب ها است. توجه به 5 عامل مهم در اولویت بندی گزینه ها مؤثر انتخاب رشته کنکور 99 خواهد بود كه عبارتند از:

جواب انتخاب رشته ارشد 98

هزینه حمل و نقل

مسیر: البته ، هرچه مسیر دانشگاه انتخاب رشته کنکور 99 داوطلب به محل زندگی خود نزدیک تر باشد ، هزینه کمتری کاهش می یابد و داوطلب راحت تر سفر می کند.

کیفیت رشته و دانشگاه: سطح کیفی آموزش در دانشگاه های مختلف متفاوت است و دانشگاه ها بر این اساس در رده های مختلفی قرار می گیرند. انتخاب رشته کنکور 99 بنابراین داوطلبان باید کیفیت واحد انتخابی را با در نظر گرفتن دانشکده دانشگاه بررسی کنند و آن را در انتخاب خود لحاظ کنند.

شهریه دوره انتخابی (پذیرش در دوره های غیر روزانه از جمله شب ، پیام نور ، پردیس غیر انتفاعی ، نیمه وقت ، مجازی و خودمختار انتخاب رشته کنکور 99 ملزم به پرداخت شهریه به دانشگاه محل پذیرش آنها هستند.)

متقاضیان پس از بررسی این عوامل و تکمیل فرم انتخاب رشته درسی که در جزوه انتخاب رشته دوره 99 آزمون سراسری ملی ارائه انتخاب رشته کنکور 99 شده است ، می توانند برای انتخاب رشته آنلاین بپیوندند و همچنین می توانند از راهنمای انتخاب رشته هیوا کمک بگیرند.

نحوه انتخاب رشته کنکور

به خاطر داشته باشید داوطلبانی انتخاب رشته کنکور 99 که علاقه مند به انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 هستند نیز باید طبق مهلت تعیین شده توسط مرکز سنجش دانشگاه آزاد با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد نسبت به انتخاب رشته انتخاب رشته کنکور 99 مورد علاقه خود اقدام کنند. مکانها برای اطلاع از زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 و سایر اخبار ، عضو کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا شوید

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته اصلی در دانشگاه آزاد 99

انتخاب رشته تجربی

با توجه به اینکه رتبه و سطح کسب شده شما تأثیر زیادی در انتخاب رشته کنکور 99 دارد ، مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده هستند تا با بررسی دقیق رزومه خود و استفاده از تجربیات خود ، در انتخاب یک دوره دقیق انتخاب رشته کنکور 99 و کامل به شما کمک کنند. می توانید از طریق سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.