[ad_1]

بر خلاف بسیاری از شهرستانها و شهرهای کوچک در ایتالیا میلان را ندارد و ثروت از ویرانه های باستانی مانند رم یا یک شهر مانند فلورانس. آن است که ایتالیا و کسب و کار, مد, مرکز — شیک به جای جذاب یک شهر بزرگ ثروت و قلب اقتصاد ایتالیا.این بدان معنا نیست که هیچ چیز توجه داشته باشید برای دیدن. در مقابل میلان یک لیست باید ببینید سایت ها و خیلی بیشتر.

1. Duomo — میلان کلیسای جامع سوم بزرگترین در جهان است. آن مزین بیرونی می دهد راه را به یک جای تعجب هوشیار داخلی. یک درمان واقعی است که راه رفتن بر روی پشت بام در میان یک جنگل پرواز buttresses ، gargoyles و مجسمه و یک نمایش با شکوه از تمام میلان.

2. گالری Emanuelle دوم — چند قدم از Duomo یکی از معروف ترین در جهان خرید بازی های آرکید که اغلب به نام میلان اتاق نشیمن. این شهر glitterati در حال جذب به آن شیک و مغازه ها و کافه ها و رستوران ها از جمله Il Salotto گفت: برای خدمت به بهترین قهوه در تمام میلان. توقف توسط در اواخر بعد از ظهر برای “un e caffe biscotti” و برخی از صرف زمان فقط مردم به تماشای.

3. لا اسکالا — شما ممکن است قادر به شرکت در یک عملکرد در جهان معروف ترین اپرای اگر شما بلیط کنون در پیشبرد. آن را قطعا به ارزش در حالی که خود را. آن مشهور آکوستیک بسیار عالی و تئاتر است که در واقع یک بازسازی از آن خود اصلی پس از آن در جنگ جهانی دوم است. همین حالا La Scala موزه با مجموعه ای وسیع از ماسک, لباس, مناظر, آلات موسیقی و نمرات.

4. Castello Sforzesco – اگر چه بسیاری از این ساختمان رنسانس ظاهر است که با توجه به بازسازی در نوبه خود از قرن بسیاری از ویژگی های اصلی هنوز باقی مانده است. این ممنوعیت بیرونی می دهد و راه را برای یک سری از برازنده حیاط در. این قلعه همچنین شامل مجموعه ای زیبا از مبلمان آثار نقاشی و مجسمه.

5. Pinacoteca د Brera — Palazzo di Brera خانه میلان بهترین مجموعه هنر. در اینجا شما می توانید نمونه هایی از رنسانس و باروک نقاشی و همچنین با این نسخهها کار توسط برخی از ایتالیا معروف ترین هنرمندان مدرن است. در یک مکان شما می توانید تجربه هنری ایتالیا از طریق قرن ها.

6. Quadrilatero – برای دوستداران مد و یا پنجره خریداران میلان منطقه مد دارای مد معروف خانه از والنتینو, ورساچه, آرمانی, گوچی و Ferragamo, در میان دیگران. به سبک ایتالیایی است که گریه به دور از زرق و برق دار مد پاریس ، میلان انجام نگرفته است و بیشتر — به خوبی برش لباس زیبا و لوازم جانبی شیک اما پوشیدنی کفش. اگر شما خوش شانس شما ممکن است قادر به انتخاب کنید تا یک جفت کفش گوچی فروش نصف قیمت.

7. Santa Maria delle Grazie – اگر چه لئوناردو داوینچی را شام آخر یکی از معروف ترین نقاشی های, اکثر مردم درک نمی کنند که در آن قرار دارد در این قرن 15 رنسانس صومعه در میلان. این شاهکار ناتمام رنج می برد بسیار زوال با توجه به راه آن ایجاد شد. این یک گنج است که اغلب از دست رفته به دلیل بسیاری از مردم انتظار آن را می توان در موزه لوور در پاریس همراه با دیگر شاهکار مونالیزا.

[ad_2]