[ad_1]

پاتایا شهر با شخصیت های متعدد. برای برخی از, آن است که یک محل برای یادگیری در مورد فرهنگ تایلندی, برای بسیاری از آن بهشت خرید برای خانواده ها ارائه می دهد یک میزبان از فعالیت های است که هر کس می تواند لذت ببرید و برای میلیون ها نفر از مردان تنها آن را در یک کلوپ شبانه در مرکز و یک محل برای دیدار با برخی از تایلند, زیبا ترین زنان است.

شما می توانید دیدار با دختران تایلندی در میله میله برو برو در ساحل و یا فقط در مورد هر نقطه در این شهر دوستانه. سوال این است که بچه ها اغلب می پرسند که از کجا می توانم پیدا کردن یک مهمان دوستانه هتل. اگر من می خواهم به دعوت دوست جدید من به هتل هتل خوش آمدید اضافی مهمان است “دختر پسند” یا من خواهد بود به اتهام “وصال حق”?

هتل های 5 ستاره

در حالی که بسیاری از مردم فکر می کنم از پاتایا به عنوان آسیا را بیشتر پر جنب و جوش شبانه مرکز این فقط یک بخش از فعالیت های گردشگری در پاتایا. قضاوت رزرو هتل سهم شیر از درآمد هتل است از زوج ها و خانواده ها. هتل هدف کسب و کار خود را در یک یا بیشتر از این گروه های توریستی بنابراین شما را پیدا کنید که هتل های 5 ستاره و خانواده گرا هتل مانند بزرگتر هتل رفت و آمد مکرر به طور کلی مهمان پسند. وجود دارد یک استثنای قابل توجه پاتایا را محبوب ترین, هتل, خرگوش رفت و آمد مکرر در Dongtan ساحل ارائه می دهد مهمان نوازی به تمام بازدید کنندگان از جمله دوستان خود.

راه رفتن در خیابان, هتل

اگر شما به دنبال یک مهمان دوستانه هتل پیدا خواهید کرد که تقریبا تمام هتل ها و مهمان خانه ها و آپارتمان های نزدیک به شب زندگی مناطق مهمان پسند. در پیاده روی خیابان منطقه شما یک انتخاب خوب از محبوب ترین ها و هتل های بسیار دادهاند.

در Soi الماس خیابان با بیش از ده برو, میله, وجود دارد, الماس, ساحل, هتل, Galaxy سوئیت و سبز مشاهده Serviced Apartments. فقط در این نزدیکی هست در Soi 14 وجود دارد Grand Hotel با 80 اتاق در انتخاب سبک و یاس هتل 62 اتاق اخیرا refurnished و جدید استخر سرپوشیده, یکی از بالاترین پاتایا هتل ها در سفر مشاور. در خیابان راه رفتن خود را وجود دارد راه رفتن در خیابان مهمانخانه درست بالای دلبر برو و P. 72 هتل با سطح خیابان بار که باز می شود بر روی خیابان راه رفتن. یک محل عالی برای نشستن و تماشای فعالیت های در خیابان راه رفتن قبل از بیرون رفتن برای شب.

Soi Buakhao منطقه هتل ها

این Soi Buakhao منطقه یکی دیگر از محبوب کلوپ شبانه در منطقه است. در اینجا شما پیدا کردن یک ترکیب جالب از مهمان دوستانه هتل ها و مهمانسراها برای بازدید کنندگان و آپارتمان برای تایلند است که کار در کاباره ها و کافه ها.

در Soi Buakhao خود را پیدا خواهید کرد Katesiree خانه لاگونا Buakhao خانه با سبک تایلندی مبلمان هدف, Regency مهمانخانه و خاخام فیل مهمانخانه است که همچنین یک محل ملاقات برای پاتایا گلف جامعه است.

درست کردن Soi Buakhao در Soi LK مترو آمیخته با میله برو برو coyote میله و میله آبجو شما در پیدا کردن یک دسته از مهمان پسند هتل ها و مهمانسراها. اگر شما می خواهم به اویختن با بیگانگان شما را دوست دارم روز قیامت مهمانخانه و نوار و وجود Irish Rovers مهمانخانه و Kilkenny هتل با یک ایرلندی عطر و طعم. نزدیک شما را پیدا محبوب گوزن سر مهمانخانه و در گوشه ای از خیابان وجود دارد پاسادنا تسلیم با یک انتخاب از 20 به زیبایی مبله, اتاق 4 اتاق مختلف و سبک.

در سراسر جاده ها وجود دارد Soi Chaiyapoon معروف برای دیوانه Daves کافه است که در خدمت صبحانه 24 ساعت/روز و Neeroys اواخر شب رستوران ارائه می دهد که ماهی ‘n چیپس و سبک انگلیسی ادویه کاری. مهمان دوستانه مهمانخانه نیست خیلی دوستانه از Canterbury Tales کافه است که یک کتابفروشی و رستوران در طبقه همکف. فقط بیشتر پایین خیابان در نزدیکی محبوب مگی ممکن است بار وجود دارد Chaiyapoon مسافرخانه و رستوران.

برای یک راهنمای جامع برای مهمان دوستانه هتل در پاتایا منطقه و راهنمای شهر شب زنده داری چک کردن وب سایت من در www.pattaya-discover.com.

[ad_2]