مهران مدیری، مهمان برنامه«دورهمی» را متهم به دزدی کرد

[ad_1]

مهران مدیری، نیما شعبان‌نژاد را که شب گذشته (چهارشنبه ۲۷ فروردین) مهمان «دورهمی» بود، به برداشتن یک کارت هدیه از این برنامه، متهم کرد.

 نیما شعبان‌نژاد، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، شب گذشته (چهارشنبه ۲۷فروردین) مهمان برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری بود. این بازیگر به تازگی در سریال شبکه نمایش خانگی «هیولا» با کارگردانی مهران مدیری و سریال تلویزیونی «دوپینگ» ساخته رضا مقصودی نقش آفرینی کرده است.

در بخش ابتدایی مجری برنامه به مهمان خود گفت: «تو در آلمان به دنیا آمدی، آیا آلمانی هم بلدی؟»

شعبان‌نژاد نیز در پاسخ از یک تا ده را به زبان آلمانی شمرد و گفت: «همین اندازه به من یاد داده‌اند البته تا بیست را بلد بودم اما به مرور زمان فراموش کردم. سه سال و نیمم که بود به ایران آمدیم، اگربخواهید؛ به ایرانی بلدم تا صد را بشمرم.»

در بخشی از برنامه، مدیری در میان صحبت‌های شعبان‌نژاد، دائم به میز کناری او نگاه می‌کرد، مهمان برنامه که علت را جویا شد، مجری از او پرسید: «وضع مالی تو خوب است؟ مشکل مالی نداری؟»

به گزارش پایگاه خبری تیترنیوز، شعبان‌نژاد در پاسخ گفت: «چرا اتفاقا مشکلات مالی زیاد است. همین چند هفته اخیر، دزد به خانه مادرم زد و تمام دارایی من را که دست آنها امانت سپرده بودم، سرقت کرد.»

مدیری در ادامه گفت: «این سوال را می‌پرسم چون تا الان روی میز دو کارت هدیه بود، در اصل چهارتا بود که دوتای آنها را به شرکت کنندگان دادم، دوتای دیگر هم روی میز باقی مانده بود. اما الان که نگاه می‌کنم فقط یکی روی میز است(با خنده).»

شعبان‌نژاد هم پاسخ داد: «یعنی الان یک چیز هم بدهکار شدم (باخنده)؟ باید یک پولی هم پرداخت کنم؟ باور کنید من به چیزی دست نزدم.»

مدیری هم گفت: «نه، این حرف‌ها چیست؟ نوش جانت. همه‌اش برای خودت(با خنده).»

[ad_2]

Source link