[ad_1]

یک تاج بود یک نماینده از پادشاهان در گذشته است. فقط آنهایی که سزاوار این قدرتمند تاج داده شد و مسئولیت حاکم امپراتوری. آن را نه فقط روسری bejewelled با پر زرق و برق جواهرات, اما نمادی از قدرت نفوذ و کنترل خانواده سلطنتی. حامل این تاج سلطنتی جلب احترام و ارادت و تحسین از تمام جنبه های زندگی. به عنوان یک علامت از احترام تنها این royals برخوردار بودند با بهترین وسایل رفاهی و تجملات از همه نوع. این روند هنوز هم ادامه دارد در طول سفر قطار لوکس در هند که در آن مهمان مجاز با اوج سلطنتی تجربه و زیاده روی است.

امیدوار کننده ترین از همه قطار لوکس در هند ارائه crowning دلخوشیها به مهمانان است Maharajas’ اکسپرس. تبلیغ به عنوان گران ترین قطار از آن زمان این آموزش تاج مهمانان خود را با افسانه و انتخابی تجربه است.

خارج از این قطار لوکس یکی می توانید برجسته عدد بیانتها و معتنی تاج طلایی آیکون در سایه از رنگ قرمز به عنوان یک علامت از ادای احترام به میراث سلطنتی. تاج و تصاویر بر روی قطار است نه تنها استفاده می شود برای نشان دادن غنا و توانگری اما به معنای واقعی کلمه است نمادین از نهایی راحتی مهمانان برخوردار هستند. مسافران روی عرشه این بهترین قطار لوکس در حال تاج گذاری با تجربی سفر با رنگ و لعاب هر لوکس قابل تصور است.

این ویژه سلطنتی شروع درمان درست از لحظه ای که آرزو مهمان وارد خروج ایستگاه راه آهن. اینجا قطار لوکس در آن bedecked شکوه در انتظار مسافران و ارائه آنها فرش قرمز خوش آمدید. تکمیل با دلگرم, هندی, مراسم ارائه تزئینات و dabbing قرمز شنگرف Tikka این ویژه خوش آمدید به ارمغان می آورد پیش بینی در میان مهمانان با توجه به آنچه دارای بعدی در این سفر است.

و سپس می آید نقطه زمانی که مسافران در واقع تبدیل به تاج سلطنتی در حالی که پله در بهترین قطار لوکس از آن زمان است. در مقابل هر مربی قطار نماینده دریافت مهمانان با “ناماسته” و آنها را نشان می دهد راه است. به عنوان گام آنها را در داخل این قطار لوکس آنها همراهی با مسئولین به خود اختصاص داده suite. یک جهان متفاوت است در دسترس نباشد, قطار ویژه مطمئن شوید که هر سلطنتی فانتزی متوجه است در حالی که مدل سازی فضای داخلی در مجلل تم. در واقع حتی در حالی که راه رفتن را از طریق دالان های سلطنتی مسافران تجربه همان ظرافت و اصالت که با کاخ سلطنتی شده اند مبله.

در نظر داشتن ارتباط با میراث سلطنتی این قطار لوکس داخلی تصمیم گرفت. سنتی, نقاشی, پارچه ابریشمی گل برجسته ابریشم bedspreads و مبلمان مصنوعات چوب ساج تخت و مبلمان; همه اکو سلطنتی ظرافت در نویدبخش ترین راه است.

علاوه بر این قطار نیز گنجانیده شده یک نوآوری از شوک اثبات پنوماتیک سیستم تعلیق حصول اطمینان از که آن را در سنگ و مهمان می تواند لذت بردن از یک سفر راحت. همچنین Maharajas’ تنها هندی قطار لوکس که دارای اتاق های سبک به جای درب از درب های کشویی با RFID قفل برای مسافری حفظ حریم خصوصی. علاوه بر نوار اتومبیل و رستوران قطار نیز Rajah باشگاه است که می تواند تبدیل به یک کنفرانس برای جلسات کسب و کار با کمک از پیش نصب شده LCD و پروژکتور پورت.

دیگر دستاورد تجربه در هیئت مدیره شامل ساخت مسافر احساس پادشاه حسن نیت ارائه میدهد به ویژه مهمان نوازی توسط khidmatgars یا ویژه مسئولین. در طول سفر آنها مطمئن شوید که آرزو خواسته های و لوکس انتظارات مسافران را برآورده ترین و امیدوار کننده است. توان آن را به مواد غذایی انتقال یا 24×7 خواسته های این ماهر مسئولین محتاطانه ارائه خدمات با سازش.

این فوق العاده در هیئت مدیره تجارب ملاقات کرد به همان اندازه دیدنی خارج از هیئت مدیره فرصت ها در قالب گشت و گذار در شهرهای مملو سلطنتی گذشته و دیگر جاذبه های فرهنگی. سفر به قلعه ها و قصر های سلطنتی و موزه ها و دیسک های بازی به پناهگاه ، در طول روز گشت و گذار کمک به مسافران درک سلطنتی تفاوت های ظریف به ارمغان می آورد و آنها را نزدیک به آن است. همه این جاذبه های ویژه ای به اوج خود رسید به Maharajas قطار اکسپرس تور باعث می شود آنها احساس مانند یک پادشاه تاج با انتخابی درمان از تجربیات دیدنی و جذاب.

[ad_2]