[ad_1]

1. سفر با درست ویزا: یک نوع ویزا را نمی توان تغییر داد و پس از ورود در هند. با این حال کسب و کار و اشتغال ویزا می توان توسعه یافته در هند, ویزای کسب و کار با 180 روز اقامت محدودیت نمی تواند تمدید شود در هند.

2. به همه توصیه می شود واکسن: آیا این قبل از ورود در هند. وجود دارد بسیاری از سایت های اینترنتی است که لیست تمام واکسن مورد نیاز هند در این بازدید دکتر محلی یا درمانگاه برای به دست آوردن اطلاعات به روز توصیه می شود.

3. مطمئن شوید که شما با ثبت نام در محلی FRRO, (خارجی منطقه ای اداره ثبت): هر ویزا که باید 180 روز اقامت محدودیت یا کمتر باید ثبت نام در محلی FRRO (خارجی منطقه ای اداره ثبت) دفتر ظرف 14 روز از ورود در هند. عدم انجام این کار می تواند عواقب جدی داشته باشد.

4. ثبت نام خود را با محلی سفارت یا کنسولگری در هند: این را قادر می سازد سفارت یا کنسولگری به تماس با شما در مورد اورژانس و بالعکس. بسیاری از خارجی کنسولگری میزبان رویدادهای اجتماعی و به اطلاع شما از این اگر شما در حال ثبت شده است. این می تواند یک فرصت خوبی برای معاشرت و شبکه با دیگر مهاجرت اتباع.

5. آگاهی از آداب و رسوم محلی: داشتن آگاهی از فرهنگ هند قبل از ورود یک مزیت است. به عنوان مثال اگر شما یک مرد بسیاری از زنان خواهد تکان دادن دست خود را در هند به خصوص در محیط کسب و کار. با این حال برای برخی از, آن است که هنوز تابو و متقابل با سر اشاره کردن سر انجام خواهد شد, هشدار به این کمک خواهد کرد که شما برای جلوگیری از شرایط شرم آور.

6. علت مراقبت منابع مسکونی اجاره آپارتمان: اجاره یک آپارتمان را از طریق معتبر نقل مکان شرکت و یا آژانس املاک و مستغلات. هند مسکونی بازار املاک و مستغلات است, آشفته و قیمت بسیار قابل مذاکره است. اگر نه در حال حاضر در حال حاضر در یک آپارتمان سعی کنید از مبلمان و وسایل موجود در قیمت اجاره.

7. پیدا کردن یک خانه در منطقه مناسب شهر: اجاره یک خانه یا آپارتمان در محل مناسب. شهرهای هند می تواند یک چالش به حرکت و پیدا کردن نوع امکانات و خدمات شما را برای اعطا در کشورهای غربی می تواند مشکل باشد. چنین است; جوامع تمایل به زندگی در مناطق تعیین شده با دسترسی آسان به رستوران ها, میله, خرید تجهیزات پزشکی, و غیره.

8. مراقب باشید در مورد آنچه شما می خوردن و نوشیدن: خوردن یکسره می تواند یک اشتباه بزرگ برای مهاجران اخیر است. در آن طول می کشد زمان برای بدن برای تنظیم به یک تغییر در رژیم غذایی و باکتری ها. پایان بالا هتل ها و رستوران ها بهترین هستند در ابتدا; جلوگیری از یخ اگر نه در پایان بالا ایجاد.

9. آماده به معامله! در حالی که بسیاری از مغازه ها در حال حاضر باید ثابت قیمت متوسط کسب و کار هندی مرد یا زن را در نظر آن را یک dereliction of duty اگر آنها را به درستی نمی مقرون به صرفه. در برخی از راه های آن را یک نوع ورزش است. خارجی ها انتظار می رود به پرداخت حق بیمه به طوری اولیه درخواست قیمت معمولا بسیار بالا است.

10. به خودتان زمان برای تنظیم: تنظیم به زندگی در یک کشور در حال توسعه می تواند دشوار است; آن نیاز به صبر و تمایل به عجله به قضاوت.

[ad_2]