[ad_1]

از تمام شهرهای اروپا, Manchester ترین مترقی و پس از لندن مهم ترین شهر در انگلستان است. اجتماعی است که انگیزه و انرژی در منچستر است که نیروی محرکه اجتماعی و فرهنگی. منچستر در آغوش واقعیت از تغییرات اجتماعی در قرن 21 در شیوه ای. این است که به دو دلیل. وجود پنج دانشگاه و پنج دانشگاه در منچستر و در نتیجه جوانی پویا این فراهم می کند و دارای نفوذ قابل توجهی. در عین حال این نفوذ است که در هماهنگی کامل با و بزرگ سنت طولانی مدت از Mancunian تمایل برای به چالش کشیدن وضعیت موجود به پیشتاز اجتماعی تغییر و در حال فعال در آزادی های مدنی و حقوق مدنی. این بسیار متفاوت زبان انگلیسی شهرستان در لحن رفتار و ظاهر از آنچه آمریکایی ها ممکن است انتظار.

بازسازی

به دلیل گسترده بمباران در طول جنگ جهانی دوم وجود دارد مقدار قابل توجهی از بازسازی و با Mancunian میل شدید برای نوآوری به جای بازسازی قدیمی آنها ساختمان های ساخته شده و از طراحی معاصر. بنابراین نگاه و احساس از منچستر است که از پویا شهر است که قطعا دمدمی بلکه مدرن و چشمگیر است.

Madchester

این dynamicism شده است یک آهنربا را برای خلاقیت هنرمندان جوان و نوازندگان از سراسر بریتانیا و این بسیار فعال فرهنگی آب و هوا در هنرهای زیبا و هنرهای نمایشی. منچستر در خانه است از “موسیقی انقلاب” آورده است که در مورد Hallé ارکستر سمفونیک و موسیقی مترقی گروه هایی مانند سنگ رز واحه های شاد دوشنبه های Inspiral فرش جیمز و صدها نفر دیگر. منچستر موسیقی انقلاب بود و حتی dramatised در سال 2002 فیلم “24 ساعته حزب مردم” 3½ star digital-تصویری به تصویر می کشد پانک دوران از طریق اواخر 80s در “Madchester” عصر. صحنه موسیقی در منچستر یک منبع محلی غرور و نماینده روح این شهر بزرگ است.

جوانی ماجراهای

با چنین بزرگ و پر جنب و جوش uni جمعیت دانشجویی در منچستر, این بدان معناست که بسیاری از دانشگاه زندگی دانشجویی و شب زنده داری. اگر شما می خواهید یک شب در هر شب از هفته که هیچ مشکلی نداره. همیشه وجود دارد یک ارزان باشگاه به در با هیچ کد لباس بسته بندی شده بارها با ساعت بسیاری از مواد غذایی ارزان از جمله ‘غذای آماده’ (takeout مواد غذایی) و مکان برای دیدار با دختران مکان برای دیدار با بچه ها مکان برای دیدار با دختران و بچه ها هر آنچه شما می خواهید.

اول سر به این بخش از شهر به نام Studentville. آن آکسفورد جاده منطقه است و بسته بندی شده با بارها و بارها کمتر ضربه زننده در مورد سبک لباس و آن را بیشتر از زمان فعال.

شمال چهارم این است که در منچستر سیتی مرکز بین Shudehill و ویکتوریا ایستگاه. این یک غیرمتعارف و نامتعارف جایگزین شیوه زندگی منطقه با بسیاری از کافه ها بارها و بارها موسیقی و مغازه ها و گالری های هنری, لباس, بوتیک و emporiums. در شمال چهارم شما می توانید پیدا کردن همه نوع از عجیب و غریب لذت بخش و چیزهای شگفت انگیز. این بارها و بارها قرار دارد عمدتا در خیابان بالا و اولدهام خیابان. نیز وجود دارد یک بازار افلک در قصر است که با استفاده از به یک فروشگاه. برخی از کافه ها جلوه های ویژه گرافیکی را به شب زنده داری با انواع سالن های موسیقی.

گی ایجاد کرد منحصر به فرد مرکز بزرگ و شکوفایی جامعه همجنسگرا. گی ایجاد کرد که در خیابان کانال و Chorlton خیابان منطقه و شامل Sackville, ضربه شارپی و شاهزاده خیابان. در سراسر کانال واقع باغ و منچستر ، خیابان کانال یک عابر پیاده در خیابان به صف با صف با کافه ها و رستوران ها.

منچستر غرور سالانه ده روز همجنسگرایان رویداد طول می کشد که در اواسط تا اواخر ماه اوت. این شامل یک غرور حاشیه جشنواره فیلم, نمایش رژه رنگارنگ است که باعث می شود راه خود را در سراسر شهرستان و پایان دادن به در گی ایجاد کرد و یک آخر هفته جشن به نام “آخر هفته بزرگ’. این یکی سه روز برنامه از سرگرمی در گی ایجاد کرد در طول ماه آگوست بانک تعطیلات آخر هفته. آن همه به پایان می رسد با یک کشته و زخمی بر جای Sackville باغ.

رایگان همه چیز برای انجام

در اینجا لیستی از چیزهای رایگان به منچستر.

  • جان Rylands کتابخانه در دانشگاه منچستر در 150 Deansgate جنوب پل و خیابان است که غیر معمول و زیبا در داخل. این یک شاهکار از ویکتوریا گوتیک (یا نئو گوتیک) معماری. وجود دارد یک مجموعه در کتابخانه باشکوه نسخه های خطی قرون وسطی.
  • موزه علم و صنعت یا MOSI در لیورپول جاده هدف را علم و صنعت, الهام بخش, الهام بخش و لذت بخش است. خوب این بستگی دارد که چه بخشی از این موزه شما در هستند. وجود دارد قطار شما در واقع می توانید سوار یک افلاک نما و سینما 4D (شما برای پرداخت های نسبتا قدیمی فیلم کوتاه در مورد £5.50 است که به طور کلی امتیاز به عنوان عادلانه). هواپیما نمایش است که در نزدیکی پایان از کل نمایشگاه منطقه و از محل واقعا بزرگ, don’t wear کردن خیلی زود است چرا که این هواپیما هستند و نه سرد. فقط سرعت راه رفتن و عبور از داستان خسته کننده-تخته نمایشگاه. برخی از مردم بود delirious در مورد این محل است. من نمی دانم چرا اما این هواپیما افلاک نما و قطار در حال def. وجود دارد مناسب رستوران و کافی شاپ در موزه.
  • Heaton پارکچهار مایل در شمال مرکز شهر در پرستویچ ارائه می دهد بزرگ سبز چمن خوب views منچستر ردیف قایق در دریاچه پياده به راه رفتن را از طریق جنگل راه چرخه به عنوان زیبا و دمدمی قرن 18 عمارت اهنگر تسلیم به روی عموم باز با مبلمان دوره و یک مزرعه با حیوانات مزرعه و مرغداری را ببینید.
  • ضربه شارپی گالری هنر در آکسفورد جاده کنار Whitworth پارک در دانشگاه منچستر است به خصوص شناخته شده برای مجموعه خود را از watercolours و مدرن و تاریخی را چاپ می کند. البته نیز وجود دارد که نقاشی, نقاشی و مجسمه. وجود دارد یک برنامه تابستان از حوادث به اتمام است.
  • شهرستان فرودگاه و هلیکوپتر‘s Art Deco برج کنترل برای عموم آزاد و رایگان و شما می توانید مشاهده هواپیما و هلیکوپتر فرود و مصرف کردن است. شهرستان فرودگاه در لیورپول جاده در اککلس است و نباید با منچستر فرودگاه بین المللی در طرف دیگر از شهر است.

دیگر مکان های بازدید عبارتند از: منچستر هنر, گالری, لوری, ملی, فوتبال, موزه, مردم, تاریخچه موزه, منچستر, موزه و کلیسای جامع منچستر.

مثل بقیه از انگلستان وجود دارد یک لیست از جشنواره و همچنین رویدادهای محلی در منچستر رخ می دهد که در طول ماه های گرم. این شامل چیزهایی مانند منچستر, پیک نیک, صفحه نمایش های مختلف و “تفکر برانگیز تجربه” در Tatton پارک شناور در فیلم هری پاتر و کانال جشنواره است. بررسی توریستی محلی برای جزئیات بیشتر در جشنواره ها رخ می دهد در طول سفر خود را.

[ad_2]