داشتن این وسیله امنیت بسیار زیادی خواهد داشت، زیرا می دانید که محل این دستگاه می تواند در هر زمانی مورد نظارت شما قرار گیرد. ممکن است شناسایی ردیاب توسط دیگران باعث شود که امنیت شخص موردنظر شما بیشتر به خطر بیوفتد؛ به همین دلیل از ردیاب کوچک دستی استفاده میشود که کاملا مخفی باشد.

ردیاب شخصی مخفی IR160 در ایران رهیاب در سه نمونه مختلف ارائه می شود که دارای کارایی و کیفیت کاملا مشابه هستند و تفاوت آنها در حجم باتری و میزان ساعات استفاده است. ردیاب های شخصی ارائه شده به ترتیب دارای حجم باتری 12 ساعت، 3 روز و 10 روز شارژ استفاده هستند.

همچنین از مسیریاب شخصی GR600 میتوان بهعنوان ردیاب مجرم برای پروندههای قضایی نیز بهره برد. شرکتهای حمل و نقل که خودروی شرکت و سازمان خود را به منظور ماموریت در اختیار کارمندان خود قرار میدهند، با استفاده از ردیاب کارمند میتوانند آنهازیر نظر بگیرند. مسیریابی توسط پنل مخصوص آنلاینی است که فقط به دستگاه ردیاب خودروی شما تعلق دارد و به وسیله آن میتوانید اقدامات مختلفی را انجام دهید. 4.5 سانتیمتر است، به راحتی میتوانید ردیاب را در وسایل کودک خود، جیب والدین آلزایمری یا بیمار خود قرار دهید. 4.5 سانتیمتر است. با استفاده از دستگاه جی پی اس مخفی میتوانید امنیت خانواده خود را تامین کنید و هنگامی که نیاز به عکس العمل سریعی هست، بتوانید اقدمات لازم را انجام دهید.

با استفاده از یک جی پی اس مخفی به راحتی میتوانید خودرو خود را در سریعترین زمان ممکن روی نقشه پیدا کنید. قبل از اینکه چمدانتان مسافرتی دیگر را تجربه کند، با استفاده از ردیاب، در سریعترین زمان ممکن پیدایش میکنید. با استفاده از کوچکترین ردیاب مخفی که GM110 نام دارد، به راحتی و در سریعترین زمان ممکن قبل از اینکه والدینتان مسیر خود را گم کنند، پیدایشان کنید. تنها لازمه استفاده از این جی پی اس همراه کوچک و مسیریاب فردی نصب یک سیمکارت درون دستگاه است و در صورت کامل بودن شارژ باتری، امکان استفاده از جی پی اس برای مدتزمانی 3 تا 10 روز در اختیار شما قرار میگیرد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد فروش ردیاب شخصی لطفا از صفحه ما بخواهید.