به این ترتیب آلودگیهایی که در منافذ پوست نفوذ کرده از بیرون کشیده میشود و شفافیت به پوست شما باز میگردد. این محصول با از بین بردن سلول های مراه پوست به جوان سازی و افزایش شفافیت پوست می شود. با لایه برداری منظم پوست روند رشد سلولهای جدید را افزایش دهید.

کلاژن نوعی فیبر غنی از پروتئین است که پوست صورت شما را صاف و هموار نگه میدارد و با افزایش سن، رفتهرفته از قدرت و توانش کاسته میشود؛ آسیبهای ناشی از اشعههای خورشید هم روند نابودی کلاژنها را تسریع میکنند و باعث ایجاد چینوچروک روی پوستتان میشود. در این بین گاهی عواملی نظیر سن و سال بالا، ضخامت زیاد پوست و خشکی آن باعث ایجاد مشکل با جدا شدن سلول های پوستی مرده از پوست صوت و بدن شده و منافذ پوست را نیز می بندند.

اسکراب با توجه به نوع پوست و فصلی که در آن هستیم انجام می پزیرد اما معمولا هفته ای یک یا دو مرتبه کافی است و بیش از آن ممکن اس به پوست آسیب برساند. استفاده از محصولات شوینده و پاک کننده نظیر اسکراب علاوه تمیز نمودن پوست و نرمی و لطافت آن، موجب تاثیر پذیری بهتر محصولات مراقبتی و درمانی نظیر ضد چروک ها، ضد جوش و … کرم لایه بردار نئودرم مدل Renewal AHA 13% یکی از بهترین مارک های کرم لایه بردار صورت در ایران به حساب میآيد، این محصول یک کرم لایه بردار قوی برای لک صورت و جای جوش است که اثار بجا مانده از جوش و یا لک هایی که در اثر آفتاب و یا سایر عوامل ایجاد شدهاند را کاهش داده و یا کاملاً محو میکند.

اگر از کرم لایه بردار قوی برای لک صورت برای پوست نرمال استفاده میکنید حتما چند روز از آبرسان و مرطوب کننده و یا پماد زینک اکساید استفاده شود. بد نیست بعد از استفاده از کرم لایه بردار قوی برای لک صورت، از SPF و کرم مرطوب کننده به مدت چند روز استفاده کنید. به طور میانگین در طی روز ، پوست صورت و بدن به بازسازی خود می پردازند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم لایه بردار جوش های سرسیاه دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.