یکی از محبوب ترین و یا دوست داشتنی عناصر که مورد استفاده اکثر افراد قرار گرفته است، گل می باشد. گل علاوه بر این که موارد مصرف زیادی دارد، تنوع بسیار بالایی دارد. گیاه شناسان توانسته اند گونه های مختلف گل و یا گیاهان را شناسایی کنند اما آن ها بر این باور می باشند که گونه های ناشناخته دیگری از گل ها نیز وجود دارد. از انواع گل ها می توان برای تهیه تاج گل برای تبریک، سبد گل برای تبریک، باکس گل برای تولد و …. استفاده کرد. در اینجا قصد داریم به بیان تمام مباحث مربوط به تاج گل برای تبریک مانند قیمت آن ها، انواع تاج گل، ویژگی های آن ها و  …. بپردازیم.

تاج گل برای تبریک چه ویژگی هایی دارد؟

تاج گل برای تبریک یکی از عناصری می باشد که در اکثر مراسم ها جهت تبریک و شادباش می توان مورد استفاده قرار داد. تاج های گل را بر اساس موارد استفاده می توانید آرایش و یا گل آرایی کنید. تاج گل برای تبریک تولد ویژگی هایی منحصر به فردی دارد که می توان به نوع گل های استفاده شده آن ها اشاره کرد. به عبارت دیگر در چنین تاج هایی از گل های شاد استفاده شده است. به عبارت دیگر برای مراسم هایی مانند ترحیم باید از گل هایی با رنگ های سفید، زرد و مشکی استفاده کرد اما در تاج گل برای تبریک تولد از گل هایی با رنگ های شاد مانند صورتی، قرمز، آبی، نارنجی و …. استفاده می شود. برای آشنایی بیشتر با انواع تاج گل تبریک به شکل گرد و ویژگی های آن کافیست تا بر روی لینک کلیک کنید.

نکات مهم برای سفارش تاج گل برای تبریک تولد

قبل از این که تاج گل برای تبریک تولد را سفارش دهید باید به نکات مختلف و متعددی توجه کنید و سپس متناسب با آن ها به سفارش تاج گل اقدام کنید. تاج گل مورد جهت تبریک تولد باید متناسب با سلیقه فرد مورد نظر سفارش داده شود. به عنوان مثال اگر فرد مورد نظر علاقه ی شدیدی به گل لیلیوم و یا گل نرگس دارد حتما از این نوع گل ها در تاج گل مورد نظر استفاده کنید. اگر شخص مورد نظر نسبت به گل منحصر به فردی حساسیت و یا آلرژی دارد، به هیچ وجه آن را در تاج گل مورد نظر استفاده نکنید.

تاج گل

اندازه تاج گل یکی دیگر از نکاتی می باشد که هنگام سفارش تاج گل برای تبریک تولد باید مد نظر قرار دهید. بزرگ و یا کوچک بودن تاج کل به نحوه حمل و نقل آن بستگی دارد. به عبارت دیگر قبل از این که اندازه تاج گل را مشخص کنید به نحوه حمل تاج گل توسط فرد مورد نظر توجه کنید. حمل و نقل تاج گل های بزرگ ممکن است مشکلات زیادی برای فرد ایجاد کند.

پیام تبریک تولد یکی از مهم ترین نکاتی می باشد که هنگام سفارش تاج گل برای تبریک تولد باید مد نظر قرار دهید. پیامی را انتخاب کنید که احساسات شما را به بهترین شکل ممکن به خواننده منتقل کند. به عنوان مثال می توانید از پیام های زیر استفاده کنید.

1) زادروزت خجسته باد بهترین

2) تبریکات بنده را در این روز خجسته پذیرا باشید. موفقیت و سعادت مندی شما در تمام مراحل زندگی آرزوی قلبی بنده می باشد.

3) سعادت مندی، زندگی شاد، عمری با عزت و خوشبختی را برای شما آرزومند هستیم.

4) روز تولد تو، قطعا بهترین روز عمر من می باشد. تولدت هزاران بار مبارک.

5) در این روز متولد شدی و شادی را به خانه آوردی، عزیز تر از جانم تولدت مبارک.

6) منت بر سر تقویم گذاشتی و این روز را ستاره باران کردی. تولدت نه تنها به خودم بلکه به تمام دنیا تبریک می گویم.

سفارش تاج گل برای تبریک زایمان و ویژگی های آن

از دیگر موارد استفاده از تاج های گل می توان به استفاده از آن ها جهت تبریک زایمان اشاره کرد. توجه کنید که تاج گل برای تبریک زایمان ویژگی های منحصر به فردی دارد و قبل از سفارش آن باید به نکات مختلفی چون جنسیت نوزاد متولد شده، سلیقه مادر و ….. توجه کرد. به عبارت دیگر :

اگر نوزاد متولد شده پسر است بهتر است سراغ گل هایی بروید که رنگ آن ها با جنسیت نوزاد پسر هماهنگ باشد. انتخاب گل هایی با رنگ سبز، آبی، زرد، سفید و …. گزینه های مناسبی می باشند. اما اگر نوزاد متولد شده دختر بود بهترین گزینه گل های قرمز، صورتی، نارنجی و …. خواهد بود. ناگفته نماند که سلیقه مادر نوزاد نیز اهمیت ویژه ای خواهد داشت.

تاج گل

پیام تبریک زایمان یکی دیگر از نکات بسیار مهم هنگام سفارش تاج گل برای تبریک زایمان به حساب می آید. در حقیقت اولین چیزی که با گرفتن تاج گل مورد توجه قرار می گیرد، پیام آن می باشد. در نتیجه در انتخاب این پیام دقت نظر بالایی به خرج دهید. می توانید از پیام های زیر استفاده کنید :

1) شکفتن نوگل بهشتی را تبریک می گوییم و رشد و بالندگی وی را زیر سایه شما از خداوند متعال خواستاریم.

2) تولد بهترین هدیه خدا را شادباش گفته و سعادتمندی او را آرزومندیم.

3) قدم های کوچک بهترین هدیه خدا، گشایش دهنده زندگی تان باشد. شاهد موفقیت های روزافزون او باشید.

4) شادباش های من را از صمیم قلب پذیرا باشید، بهترین ها را برای شما و عزیز نو شکفته آرزو دارم.

5) خوشبختی تو و خوشبختی فرزند نازنینت آرزوی من است.

6) وجود تو در زندگی من معجزه ای بود. امیدوارم فرزندمان تو را الگوی خود قرار دهد.

7) دنیا لطف بسیار بزرگی به من کرد که تو مادر فرزندم شدی.

عوامل تاثیر گذار در قیمت تاج گل برای تبریک تولد و زایمان

عوامل مختلفی در قیمت نهایی تاج های گل تاثیر گذار می باشند که در ادامه به بیان آن ها پرداخته ایم. هر چقدر تعداد گل های انتخاب شده بیشتر باشد، قیمت نهایی تاج بیشتر می شود. نوع گل ها از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت نهایی تاج های گل به حساب می آید. هزینه گل آرایی و آرایش تاج ها، نوع متریال های به کار رفته در گل آرایی و …. نیز در قیمت نهایی آن ها تاثیر خواهد داشت.