[ad_1]

زمانی که من صحبت کردن در مورد در حال اجرا یک کسب و کار حق بسیاری از مردم به طور خودکار فرض کنیم من صحبت کردن در رستوران franchises. چرا که اکثر فرانچایز در صنعت غذا هستند wildly موفق و رو به رشد در تعداد و محبوبیت است. شما خواهید بود سخت و فشرده برای پیدا کردن رستوران های مستقل در همه دیگر با توجه به موفقیت غذایی franchises.

بهترین بخش این است که با وجود تعداد رو به رشد مواد غذایی فرانچایز خرید یک رستوران حق رای دادن است که هنوز هم یکی از چند نزدیک به یک تضمین فرصت را در دنیای کسب و کار امروز است. درست است که وجود دارد تعدادی از مسائل دشوار است که با داشتن یک رستوران حق رای دادن اما درست است که با هر کسب و کار است. در اینجا هر دو طرف از داشتن حق رای دادن مواد غذایی نشان دادن هر دو مزایا و معایب آنها:

مزایای

  • ساخته شده در تقاضا – برای سال پس از سال مردم شده اند متصلند برای گرفتن چیزی برای خوردن در حق رای دادن مواد غذایی زنجیره ای زمانی که آنها گرسنه هستند و دور از خانه. این یک مزیت بزرگ برای هر راه اندازی شرکت. آن سال از بازاریابی در حال حاضر برای شما انجام می شود. تنها چیزی که شما نیاز به در نظر گرفتن آینده خود محصول و وجود خواهد داشت تقاضا برای آن در منطقه جغرافیایی محلی خود.
  • تامین مالی – شما می توانید تعدادی از رسانه های مختلف برای پیدا کردن تامین مالی است. وقتی که می آید به پیدا کردن کمک های مالی برای مواد غذایی عملیات کسب و کار, فرایند بسیار آسان است و نه به عنوان پیچیده است. دلیل است که بانک ها به طور معمول می دانید آنچه در آن درگیر است با باز کردن یک رستوران و احساس راحتی بیشتری تصویب وام. بالا درآمد تولید شده توسط برخی از مواد غذایی franchises نکنه یا.
  • سابقه موفقیت – از مواد غذایی معمولی حق رای دادن چند franchisees از آن آسان است برای تعیین اینکه چگونه با موفقیت یا نه آنها. شما می توانید ببینید که آیا آنها یک رکورد از موفقیت همراه با کجا و چه جمعیت موفق ترین هستند. با این نوع از اطلاعات در دسترس, شما می توانید آگاهانه تصمیم قبل از سرمایه گذاری.
  • پرستیژ – بسته به نوع که شما صحبت می کنند به مردم اغلب فکر می کنم که همه صاحبان رستوران افرادی هستند که در جامعه بالا است که همچنین می آید با یک لمس زرق و برق است. وجود دارد بسیاری از صاحبان حق رای که به کسب و کار رستوران به این دلیل به تنهایی.

معایب

  • کار – من مطمئن هستم که شما متوجه شده ام که اکثر مواد غذایی کسب و کار نیاز به مقدار زیادی از کارکنان به عملکرد درست و هموار با اکثریت این کارگران در حال پایین پرداخت می شود. که منجر به یک نیروی کار غیر قابل اعتماد کارکنان با گردش مالی بالا هستند. پیدا کردن و نگه داشتن کارکنان واجد شرایط است که یک چالش عمده برای حق رای دادن مواد غذایی.
  • کم حاشیه – صنایع غذایی است که قیمت بسیار حساس است و بیشتر از آن در جهان از فست فود های زنجیره ای. این برگ شما را با یک خط بسیار خوب برای پیاده روی با هزینه کالا و نیروی کار و سود ساخت. درست است که مواد غذایی franchises اغلب درآمد بالا اما حاشیه خالص اغلب نادیده گرفته شده است. شما نیز مستعد ابتلا به فساد مواد غذایی و سرقت همراه با دیگر مسائل تنها در صنعت مواد غذایی.
  • گران قیمت سرمایه گذاری اولیه – یک حق رای دادن مواد غذایی نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی را از شما برای گرفتن آغاز شده است. شما نیاز به پرداخت برای بسیاری از موارد به جلو در جهت اجرای کسب و کار. نه تنها شما نیاز به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و نیروی کار بلکه کوره چربی دفع تخلیه مبلمان و تعمیر و نگهداری در میان بسیاری از هزینه های دیگر.

[ad_2]