[ad_1]

چند بار که می شنوم همان سوال ؟ چه مدت آن را به? آنچه که پیش بینی من در فلوریدا املاک و مستغلات ؟

من معامله هر روز با انواع مختلف از خریداران: سرمایه گذار, تعطیلات, خانه, خریدار, اولین بار خریدار خانه های لوکس, خانه, خریدار, کنجکاو شما نام آن را.

همه آنها باید روش های مختلف. به عنوان مثال:

در حالت ایده آل سرمایه گذار می خواهم به اجاره و پوشش کاملا و یا بخش قابل توجهی از وام مسکن ماهانه هزینه های بیمه خود را نگهداری و یا محل سکونت هزینه ها و مالیات.

این خانه تعطیلات خریدار می خواهد به نگه داشتن خود را ماهانه پرداخت تحت کنترل زیرا با تعریف او است که به دنبال به از آن لذت ببرید با خرید خود و نه برای ایجاد خود را به یک منبع جدید از سردرد. او می افزاید: پرداخت وام مسکن به هزینه محل سکونت (زیرا آنها معمولا علاقه مند آپارتمانهای) و مالیات بر املاک. و او را که نسبت به اجاره یک هتل خوب اتاق و یا سوئیت برای چند هفته یا حتی یک ماه.

“خالی nesters” که در سن بازنشستگی و تلاش برای جمع و جور کردن به یک جای کوچکتر هنگامی که بچه های خود را از بین رفته اند یک مورد خاص. آنها شده اند با کمک به “حمل” از ویژگی های در حال حاضر اضافه شده به خود را ‘صرفه جویی در خانه ما’ حمایت می کند. به طور معمول آنها خواهد پرداخت کمتر مالیات اگر آنها حرکت می کند. اما بسیاری از آنها برای زندگی در یک خانه که در آن آنها می توانند به نوعی خود را کنترل هزینه های تعمیر و نگهداری. در حال حرکت به یک مجتمع مسکونی ساختمان به معنی هزینه ماهانه به عنوان یک مبلغ یکجا به علاوه نهایی “ارزیابی” هزینه برای تعمیرات و یا ارتقاء به محل سکونت خود ساخت. این “هزینه محل سکونت” را پایدار بی امان تورم در طول دهه گذشته است.

اولین بار خریدار خانه باعث می شود محاسبات خود را و مگر او و/یا همسر خود را نگه دارید واقعا عالی شغل آنها می تواند به سرعت پیدا کردن که پس از پرداخت وام مسکن بیمه و یا محل سکونت هزینه مالیات بر املاک خرید است که به سادگی از این سوال. اجاره یک معامله خیلی بهتر.

بیایید بازی با برخی از آمار و ارقام.

شما فارغ التحصیل شد و پنج سال پیش از یک کالج خوب; شما را به داشتن یک شغل مناسب و معقول. شما ازدواج با فرزند و همسر خود را به کار گرفته است و به ارمغان می آورد به جدول. بین هر دو شما در حال ساخت حدود 5500 دلار در ماه است و این بدان معناست که پس از کسر مالیات شما خالص حدود 4,600.

شما شده اند در یک خانواده متوسط هستند و استفاده می شود به یک سطح معینی از راحتی. اما شما باید ساخته شده ذهن خود را خانه اول خود را فقط برای رفتن به یک شلوغ دو خوابه محل سکونت. آنچه در دسترس در یک مناسب و معقول محله (و من صحبت نمی لوکس بزرگ یا ساختمان های جدید در ساحل) را به شما هزینه در حدود $ 280,000. شما به اندازه کافی خوش شانس به زمین وام با تنها 3 درصد و پس انداز خود را به شما اجازه پرداخت تمام هزینه های بسته و خوب است.

هنگامی که شما خود را محاسبه مجموع خانه مربوط به پرداخت های ماهانه شما را در رسیدن به رقم 2500 $ در هر ماه. که نمی تواند خود را شامل برق, تلفن, cellulars و تاسیسات دیگر. بیایید محاسبه این همه در مورد $220. شما نمی خواهد که کابل تلویزیون و یا اینترنت در خانه. شما می توانید آن را ندارند و پس از همه, تلویزیون خوب نیست برای بچه ها و شما باید به اندازه کافی اینترنت قرار گرفتن در معرض در محل کار.

از سوی دیگر حتی اگر شما یک طرح بیمه درمانی یارانه توسط کارفرمای شما ممکن است به چنگال خود را در بخشی از حدود 250 یا 300 دلار در ماه است. از زمان به زمان شما باید پرداخت 10 دلار شارژ به دکتر مراجعه کنید و یا چیزی به نام “معافیت” و حتی این داروهای گران قیمت برای کودک شما درد-عفونت گلو; اما ما نمی شمارم که.

شما همچنین نیاز به دو اتومبیل از آنجا که شما هر دو کار می کنند و این ماشین نیاز به بیمه و لاستیک و دیگر موضوعات است. شما شده اند معقول و منطقی است اما شما هنوز هم مجبور به پرداخت اقساط ماهانه در هر دو. بنابراین اجازه دهید می گویند که این به معنای اضافی $ 600 یا 700 $برای هر دو خودرو تمام گنجانده شده است. – به جز البته گاز است. من در مورد را فراموش کرده ام که! و در سه دلار + حتی برای دو اتومبیل های کوچک آن معنی خواهد بود که یکی دیگر از $150? $200? Ok. می گویند آن را تنها $ 150. و شما تغییر خواهد کرد و آیا جزئی مکانیک خودتان و اجرا بر روی لاستیک صاف به پایمال کردن بودجه است. ما را فراموش کرده وام های کالج که بعد از این همه سال شما حل و فصل کردن به پرداخت در حدود 200 دلار در ماه است.

ما در حال حاضر در حال عبور از $ 4,000 علامت و ما فقط شروع ماه. شما نمی خورده هر گونه مواد غذایی شما نمی خرید هر لباس و یا کفش; فکر نکردی تعطیلات, رستوران, فیلم, ادامه تحصیل, کودکان و جشن تولد و یا هر چیزی است که می تواند یک کمی سرگرم کننده را به زندگی خود را, شما نمی خرید هر گونه مبلمان, ابزار, هیچ چیز…و شما حتی کنار یک پنی.

همسر خود را در حال اتو کردن پیراهن و لباس است که شما را در محل کار فردا را در حالی که تماشای لرزان تصویر از آنتن خود را مجهز به تلویزیون, تلاش برای چشم پوشی از فریادهای کودک عزیز که صرف تمام روز در خانه مادر خود را -شما نمی توانید استطاعت خصوصی قبل از مدرسه و در حالی که شما در حال آماده سازی چیزی برای شام شما در حال فکر کردن است که آن را در حال حاضر 20 ماه و 10 روز به شما خواهد شد یک دسته جدید از صورتحساب و فاکتور را در پست الکترونیکی.

شما باید به فکر دو بار قبل از خرید این, محل سکونت به جای اجاره برای حدود 1000 یا 1200? شما شرط می بندم.

در حال حاضر چگونه بسیاری از زوج های جوان که می دانید پول بیشتر از ما دوست ؟ چگونه بسیاری از شما می دانید که کاهش درآمد ؟

این واقعیت است که املاک و مستغلات است که نه تنها یک سرمایه گذاری است. آن را نه یک سهم خریداری شده در بازار سهام است. آن را نمی ایرا حساب سالیانه و یا اوراق قرضه است. آن را بخشی از زندگی عادی مردم ما. شده است وجود دارد حریص و بی دلیل افزایش قیمت ها در صفحه اصلی است که در همه بوده است همسان با حقوق و دستمزد را افزایش می دهد و یا درآمد را افزایش می دهد.

به یاد داشته باشید قبل از آخرین سقوط بازار سهام در سال 2000 چگونه تکنولوژی جدید از شرکت های که تا به حال هرگز یک پنی به دست آورده دیدم از سهام خود را به فروش در فوق العاده بالا و قیمت ؟ در نهایت همه چیز رفت و برگشت به حالت عادی و مردم رفت و برگشت به حس مشترک. (و یا آنها?). می تواند ما را مقایسه کنید که به چه چیزی اتفاق می افتد با املاک و مستغلات ؟ چرا که نه ؟

نیست آن چه که ما شاهد در حال حاضر ؟ با این تفاوت که بسیاری از مالکان خریداری شده که در قیمت های بالا گیر هستند با بالا رهن و حتی نمی تواند خود را به فروش قطعه کوچک از بهشت ؟

و نیم دیگر که refinanced و نقد را برای چند سال به حفظ شیوه زندگی خود را تنها برای پیدا کردن خود را با یک منفی سهام?

ما دولت های محلی شهرها و استان ها باید تشدید این مشکل با محدودیت هزینه و در حالی که آنها تأیید است که آنها به دنبال راه های کاهش مالیات بر املاک بار بدون تاثیر هر کسی (که البته غیر ممکن است) صفحه اصلی حق بیمه سر به فلک کشید و هیچ بزرگ امداد است که در افق هیچ تغییر دهید. به جز قیمت خانه. چرا که به سختی هر کسی می توانید آنها را هر بیشتر. در حال حاضر شما از من بپرسید که این قیمت ها در حال رفتن به دوباره زمانی که مردم شروع به خرید خانه دوباره زمانی که ما خواهد شد به حالت عادی بازگشت. آیا شما فکر می کنم من می توانم انجام سحر و جادو ؟

حال بیایید نگاهی به این خانه تعطیلات مورد. یک زمان وجود دارد که فلوریدا یک محل شما خریداری یک محل سکونت زیبا برای شصت یا صد هزار دلار است. شما پرداخت برخی از هزینه های تعمیر و نگهداری و مالیات در مجموع حدود دو یا سه صد دلار در ماه و شما تمام مجموعه. امروز شما خرید یک و دو و پنجاه یا سیصد هزار کوچولو, محل سکونت شما گیر با ارزیابی و هزینه محل سکونت از پانصد یک ماه پس از آن taxman می آید و آن را یکی دیگر از پنج هزار دلاری به پرداخت و آن را فقط نمی توان خیلی حس. شما فقط نگاه کنید در جایی دیگر و یا فقط در مورد ایده.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, سرمایه گذار ما مطالعه موردی از $200,000 دلار محل سکونت او در, و بمب اگر هزار دلار در ماه او خواهد ناخالص در بهترین حالت اگر همه چیز زد صاف و او تا به حال مستاجر خواهد بود مناسب بازگشت زمانی که او باید پرداخت $1800 در هر ماه بین وام مسکن تعمیر و نگهداری و مالیات و ارزیابی.

بدبین ؟ من نمی خواهد انجام این کار املاک و مستغلات کار اگر من نیست که برخی از امید است. حال اگر قانون گذاران ما می تواند حکم برخی از امید در مردم که خرید آن را قطعا کمک خواهد کرد.

[ad_2]