بهترین ماشین ظرفشویی بکو : راهنمای خرید 2021
ماشین ظرفشویی بکو بانه لوازم خانگی است که برای تمیز کردن بشقاب ، لیوان ، قابلمه ، قابلمه و کارد و چنگال به سرعت و با حداکثر صرفه جویی در انرژی استفاده می شود. هرچه بیشتر در آشپزخانه ها وجود دارد ، این ماشین ها که می توانند به صورت ایستاده ، توکار و مخفی باشند ، برای همه کسانی که هر روز آشپزی می کنند برای بسیاری از افراد ضروری است و می خواهند زمان تمیز کردن را کاهش دهند ضروری است. بیایید بفهمیم کدام یک از بهترین های امسال هستند و چه ویژگی هایی را باید قبل از خرید یکی از آنها در نظر گرفت.
راهنما و ترفندها
از کدام تیم Compro

ماشین ظرفشویی بکو وسیله ای است که می تواند مقادیر زیادی ظرف را با حداکثر صرفه جویی در انرژی شستشو دهد ، این امر برای سرعت بخشیدن و خستگی بیشتر وسایل آشپزخانه ضروری شده است. با استفاده از آن ، در واقع می توان کارد و چنگال ، لیوان ، قابلمه ، تابه و تخته های برش را که هر سطح خاک دارند شست. اولین ماشین های ظرفشویی در اواسط قرن نوزدهم ظاهر شدند ، زمانی که ماشین های اولیه ساخت اتوماتیک ماشین ظرفشویی شروع به ساخت کردند. موفقیت تجاری دقیقاً در سال 1886 حاصل شد ، زمانی که جوزفین کوکران ، مخترع آمریکایی ، اولین ماشین ظرفشویی مکانیکی را ثبت اختراع کرد.

در بازار در حال حاضر ماشین ظرفشویی توکار بکو ، مستقل یا کاملاً مخفی تولید شده توسط مارک های معروف مانند الکترولوکس ، بوش ، بکو ، میله و ویرپول وجود دارد ، اگرچه مارک های لوازم خانگی زیادی وجود دارند که این نوع ماشین آلات را با ارزش عالی برای پول بهترین مدل ها با داشتن نتایج عالی ، دارای کلاس بهره وری انرژی A +++ ، A ++ و A + هستند که برای به دست آوردن ظروف همیشه تمیز و بدون مصرف زیاد ضروری هستند.

بیایید بفهمیم بهترین های امسال کدامند و چگونه آنها را با توجه به نیاز روزانه انتخاب کنیم.
نحوه کار ماشین ظرفشویی

عملکرد ماشین ظرفشویی کاملاً ساده است. آب مستقیماً از سیستم آب خانگی گرفته می شود و در مخزن پایه دستگاه هدایت می شود. سپس آب به لطف یک مقاومت الکتریکی گرم می شود تا زمانی که به دمای مناسب برنامه انتخاب شده برای شستشو برسد. در این مرحله درب حاوی مواد شوینده باز می شود و با آب مخلوط می شود. محلول آب و مواد شوینده تحت یک فرآیند تحت فشار قرار گرفته و از طریق دو بازوی پخش کننده به سمت ظروف هدایت می شود ، که همچنین وظیفه شستشو آنها را برای از بین بردن بقایای کف و صابون دارد. شستشوی ظروف با همان روشی که قبلاً توضیح داده شد ، بدیهی است بدون افزودن مواد شوینده صورت می گیرد. پس از این مراحل ، تخلیه آب کثیفی وجود دارد که از طریق پمپ صورت می گیرد. سرانجام ، اگر برنامه مناسب وجود داشته باشد ، یک چرخه خشک کردن نیز شروع می شود.
مزایا و معایب ماشین ظرفشویی

حتی ماشین ظرفشویی بکو نیز مانند همه لوازم خانگی بکو دارای موافقان و مخالفانی است. بیایید با هم بفهمیم چه مزایایی دارند.

شستن بدون زحمت ظرف ها: استفاده از ماشین ظرفشویی برای افراد با خانواده پرجمعیت یا کسانی که غالباً آشپزی می کنند و غذاهای زیادی را با خود جمع می کنند ، به معنای صرفه جویی در وقت و تلاش است.
شستشوی کامل: اگر از مواد شوینده مناسب استفاده شود و وسایل آشپزخانه به درستی درون سبدها بارگیری شود ، مسلماً شستشو کاملاً با دست انجام می شود.
ظروف کاملاً تمیز شده: از آنجا که از آب در دمای بسیار بالاتر استفاده می شود ، باکتری ها به طور موثری از کارد و چنگال ، قابلمه ها ، قابلمه ها و ظروف خارج می شوند.
صرفه جویی در مصرف آب: ماشین ظرفشویی وسیله ای خانگی است که قادر به استفاده از مقدار مناسب آب ، بدون هدر رفت و شستشوی کل بار است که مطمئناً کمتر از مقدار مفیدی است که برای شستشوی دستی لازم است.

در اینجا ، معایب آن وجود دارد.

همه ظرف ها را نمی توان در ماشین ظرفشویی شست: فقط به ظروف ساخته شده از چوب یا آنهایی که دارای پوشش نچسب هستند فکر کنید. در حقیقت شستشو می تواند به آنها آسیب جبران ناپذیری برساند.
برای کسانی که به تنهایی یا زوج زندگی می کنند توصیه نمی شود: استفاده از وسیله ای از این نوع مطمئناً برای خانواده های پرجمعیت سودمند است اما برای مجردها ، برای کسانی که کم غذا می پزند و یا برای چند نفر مفید نیست.
می تواند حجیم باشد: تا زمانی که تصمیم به خرید یک مدل باریک نداشته باشید ، ماشین ظرفشویی فضای داخل آشپزخانه را اشغال می کند.
هزینه اولیه: همانطور که قبلاً گفتیم ، یک ماشین ظرفشویی بکو که عملکرد خوبی ارائه می دهد حداقل 300 یورو قیمت دارد.

بهترین ماشین ظرفشویی سال 2021

در اینجا بهترین ماشین های ظرفشویی امسال وجود دارد. ما لیستی تهیه کرده ایم که حاوی مدل هایی است که بیشتر مورد استقبال کاربرانی قرار می گیرند که بصورت آنلاین و با نسبت کیفیت / قیمت مناسب خرید کرده اند.
برق
olux TT404L3 داخلی

Electrolux TT404L3 یک مدل داخلی با نسبت کیفیت / قیمت عالی است. این یک مدل بزرگ است که می تواند تا 13 تنظیم مکان را نگه دارد و به لطف کلاس بهره وری انرژی A + ، عملکرد شستشوی عالی با حداکثر صرفه جویی در انرژی را ارائه می دهد. این برنامه 5 برنامه شستشو دارد که قادر به تمیز کردن ظروف بسیار کثیف با نتایج عالی و همچنین برنامه هایی است که دارای پودرهای خسته کننده یا خاک سرسخت نیستند. این سیستم ایمنی ضد سرریز و سیستمی دارد که باعث کاهش اتلاف انرژی می شود.

کلاس بهره وری انرژی: A +

ابعاد: 59.6 57 57 8 81.8 سانتی متر

جوانب مثبت: این ماشین ظرفشویی بکو است که توسط یکی از بهترین مارک ها تولید می شود ، دارای کاربردی آسان و ارزش پول است.

نکات منفی: برخی از کاربران ترجیح می دهند که اثربخشی بیشتری نسبت به خشک کردن ظرف داشته باشند.
Electrolux – ساخته شده در ماشین ظرفشویی Tt404L3 Silver Finish
Electrolux – ساخته شده در ماشین ظرفشویی Tt404L3 Silver Finish
مشاهده در آمازون
فرورفتگی مخفی بوش سری 2 SMV25EX00E

مدل جمع شونده مخصوصاً برای کسانی که نمی خواهند دستگاه قابل رویت باشد ، Bosch Serie 2 SMV25EX00E یک ماشین ظرفشویی با ظرفیت بارگیری 13 تنظیم مکان و با کلاس بهره وری انرژی A + ، یکی از بالاترین در بازار است. از بین 5 برنامه شستشو که مجهز به آن است ، ما به “اکو” اشاره می کنیم که باعث صرفه جویی در مصرف آب و برق می شود و برنامه دیگری که به تمیز کردن لیوان ها و ظروف بلوری اختصاص دارد. بعلاوه ، به لطف حسگر بار ، ماشین ظرفشویی قادر است به تنهایی حدس بزند که موثرترین برنامه شستشو برای شروع چیست.

کلاس بهره وری انرژی: A +

ابعاد: 59.8 x 55 x 81.5 سانتی متر

جوانب مثبت: این موتور بدون برس است که نه تنها سریع و کارآمد است ، بلکه باعث می شود دستگاه کاملاً بی صدا باشد.

موارد منفی: با توجه به آنچه بر اساس برخی از بررسی های آنلاین ظاهر می شود ، مدت زمان شستشو کمی بیشتر است.
ماشین ظرفشویی Bosch Serie 2 SMV25EX00E کاملاً یکپارچه 13 تنظیم مکان A + ، بدون نصب -25٪
ماشین ظرفشویی Bosch Serie 2 SMV25EX00E کاملاً یکپارچه 13 تنظیمات مکان A + ، بدون نصب
339.12 یورو 449.99 یورو
مشاهده در آمازون
Beko DFN05311W مستقل

منبع : بکو ورد