[ad_1]

در امروز's اقتصاد در جریان یک تعطیلات گران به رفت و آمد مکرر است نه یک گزینه برای اکثر مردم است. با این حال اهمیت پیدا کردن زمان به “دور از آن همه” می't بیشتر می شود هنگامی که بار سخت است. همین دلیل است که ایجاد یک رفت و آمد مکرر در فضای خانه بسیار مهم است. فکر می کنم در مورد تمام قدرت پردازش شما در یک فانتزی توچال-نوع هتل لوکس مانند ساحل حوله فانتزی نوشابه های میوه ای با کمی چتر و نی در آنها و فانتزی لذیذ نعناع شکلات روی بالش خود را قبل از خواب. در نظر گرفتن زمان برای درمان خود و شریک زندگی خود را به این تجملات کمی می توانید همان مبارک احساسات و خاطرات گرم به عنوان دور رفتن در تعطیلات گران.

شما don't حتی باید به یک ساخته شده در استخر خود برای لذت بردن از آبگرم گریز در خانه. شما می توانید آرایه بزرگ حوله حمام در حمام خود را و تظاهر آن است که یک وان آب داغ. و یا شما حتی می تواند قرار دادن یک kiddy استخر در حیاط خلوت احاطه شده توسط مشعل ماورا. فوق العاده بزرگ در ساحل حوله به خصوص جذاب راه راه حوله ساحل می تواند پس از آن بود آویخته بر صندلی چمن برای ایجاد کامل faux رفت و آمد مکرر گرمسیری تنظیم. از آن لذت ببرید با این ایده و به یاد داشته باشید که بر خلاف تعطیلات خواهد شد که بیش رفته و چیزهایی که شما خرید برای رفت و آمد مکرر شما در خانه می تواند دوباره و دوباره است که باعث می شود شما, فانتزی, تعطیلات حتی بیشتر از ارزش خوب است.

شما همچنین ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن سفارش برخی از حمل کردن وعده های غذایی از یک رستوران محلی و خدمت به آنها پیک نیک سبک در نرم ساحل حوله در زیر ستاره ها. شما می توانید کنتراست پتو پیک نیک با ظروف نقره ای و مانند شما ممکن است پیدا کردن در یک رفت و آمد مکرر. بعد از شام شما ممکن است بخواهید برای جمع کردن جامد حوله ساحل برای استفاده به عنوان بالش و دست نگه دارید در حالی که شما زل زل نگاه کردن در ستاره ها. که نیاز به اقیانوس با یک نمایش شبیه به آن ؟

دوران سخت اقتصادی don't باید برای پایان دادن به عشق و آرامش. با کمی برنامه ریزی می توانید خود را ایجاد کنید رفت و آمد مکرر در خانه با استفاده از موارد ساده مانند حوله ساحل و مشعل ماورا. زندگی کوتاه است و شما نیاز به بهترین استفاده را از آن در حالی که شما می توانید به دلیل آن's ساده لحظات شاد ما به اشتراک گذاری با عزیزان است که ما را با ما.

[ad_2]