[ad_1]

واقع در یک جزیره سد فقط از ساحل جنوبی Nassau County, نه چندان دور از فشار و شلوغی منهتن ساحل طولانی نیویورک ساحل آرامش شهر گذاشته همتای آن در شهری بزرگ ، به محلی مناسب برای تابستان, فرار, ساحل طولانی است که نه تنها از مجموعه ای از رستوران های خوب کافه ها و بوتیک ها و مغازه ها منحصر به فرد آن نیز دارای عنوان مرکزی خود جاذبه ای زیبا ساحل شن و ماسه سفید.

خورشید عشق شهر که slumbers مسالمت آمیز از طریق سرد زمستان آن را ظهور از آن خواب زمستانی آخر هفته روز یادبود زمانی که ساحل رسما باز می شود. پس از آن خیابان ها را پر کنید و با sunbathers شناگران و خوانندگان مشتاق به گرفتن بر روی یکی از تمیزترین سواحل در لانگ آیلند. در همراهی با یک فضای جشن در رستوران های محلی خود را باز می کنند, هوای آزاد, کافه ها و پر کردن هوا با شناور برای تلفن های موبایل حزب موسیقی

ساحل طولانی را پایان غرب دارای راش خیابان دو مسیر اجرا می شود که به اقیانوس داخلی در مورد یک بلوک. در طول این نوار وجود دارد سنگین غلظت رستوران ها و بوتیک. وجود دارد شما هرگز بیش از چند پا را از یک محل برای به دست آوردن چیزی برای خوردن یا یکی دیگر از فروشگاه های منحصر به فرد است که شما معتاد پیدا کردن هر نقطه اما ، در شب بسیاری از رستوران ها به نوبه خود به باشگاه شب و میله ایجاد یک کشش از طرف همه در راه رفتن فاصله از یک دیگر.

مرکز شهر ساحل طولانی است Park Ave. جاده اصلی آن اجرا می شود به موازات ساحل و به مرور اما داخلی حدود 4 بلوک. در امتداد این خیابان شما می توانید فقط در مورد هر چیزی از مبلمان فروشگاه ها و مغازه ها به میله آب و سلامت فروشگاه. در حالی که به طور کلی تجاری این منطقه همچنین دارای برخی از بهترین ناهار خوری در شهر و همچنین به عنوان یک میزبان از کافه که در آن شما می توانید یک آرام نیش و لذت بردن از خورشید است.

آرام ساحلی شهر لانگ بیچ نیویورک منحصر به فرد فروشگاه های بزرگ مواد غذایی یک فضای سرگرم کننده و یک ساحل زیبا. واقع کمتر از یک ساعت از شهر است محل مناسب برای یک فرصت مطالعاتی کوتاه از flurried هیجان شهری ، در حالی که دوستانه و, به عقب گذاشته, ساحل طولانی همچنین دارای برخی از بهترین رستوران ها در جزیره و همچنین به عنوان یک میزبان از منحصر به فرد مغازه ها و بوتیک و یک شب هیجان انگیز زندگی است. نسبتا ناشناخته این شهر توسط دریا مخفی جواهر لانگ آیلند نیویورک است.

[ad_2]