قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۳۹۹/۰۴/۲۹/ دلار ۲۶ هزار تومان شد/ سکه در آستانه رکورد جدید

[ad_1]

قیمت ها امروز در بازار افزایش نسبی را تجربه کردند و دلار هم در بازار تهران گران شد و به ۲۵,۹۲۰ (بیست و پنج هزار و نهصد و بیست ) تومان رسید. برخی نیز گفته‌اند که قیمت دلار وارد کانال 26 هزارتومانی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تیترنیوز، بازار طلا، سکه و ارز امروز شاهد افزایش نسبی قیمت ها به مانند روز گذشته هستند و دلار صرافی ها ثبات قیمت را تجربه کرد.

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

قیمت طلا امروز بالا رفت و هر گرم طلا ۱۸ عیار مانند روز قبل رشد قیمت را تجربه کرد. هر گرم طلا ۱۸ عیار که روز قبل تا ۱,۰۵۹,۹۰۰ (یک میلیون و پنجاه و نه هزار و نهصد ) تومان رسیده بود، امروز – یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹ مصادف با ۱۹ جولای ۲۰۲۰ – با رشد ۴.۸۵ درصدی به ۱,۱۱۴,۰۰۰ (یک میلیون و یکصد و چهارده هزار) تومان رسید.

قیمت مثقال طلا ۱۸ عیار امروز

هر مثقال طلا ۱۸ عیار امروز با افزایش ۴.۹۴ درصدی، از ۴,۵۹۱,۰۰۰ (چهار میلیون و پانصد و نود و یک هزار) تومان به ۴,۸۳۰,۰۰۰ (چهار میلیون و هشتصد و سی هزار) تومان رسید.

آخرین نرخ دلار در صرافی

امروز قیمت دلار به ۲۳,۱۰۲ (بیست و سه هزار و یکصد و دو ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، بدون تغییر است.

قیمت دلار در بازار تهران امروز

دلار در بازار امروز تهران، به ۲۵,۹۲۰ (بیست و پنج هزار و نهصد و بیست ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۳.۳۵ درصدی داشته است.

قیمت سکه امامی امروز

امروز قیمت سکه امامی به ۱۱,۴۳۰,۰۰۰ (یازده میلیون و چهارصد و سی هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۲.۱۸ درصدی داشته است.

قیمت طلا، سکه و دلار امروز ۱۳۹۹/۰۴/۲۹/ دلار ۲۶ هزار تومان شد/ سکه در آستانه رکورد جدید

[ad_2]

Source link