7 نکته مهم قبل از خرید تلویزیون جدید
بعد از اینکه تلویزیون شما با اکثر فن آوری های جدید ناسازگار شد ، هر لحظه ممکن است تصمیم بگیرید که یک تلویزیون جدید بخرید و سپس انواع مختلف را جستجو می کنید تا از وجود تعداد زیادی فناوری ، اصطلاحات ،قیمت تلویزیون تفاوت ها و مشخصات که قیمت تلویزیون در بندر گناوه از این لینک باعث انتخاب تلویزیون گناوه یک کار دشوار برای شما این به هیچ وجه کار دشواری نیست و اگر تصمیم دارید همه اینها را نادیده بگیرید و فقط براساس جزئیات خاص تصمیم بگیرید ،بندر گناوه در اینجا مهمترین نکاتی برای تصمیم گیری آسان و در مدت زمان کوتاه آورده شده است.
1. “Full HD” کمترین کیفیت ممکن است:
تلویزیون جدید ، تلویزیون جدید
نماد کاملاً با کیفیت HD

صفحه های با کیفیت کمتر از “تلویزیون کامل با کیفیت بالا – FHDTV” قیمت تلویزیون در بندر گناوه هنوز با قیمت های بسیار کمی در بازار موجود است که مردم را به خرید وسوسه می کند ، اما اکنون با توجه به تاریخچه و پیشرفت فنی کاملاً قدیمی شده اند. بیشتر کانال های تلویزیونی با وضوح کامل پخش می شوند ، فیلم ها و بازی ها همه مشخص شده اند. سرعت کامل اینترنت در بسیاری از کشورها از پخش ویدیوی Full HD پشتیبانی می کند ، به این معنی که کیفیت صفحه نمایش پایین تر از Full HD آن را کاملاً نادیده می گیرد.
2. 4K Ultra HD کیفیت امنیت آینده است:

نماد با کیفیت فوق العاده HD

شما تبلیغات زیادی برای Ultra High Definition Television – UHDTV یا میانبرها ، معمولاً 4K مشاهده خواهید کرد و این کیفیت آینده در مانیتورها است. از چند سال پیش و با قیمتهای بسیار گران قیمت قبل از اینکه قیمتها به سرعت پایین بیایند ، به صورت تجاری گسترش می یابد تا اکنون مقرون به صرفه باشد و به راحتی خریداری شود.

صفحات 4K امنیت آینده را به شما ارائه می دهند زیرا همه جدیدترین و جدیدترین دستگاه های رسانه ای از کیفیت فوق العاده بالا پشتیبانی می کنند ، دستگاه های بازی خانگی نیز به نوعی از آن پشتیبانی می کنند و فیلم ها و فیلم های اینترنتی روز به روز با همین کیفیت در دسترس هستند. . اگر توانایی پرداخت اختلاف قیمت بین یک صفحه نمایش کاملاً فوق العاده و فوق العاده HD را دارید پس باور کنید ارزشش را دارد.
3. اندازه: بزرگتر بهتر است ، اما نه همیشه

در اینجا باید بین کیفیت و وضوح صفحه و اندازه آن تفاوت قائل شد ،تلویزیون گناوه زیرا هر کیفیت در اندازه های مختلف از 32 اینچ گرفته تا بزرگترین اندازه هایی که می توانید تصور کنید در دسترس است. اما به عنوان یک تلویزیون خانگی ، اندازه ها همیشه به اندازه اتاق و فاصله بیننده از صفحه نمایش مربوط می شوند.

این قانون کلی می گوید که فاصله شما و صفحه نمایش در صورت Full HD باید سه برابر “ارتفاع صفحه” و اگر 4K با وضوح فوق العاده یک و نیم برابر ارتفاع صفحه باشد ، و این به این دلیل است که شما نباید پیکسل های صفحه را مشاهده کنید (که نقاط بسیار ساده هستند) قیمت تلویزیون نوری که صفحه را تشکیل می دهد ، تصویر را تشکیل می دهد و با افزایش وضوح صفحه ، تعداد آنها افزایش می یابد).قیمت تلویزیون در بندر گناوه این بدان معنی است که اتاق های کوچکتر بهتر است از یک صفحه نمایش با وضوح فوق العاده بالا برخوردار باشند ، بنابراین می توانید بدون نگرانی بندر گناوه سایز بزرگتری خریداری کنید. یک صفحه نمایش 60 اینچی در صورت وضوح بالا به 3 متر بین آن و بیننده نیاز دارد و اگر کاملاً واضح باشد فقط به یک و نیم متر نیاز دارد.
4. قبل از خرید خودتان مراقب باشید:

اکنون بیشترین فروش صفحه نمایش تلویزیون تعداد بسیار زیادی صفحه نمایش را در انواع مختلف ، اندازه ها ، وضوح ، کنتراست و عمق رنگ ارائه می دهد. پس از تمرکز بر روی سه نکته قبلی ، می توانید بقیه مشخصات صفحه تبلیغ شده را نادیده بگیرید. همه شرکت ها شماره های خود را بر روی وضوح ، زاویه دید ، نور و غیره قرار می دهند. به چشمان خود اعتماد کنید و خودتان را در گالری ها ببینید ، یک گشت و گذار کامل در صفحه های نمایش داشته باشید و از نظر رنگ ، روشنایی و زاویه دید بهترین و راحت ترین را برای چشم خود انتخاب کنید. شما کسی هستید که هر روز ساعت ها این صفحه را تماشا می کنید ، بنابراین صفحه ای را انتخاب کنید که برای چشم شما راحت تر باشد.

حال ما به سراغ بیانیه فنی و دقیق تری خواهیم رفت.
5. تکنیک ساخت صفحه نمایش: آیا تفاوتی وجود دارد؟

تکنیک های تولید صفحه نمایش طی ده ها سال بسیار پیشرفت کرده اند و بسیاری از فن آوری های قدیمی از بین رفته اند. به عنوان مثال صفحه نمایش های غول پیکر قدیمی را در هیچ کجا نخواهید یافت و صفحه نمایش های پلاسما با وجود قیمت پایین و وحشتناک آنها دیگر وجود ندارند زیرا از عمر کم آنها در مقایسه با جدیدتر و همچنین مصرف شدید انرژی آنها. اکنون بیشتر صفحه ها با فناوری LCD LCD ساخته شده اند و بدون جزئیات پیچیده ، این صفحه نمایش ها با قیمت مناسب در اکثر بخش های متوسط بهترین هستند. البته جدیدترین و بهترین فناوری OLED وجود دارد ، اما هنوز هم یک فناوری اولیه است که اکثر شرکت ها آن را ارائه نمی دهند و قیمت آن دو برابر قیمت صفحه های دیگر است ، تا پنج و شش برابر صفحه های دیگر همان وضوح و اندازه
6. فرکانس تازه سازی صفحه: هرچه بیشتر بهتر

بیشتر صفحه ها فرکانس تازه سازی 60Hz را ارائه می دهند. یعنی 60 تصویر در ثانیه که پیش فرض است و از سازنده به سازنده دیگر متفاوت است. اما همیشه خرید تلویزیون با فرکانس تازه سازی سریعتر ، 120 هرتز و شاید حتی 240 هرتز بهتر است.بندر گناوه اکنون بیشتر ارائه دهندگان رسانه محتوا را با فرکانس 60 فریم در ثانیه نمایش می دهند و همچنین بازی ها با توسعه سیستم عامل های بازی و رایانه ها به فرکانس سریع تری نیز نیاز دارند. اگر آنچه که مشاهده می کنید شامل صحنه های اکشن سریع است ، این تصویر را بسیار بهبود قیمت تلویزیون می بخشد. تلویزیون جزئیات پردازش تصویر با فرکانس پایین را انجام می دهد تا متناسب با فرکانس سریعتر ، نرم و صاف و بدون پارگی محسوس باشد.
7. فناوری های جدید که ممکن است تفاوتی ایجاد کنند:
تلویزیون جدید ، تلویزیون جدید
تلویزیون جدید ، تلویزیون جدید

محدوده دینامیکی HDR یا دامنه گسترده: این فناوری در صفحات با وضوح فوق العاده بسیار مفید است ،تلویزیون گناوه زیرا طیف وسیع تری از رنگ را نمایش می دهد و به وضوح تصویر و جزئیات غنی می بخشد. می توانید آن را مستقیماً قبل از خرید در نمایشگاه ها امتحان کنید و تفاوت را در امتیاز دادن به خود ببینید.
صفحه های هوشمند: آیا برای نمایش مطالب از سیستم عامل های مختلف ویدیویی و موسیقی ، می خواهید صفحه شما مستقیماً به اینترنت متصل شود؟ یا حتی برای اجرای برخی از بازی ها و برنامه ها روی آن ، سیستم اندرویدی برای صفحه نمایش ها اجرا شود؟ سپس علاوه بر آنچه قبلاً گفتیم ، به دنبال صفحه نمایش هوشمند باشید. بیشتر صفحه ها با گزینه معمولی و هوشمند در دسترس هستند ، پس نگران نباشید.
صفحه خمیده: دیگر توصیه نمی شود ، اگرچه به دلیل انحنای روان و قیمت تلویزیون در بندر گناوه شگفت انگیزش مانند شاهکارها به نظر می رسد. اما خم شدن اغلب مفید نیست و مزیت اضافی ندارد ، شما فقط تفاوت مالی بزرگ را در هیچ چیز پرداخت نمی کنید.
اتصالات: مدل A را انتخاب کنید.
این بیشترین تعداد ممکن از اتصالات تصویر و تصویر با کیفیت بالا و عادی ، چندین اسلات USB و همچنین اتصال به اینترنت را ارائه می دهد.
سه بعدی: این کاملا به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.بندر گناوه من شخصاً تماشای فیلم های سه بعدی در سینما و نه در قیمت تلویزیون خانه را ترجیح می دهم ، اما با شروع گسترش سیستم عامل های بازی که از نمایشگر سه بعدی پشتیبانی می کنند ، ممکن است برای شما انتخاب مناسبی باشد شما کسی هستید که زیاد بازی می کنید