[ad_1]

در هند قطار نه تنها یک حالت برای حمل و نقل کالاهای آنها نیز فوق العاده زیبا از کاوش در سرزمین ناشناخته فردی levelsAfter حکومت انگلیس در هند آموزش داده شد نگاه لوکس برای کسانی که لذت بردن از سفر با شکوه در سلوک. قطار لوکس هستند دارایی هند به عنوان آنها کمک حدود 20 ٪ در درآمد کل راه آهن هند است.

هند دارای پنج قطار لوکس که معروف هستند به صورت ظریف و کشنده داخلی سنتی هند مهمان نوازی و نفیس ناهار خوری خدمات. قطار بودند طراحی شده برای ارائه ظریف سوار به مسافران از سراسر جهان برای کشف هند و زیبایی منظره آن است.

  • قصری روی چرخ: این قدیمی ترین قطار لوکس در هند. آن را برای اولین بار معرفی شد در سال 1982 پس از به طور موقت تعطیل در سال 1947. قطار یکی از انواع آن در جهان است. آن را ارائه می دهد 14 لوکس سالن که مجهز به 4 کابین ارائه امکانات حمام و دوش دستشویی و امکانات تفریحی مانند بازی برای کودکان, آی فون, و بیشتر. داخل سالن با تزئین دنج و مبلمان و صنایع دستی و نقاشی. در کنار 14 سالن کاخ بر روی چهار چرخ نیز دارای دو رستوران اشپزخانه اتومبیل های که ارائه سنتی هند راجستانی قاره ای و غذاهای چینی. قصری روی چرخ را پوشش می دهد نه مقصد در طول آن هشت روز سفر. معروف مقصد که تحت پوشش این آموزش شامل دهلی جیپور Jaisalmer جودپور Ranthambore پارک ملی Chittorgarh Udaipur بهرتپور و آگرا است.
  • اودیسه دکن: قطار تازه وارد در لیست قطار لوکس در هند. آن راه اندازی شد در سال 2002 است و معروف به کاخ بر روی چهار چرخ ماهاراشترا. این قطار دارای 13 به طور کامل تهویه مطبوع لوکس سالن هر یک با ترکیبی از 4 دوقلو bedded مجلسی. این سالن به طور کامل مجهز به ریموت کانال موسیقی و دیگر امکانات تفریحی. آن را ارائه می دهد امکانات ویژه به مشکلات جسمی مردم است. چرخ صندلی creches و ویژه همراه برخی از امکانات که ارائه شده به آنها. توجه ویژه ای نیز پرداخت شده است و برای تامین امنیت مسافران و توشه خود را. در طول هشت روز سفر در دکن اودیسه مسافران در حال هیپنوتیزم با زیبایی بمبئی رتنگیری, Jaigadh, Ganapatipule, Bhatye ساحل گوا Sindhudurg, Tarkarli, Sawantwadi پونا اورنگاباد Ajanta به ناسیک بود که قطار حرکت در سفر خود را.
  • سلطنتی راجستان بر روی چهار چرخ: قطار راه اندازی شد در سال 2009. آن را ارائه می دهد فوق العاده لوکس سالن – Bravura سوئیت و لوکس سالن – فوق العاده سوئیت به مسافران آن است. این Bravura مجموعه دستکاری شده با حریر و مخمل رو و پارچه و فوق العاده مجموعه شده است به لحاظ محتوا طراحی شده با همسان رنگ بافت و طرح به تقویت شکوه و جلال خود را. سلطنتی راجستان بر روی چهار چرخ سفر هشت روز در پوشش داغ مقصد جیپور Khajuraho Udaipur جودپور بنارس Chittorgarh و آگرا است. در طول سفر به مسافران خدمت lip-smacking, وعده غذایی در رستوران معروف در قطار Sheesh محل و Swarn محال است. Sheesh محل شده و آراسته با کریستال درخشنده pelmets و لامپ طبقه در حالی که Swarn محال است مضمون در اطراف طلا و برنج. این آبگرم و بار به عنوان به خوبی.
  • ارابه طلایی: قطار راه اندازی شد در سال 2008 برای گردشگران علاقه مند به کاوش در مناطق جنوبی هند. قطار نیز معروف است به عنوان غرور از جنوب. اقامت مسافران ساخته شده است راحت در ارابه طلایی توسط یازده مجلل مبله مطبوع سالن با 4 خواب اتاق یا کابین. امکانات مانند ناهار خوری, اتومبیل, یک, بار, سالن, مرکز کسب و کار, مینی تربیت بدنی & آبگرم ماساژ آیورودا نیز ارائه شده به مسافران است. کمد کوچک, غرور, میز تلویزیون ال سی دی و حمام خصوصی با کلاس بالا امکانات دیگر از ویژگی های این آموزش است که باعث می شود اقامت مسافر راحت است. این سفر به مدت هشت روز شروع سفر خود را از بنگلور به میسور جین یکپارچه & Hosalya معبد, معماری, همپی معابد & Vijayanagara کاخ بادامی غارها & Pattadakal معابد گوا و سپس بازگشت به بنگلور.
  • پری ملکه: این قطار دارای یک رکورد جهانی گینس برای داشتن تک لوکوموتیو. ساخته شده در 1855 آن ارائه فقط یک AC صندلی ماشین مربی است که می تواند حداکثر 50 گردشگران است. برای ممتاز مسافران آن نیز متصل شربت خانه ، پری ملکه طول می کشد مسافران آن به مسحور سوار به مدت دو روز سفر. سفر آغاز می شود از دهلی اردوگاه ایستگاه راه آهن و یکی به شکوه زمین از راجستان.

سفر می تواند هر دو خوب و بد تجربه. اما داشتن یک بلیط از هر یک از این قطار لوکس در هند می تواند اضافه کردن به لذت بردن سفر خود را. پس از همه, سفر در قطار لوکس است همه چیز در مورد امن و سالم رفت و آمد است.

[ad_2]