[ad_1]

قطعا شما شنیده زیادی در مورد 5-شروع هتل در دبی مانند Burj Alarab Al Qsr و جمیرا. اقامت کوتاه مدت در این نوع از هتل ها نیاز به صرف مقدار زیادی از پول, اما اگر شما نمی تخصیص مقدار زیادی از پول برای این کار شما نیاز به راه حل دیگری برای آن است. به خصوص اگر شما قصد اقامت در دبی برای چند هفته یا چند ماه به من پیشنهاد شما را به فکر می کنم در مورد اقامت در آپارتمان مبله و یا یک سرویس آپارتمان.

در طول ماه گذشته که قیمت اجاره در دبی در حال متقاعد کننده ای کاهش یافته است. بنابراین شما می توانید پیدا کردن خود را ایده آل اجاره آپارتمان خواهد شد که با توجه به بودجه شما.

با یک پایگاه داده از مبله مسکونی مسکن در سراسر دبی شما می توانید ایده آل خود را اجاره که آیا آن بودجه و یا لوکس! آپارتمان مبله و ویلا به صورت ماهانه در دبی کمک به شما را به صرفه جویی در پول خود را. وجود دارد بسیاری از معروف مسکونی جوامع مانند دبی مارینا, سبزی, Jumeirah Lakes Towers (دی اس او), Jumeriah Beach Residence, چشمه, برج دبی, دریاچه, Jumeriah Beach Road, Al Barsha و ام سکیم.

اجازه بدهید به شما معرفی برخی از بهترین مکان برای کوتاه مدت در دبی.

دبی مارینا یکی از بزرگترین waterfronts در جهان ارائه ساکنان آن یک آزاده جو و انرژی زا, شیوه زندگی جهان وطنی. آن است که یک مرکز شهری بر روی آب مقایسه با منحصر به فرد ترین اسکله تحولات در جهان است. دبی مارینا در حالت ایده آل قرار گرفته در فناوری جدید تحولات دبی از جمله دبی اینترنت و رسانه های شهرستانها.

با توجه به قیمت بازار در مارس 2009 من می تواند به شما یک برآورد از هزینه اجاره اما شما باید بدانید که قیمت ها بستگی به محل با کیفیت از مبلمان و مشاهده ملک:

به طور کامل آپارتمان مبله در دبی مارینا:

1 اتاق خواب: در اطراف AED 7,000 ماهانه

2 اتاق خواب: در اطراف AED 20,000 ماهانه

دبی مارینا واقع در منطقه محبوب ترین جدید دبی نزدیک به طبقه بالا گلف و همچنین مکانهای تفریحی مانند Wild Wadi, مرکز خرید امارات (با آن سرپوشیده اسکی-شیب) و مرکز خرید ابن بطوطه. تعدادی از استراحتگاه های ساحلی در مجاورت نزدیک برای دسترسی به ساحل, امکانات.

به طور کامل آپارتمان مبله در برج دریاچه جمیرا:

1 اتاق خواب: در اطراف AED 10,000 ماهانه

2 اتاق خواب: در اطراف AED 12,500 ماهانه

مرکز شهر دبی است که تغییر چهره از خط ساحلی دبی با آن موروثی خانه های لوکس. بیش به دنبال خلیج فارس و واقع در یکی از آخرین طبیعی beachfronts در دبی خواص جادار معتبر و زیاده. پیاده روی در ساحل جمیرا اقامت, دبی, تنها, هوای آزاد, تجربه خرید توسط ساحل ارائه نمایش خیره کننده بیش از خلیج فارس و مباهات کلاس جهانی رسانه های خرده فروشی.

به طور کامل آپارتمان مبله در ساحل جمیرا اقامت:

1 اتاق خواب: در اطراف AED 18,000 ماهانه AED 5,300 هفتگی AED 900 روزانه

2 اتاق خواب: در اطراف AED 22,500 ماهانه AED 6,500 هفتگی AED 1,140 روزانه

دیسکاوری قرار می دهد ساکنان در مرکز دبی جدید. از بزرگترین مضمون بازار, باغ, مرکز خرید که در آن انواع مختلفی از گزینه های ناهار خوری خوب و خرده فروشان را می توان در کنار ضرورت روزمره.

در سراسر جاده ها, مرکز خرید ابن بطوطه ارائه می دهد و ساکنان یک انتخاب از 250 مغازه های این منطقه بزرگترین مجتمع سینما شامل 21 صفحه نمایش و یک IMAX cinema عظیم Geant سوپر مارکت بیش از 30 رستوران ها و رسانه های مواد غذایی و امکانات استثنایی تناسب اندام اولین بار, بدنسازی, اولین از نوع خود در دبی.

به طور کامل آپارتمان مبله در برج دریاچه جمیرا:

استودیو: در اطراف AED 5,000 ماهانه

1 اتاق خواب: در اطراف AED 12,000 ماهانه اد 3,550 هفتگی AED 620 روزانه

من امیدوارم که من می تواند به شما یک دید واضح و روشنی از اجاره ملک در دبی برای کوتاه مدت.

[ad_2]