[ad_1]

زمانی که شوهر اعلام کرد قصد خود را از جارو کردن و به ناپایدار صنعت در مارمولک لادن آب من قرار داده و من پا به پایین. من برای فقط در مورد هر نوع از قایقرانی. اما اگر من می خواهم به در یک gator به سرزمین من می خواهم به جای شنا نیست. نیست که من تا کنون بیش از تبدیل یک قایق رانی اما همیشه وجود دارد ،

درست در شمال چارلستون کارولینای جنوبی سرگردان کیلومتر از راه های آبی است که یک بار ساخته شده تا قریب به اتفاق سیستم کانال. در حال حاضر مجموعه ای از هم جدا به عنوان یک پناهگاه حیات وحش و دوبله قدیمی سانتی کانال پارک منطقه پناهگاه بزرگ egrets کمی آبی herons آب کفش و مقدار زیادی و تعداد زیادی از تمساح. مسیرهای پر پیچ و خم باتلاقی اطراف استخرهای شنا و مرطوب جنگل و گسترده گردشگاهها عبور امن بیش از گل آپارتمان و ابکی سبز مرداب. من ارزو اکتشاف و خوشبختانه برای پیاده روی بروید اما من به هیچ وجه قصد گرفتن نزدیک و شخصی با قبل از تاریخی سبز لویاتان.

ما موافقت خود را با قرار دادن قایقرانی در سوز و کشف ذخیره از ایمنی از مرور. قبرس و چنار درختان برج بیش از سر و گل رز صورتی گل خطمی شکوفه در مارش. من توجه داشته باشید از محیط اطراف من ذهنی فهرست نویسی گیاهان و گاهی اوقات توقف برای دیدن آنچه که جانوران ممکن است من جاسوسی در زیر رست درهم. سیاه و سفید و زرد باغ عنکبوت سهام از قلمرو خود بدن خود را حلق آویز وارونه در زنان وب. یک پادشاه پروانه flits در سراسر راه من. من همکار بیش از نرده به دنبال پیشرفت و وجود دارد در شانه زیر من نهفته است چهار پا تمساح. چشمان سیاه و پوست خود رنگ اردک علف های هرز. من غلبه کند. نه با ترس ذهن شما با هیبت. او به نظر می رسد به طوری باستان مانند یک موجودی از زمین است که زمان را فراموش کرده است. ناگهان من نمی تونم که tippy قایق رانی به اندازه کافی سریع.

ما سریع مارس به تفسیری مرکز و پنج دلار اجاره یک قایق. در دقیقه ما clamber در و فشار به آب تیره.

عقاب همکار ما از تاپس درخت لانه و آبی بزرگ herons شکار پشه ماهی در shallows. جعبه لاک پشت و شکم زرد لغزنده آفتاب خود را بر روی شناور سیاهههای مربوط. ما دست و پا زدن به دور می رسد از سیستم کانال که در آن برنج وحشی رشد می کند و خزه میگذرد از درختان.

کانال باریک و ما با دقت و حرکت در زیر یک کم سبز پل. هوا هنوز گرم و قلقلک بینی من است. من اسکن ساحل برای داستان gator اسلاید. و سپس ما او را-ده پا زیبایی خواب در بانک. من می توانم به خودم کمک نمی کند; من می خواهم به دریافت نزدیک تر است. ما یک بار دست و پا زدن سخت جلو و تیغه های ما در خارج از آب و در سکوت رانش در. این خزنده باز چشم خود را و ظاهرا خوشحال نیست با ما نفوذ خود را در خواب نیمروز تغییرات عظیم خود را وزن lurches به آب و شنا سمت راست زیر ما قایق رانی. من به راحتی می تواند او را لمس کرد. قلب من نژادها. من مسحور و وحشت زده. و پس از آن فقط می خواهم که او رفته است.

آن نیست تا زمانی که بعد از من یاد بگیرند که تمساح پرش. ما هرگز باید جرأت چنان نزدیک است که به پسر دامنه. من می ترسم از اوج من قایق رانی و فرود در قلمرو خود است. با نگاهی به گذشته… من فقط خوشحالم که او نمی زمین در معدن است.

اطلاعات لطفا

پیر سانتی کانال پارک واقع در مونکس کرنر, کارولینای جنوبی, فقط نیم ساعت در شمال چارلستون است. این پارک شامل مسیرهای پیاده روی پیاده روی, مشاهده, سیستم عامل, یک مرور قایق رانی اجاره یک تفسیری مرکز پیک نیک پناه, مرکز آموزش و برکلی موزه. نیز وجود دارد تن از فعالیت های. آن را باز در طول سال از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر (تفسیری مرکز بسته در 4:30). هزینه فقط $3 در هر فرد و کودکان زیر 6 رایگان هستند.

پیر سانتی کانال پارک نه تنها یک محل عالی برای دیدن حیات وحش دست اول آن نیز به سنگی فرود کشت و زرع یک قرن 18 خانه مبله با تولید مبلمان دوره. باز برای تورهای روزانه.

شام در کانال در Gilligan را دریا غذا و رستوران در Monck گوشه (فقط چند دقیقه از سانتی کانال پارک) که در آن نه تنها به شما در پیدا کردن بهترین hush-توله سگ بر روی این سیاره شما می توانید جشن پایدار برداشت محلی میگو و بازیافت صدف صدف. بله آنها گیاه پوسته در صدف تخت کمک به بیمه جارو آب و خوردن خوشحال برای نسل های آینده. باز 11am-9pm و 11am-10ساعت در روز جمعه و شنبه است.

[ad_2]