قالیشویی حرفه ای در تجریش

قالیشویی تجریش 

قالیشویی تجریش با سابقه 30 ساله در محله تجریش یکی از بهترین قالیشویی های تجریش و تهران می باشد و با استفاده از بهترین مواد شوینده در شستشو فرش ماشینی ، بالاترین کیفیت را به شما ارائه می دهد قالیشویی حرفه ای در تجریش .

شستشو فرش ماشینی در قالیشویی تجریش به صورت کاملا اتوماتیک توسط دستگاه های روز دنیا و بدون رسیدن کوچک ترین آسیبی به فرش های شما انجام می شود ؛ فرش ها پس از شستشو به گرمخانه های قالیشویی تجریش منتقل می شود تا به صورت کاملا اصولی خشک شوند و پس از ضد عفونی و بسته بندی به محل شما ارسال شود .

قالیشویی مجاز در تجریش

زمانی که شما یک فرش قیمتی و با ارزش را برای شستشو یا دیگر خدمات به قالیشویی ها می سپارید باید دقت داشته باشید که از قالیشویی های مجاز باشد تا در صورت وارد شدن خسارت به فرش شما بتوانید خسارت وارده به فرش تان را از قالیشویی دریافت کنید .

قالیشویی تجریش یکی از قالیشویی های مجاز شهر تهران می باشد و در اتحادیه قالیشویی ها به ثبت رسیده و در کنار این مورد ، زمانی که فرش شما به قالیشویی تجریش تحویل داده می شود یک ضمانت نامه هم به شما داده می شود تا در صورت وارد شدن خسارت ، تمام مبلغ حاصل از خسارت وارد شده به فرش به شما عودت داده خواهد شد .

لازم به ذکر است با توجه کادر حرفه ای شاغل در مجموعه قالیشویی تجریش به شما این اطمینان داده خواهد شد تا اتفاقی برای فرش شما نخواهد افتاد تا شما با خیال راحت خدمات فرش تان را به قالیشویی تجریش بسپارید.

قالیشویی شبانه روزی

قالیشویی حرفه ای در تجریش 

قالیشویی تجریش برای راحت کردن کار مشتریان خود این امکان را فراهم کرده است که در ساعتی از روز می توانند سفارش خود را ثبت کنند.شما می توانید به صورت آنلاین سفارش خود را در هر ساعتی از شبانه روز ثبت کنید.اگر هم می خواهید سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید می توانید این کار را از ساعت 7 صبح الی 11 شب  انجام دهید.

قالیشویی حرفه ای در تجریش

زمانی که شما فرش تان را برای انجام خدماتی از جمله شستشو ، رفوگری ، رفع بیدخورگی یا . . . به قالیشویی ها می سپارید باید دقت داشت باشید تا این خدمات را با بهترین کیفیت و با دقت بالا انجام دهند.

قالیشویی تجریش حرفه ای ترین قالیشویی شهر تهران می باشد که انجام انواع خدمات قالیشویی را با کسب رضایت کامل مشتریان انجام می دهد و در محله تجریش به عنوان بهترین قالیشویی شناخته می شود.

رفوگری قالیشویی تجریش

زمانی که فرش شما دچار بید خوردگی می شود یا با بالارفتن عمر فرش به ویژه فرش های دستباف نیاز به رفو گری فرش می باشد که قالیشویی تجریش با توجه به داشتن کادری مجرب و حرفه ای در این امر ، رفو گری انواع فرش ها به شما کمک می کند تا فرش خود را مانند روز اول استفاده کنید .

فرش های  دستباف با توجه به جنس و نوع بافت مخصوصی که دارند ، بعد از مدتی نیاز به ترمیم و باز سازی دارند که به آن رفو گری فرش می گویند که قالیشویی تجریش این کار را با بالاترین دقت و کیفیت در کنار قیمت بسیار مناسب انجام می دهد ؛ لازم به ذکر است میزان قیمت و مدت زمان انجام کار توسط کارشناسان قالیشویی تجریش در محل شما مشخص می شود.

قالیشویی دستباف تجریش

 

قالیشویی دستباف تجریش یکی از معروف ترین و بهترین قالیشویی های دستباف شهر تهران می باشد که در شستشو و انجام خدمات جانبی از جمله رفو فرش ، رفع بید خوردگی و رفع رنگ پریدگی و … فرش های دستباف از بهترین قالیشویی های شهر تهران می باشد و رضایت کامل مشتریان خود را جلب کرده است .

همان طور که اطلاع دارید شستشو فرش دستباف یکی از تخصصی ترین خدمات قالیشویی ها می باشد و نیاز به مهارت بالا در شستشو فرش دستباف دارد ؛ قالیشویی تجریش با استفاده از کادر متخصص در شستشو فرش دستباف ، این اطمینان خاطر را به مشتریان خود می دهد که شستشو فرش دستباف شان با بالاترین کیفت انجام شود .

چگونه به تجریش برویم؟

اگر قصد دارید با وسیله شخصی خود به محله تجریش بروید می توانید هم از خیابان ولیعصر که از میدان راه آهن آغاز شده و تا میدان تجریش ادامه دارد استفاده کنید و همچنین  می توانید از بزرگراه شهید چمران استفاده کنید.

اگر هم می خواهید با مترو به این محله بروید می توانید از ایستگاه مترو تجریش که آخرین ایستگاه در خط 1 مترو تهران است استفاده کنید.