[ad_1]

در یک هوای آفتابی و گرم تابستان's بعد می توان آن را سخت برای پیدا کردن یک فرد که نمی't می خواهید به ناهار خوردن در رستوران های مورد علاقه's پاسیو. اگر رستوران شما در منطقه ای واقع شده است که دستخوش غیر معمول و یا شدید تغییرات آب و هوا وجود دارد یک نگرانی است که مبلمان ممکن است سقوط از هم جدا. قابل اطمینان ترین مبلمان فضای باز می تواند ایستادن به سختی از آب و صرفه جویی در پول در دراز مدت و لطفا مهمانان در طول سال است.

گرمای شدید

اگر رستوران خود را در یک بخش از کشور که بسیار گرم می شود در طول تابستان شما بدون شک محدود پاسیو در فضای باز زمان به بهار و پاییز-اما آیا شما خود را محدود صندلی' و جداول' قرار گرفتن در معرض مثل شما مشتریان خود را'? اگر شما don't شما می تواند در یک شوک سقوط می آیند. گرمای شدید می تواند باعث پلاستیکی مبلمان فضای باز به از دست دادن یکپارچگی خود را و آن را بیشتر در معرض شکستن و یا خرد. در شرایط آب و هوایی مانند این مبلمان ترکه یا چوب کوتاه بهترین گزینه است چرا که آن را نمی خواهد به لمس و این می تواند مقدار زیادی از حرارت اگر شما آن را ترک در خارج از منزل. مطمئن شوید برای بررسی تمام مبلمان در آغاز و پایان هر سال برای سایش و پارگی مسائل.

فصل بارانی

اگر منطقه خود را از این کشور دستخوش طولانی و سنگین دوره از باران خود را در رستوران's مبلمان پاسیو باید برای آن آماده. مبلمان چوبی است که یک ایده وحشتناک برای این نوع از آب و هوا به عنوان آن می تواند جذب آب و می تواند به ماندن روز پس از بارانى خوب. صندلی فلزی و جدول می تواند یک انتخاب خوب برای این شرایط آب و هوایی به عنوان طولانی به عنوان آنها ضد زنگ اما پلاستیکی است که اغلب بهترین انتخاب به صورت مرطوب و آب و هوای.

سرمای شدید

دماهای بسیار سرد هستند و به طور کلی نشانه آن است که شما باید را در رستوران خود را's مبلمان پاسیو-اما اگر شما می توانید't don't اخم; دریافت ضد زنگ مبلمان فلزی. به دلیل آن می تواند جذب آب است که پس از انجماد شما باید به جلوگیری از چوب در مناطقی که در معرض سرمای شدید جادوها. انجماد آب در داخل سلول های چوب می تواند باعث مبلمان به متلاشی شدن و از دست دادن یکپارچگی به سرعت. به همین ترتیب پلاستیک مشکل دست زدن به سرمای شدید جادوها و می توانید تبدیل شدن به شکننده هنگامی که در معرض عناصر.

هر کجا که شما زندگی می کنند و در هر آب و هوا, به دنبال یک تامین کننده قابل اعتماد خود را برای خرید رستوران مبلمان پاسیو از. آنها قادر به راهنمای شما را از طریق هر گونه مسائل و محصولات خود را ممکن است با آب و هوایی شدید و کمک به شما انتخاب بهترین انتخاب برای آب و هوای محلی خود.

[ad_2]