[ad_1]

با حاد آگاهی همه ما در حال حاضر در مورد حفاظت از محیط زیست ما, رستوران ها و رسانه های مواد غذایی در حال حاضر گرفتن بر روی ارابه موسیقی. خود را با کمک به آن وجود دارد باید یک تفاوت قابل توجهی در آینده نزدیک.

سفارش پیتزا خود را از یک محل است که با استفاده از مواد آلی. حتی بهتر از خود را تحویل راننده با استفاده از یک ماشین هیبریدی چیست ؟ آنها انرژی خورشیدی یا باد دستگاه به قطع برق ، آیا آنها با استفاده از مواد بازیافت شده برای بسته بندی خود را?

پیشنهاد می کنم به رستوران مورد علاقه خود را که آنها با استفاده از کشاورزان محلی خود را برای میوه ها و سبزیجات در هر زمان ممکن است. اجازه ندهید که آنها را خدمت شما مواد غذایی یا نوشیدنی ها و یا در پلی استایرن. از آنها بخواهید برای خرید و تنها در خدمت ارگانیک رشد کرده و منصفانه معامله قهوه و چای و شکلات داغ. اگر محل مورد علاقه خود را است, هوای آزاد, صندلی آنها را تشویق به استفاده از بازیافت مبلمان فضای باز و قابل استفاده مجدد, ظروف و کارد و چنگال.

شما می توانید بخشی خود را در خانه در آشپزخانه خود را. بررسی مهر و موم خود را در یخچال و فریزر. شما نمی خواهید هوای سرد نشت. جای مهر و موم اگر آنها تنگ است. اگر شما خود را شستشو ظروف قبل از قرار دادن آنها در ماشین ظرفشویی آن را با آب سرد به جای گرم است. همه شما در حال تلاش برای حذف باقی مانده و نه چربی…ماشین ظرفشویی را انجام خواهد داد که.

اجاقهای همرفت صرفه جویی در انرژی بیش از استاندارد انواع زیرا آنها با استفاده از کمتر زمان پخت و درجه حرارت پایین تر. خود تمیز کردن کوره های خوب هستند چرا که آنها را مهر و موم تنگ تر و خیلی بهتر عایق. و استفاده از نور به زیرچشمی نگاه کردن در مواد غذایی خود را. هر بار که شما برای باز کردن فر با درجه حرارت 25 درجه است و به گرم کردن دوباره.

[ad_2]