[ad_1]

آرم Oddfellas Cantina مبالغ شهر فلوید, VA. کشیده شده در سبک اعطای چوب نقاشی گوتیک آمریکایی آرم’ گرافیک را نشان می دهد سه مرد ایستاده در کنار هم: یک کشاورز با پوشیدن ماهیگیری لباس, برگزاری یک کج بیل زدن; یک جری گارسیا نشوند و یک تاجر در کت و شلوار ورزشی bowler hat. شرکت های موجود کاملا با خوشحالی در Floyd, کشاورزان است که باید کار می کرد زمین برای نسل هیپی که شروع به وارد در دهه 60 و بازرگانان است که نگه داشتن فلوید اقتصاد وزوز. مغازه های خرده فروشی در Floyd به نظر می رسد به تهیه کردن به هر سه گروه فرهنگی: وجود یک سخت افزار و مزرعه فروشگاه ترکیبی از شرکت های املاک و مستغلات و بانک های یک, طبیعی, غذاهای, فروشگاه, کتاب, فروشگاه, کافی شاپ ها و کافی لباس فروشگاه فروش کراوات رنگ به لباس هیپی ،

اگر شما به دنبال برای پا-stompin’, عمیق-breathin’ استراحت از زندگی شهری, هیچ چیز ضربان فلوید, Virginia.

فلوید دارای جمعیت ساکن تنها حدود 500 نفر است. وجود یک نور ترافیک در مرکز شهر (تنها نور ترافیک در شهرستان من ممکن است اضافه کنید). با این وجود فلوید تبدیل به یک بالفعل کوه مرکز فرهنگی. سالانه آن میزبان Floydfest جهان جشنواره موسیقی فلوید Fandango آبجو و شراب جشنواره و Floyd County هنر & صنایع دستی جشنواره است. وجود دارد به طور منظم موسیقی و رویدادهای فرهنگی در Floyd دو wineries و رویدادهای هفته در آفتاب, سالن موسیقی و فلوید کشور فروشگاه.

هر زمان که ما را مهمان خانه ما رفتن به Oddfellas برای شام. من هرگز نا امید شده است با یک وعده غذایی در Oddfellas و من غذا افاده. رستوران دکور است که هر جا گزیننده: مبلمان آثار هنری و کارد و چنگال همه “mix & match”. آشپز توصیف آشپزی به عنوان “Appalachian لاتین” و مواد غذایی است که کاملا فوق العاده است. Oddfellas زنده موسیقی متفاوت خواهد بود از ایرلندی به زمان به موسیقی جاز.

یک گرم شب جمعه جیل و من و ما houseguests خوردند شام در Oddfellas و پس از صرف چند ساعت سرگردان را از طریق مغازه ها و خیابان های فلوید. در شب جمعه که هوا گرم است, Floyd, پر, با, بلوگراس, نوازندگان متراکم در گوشه و کنار خیابان. اگر شما ایستاده در گوشه ای از اصلی و ملخ شما می توانید شنیدن بانجو & fiddles در آینده شما را از جهات مختلف است.

مرکز تمامی این بلوگرس فعالیت فلوید کشور فروشگاه که در آن جمعه شب خوشی را به خود جذب بلوگرس نوازندگان از چند متحده است. ما به فروشگاه رفت و به مرور مجموعه خود را از بلوگراس cd را در حالی که گوش دادن به نوازندگان روی صحنه و تماشای رقصندگان “صافی کف پا آن را” در کف رقص.

مهمانان ما از لس آنجلس شد دچار شوک فرهنگی و متوجه شدم که سرگرم کننده است. بین موسیقی بلوگرس جاده های کوهستانی و وانت آنها تعجب با صدای بلند اگر من تا به حال نشده یک گنجه جنگلی تمام زندگی من است. آنچه آنها درک نمی کنند که در اینجا در Floyd, همه ما در طول فقط خوب بدون توجه به جایی که ما را از آمد.

[ad_2]