[ad_1]

کمتر شناخته شده به عنوان یک مقصد عاشقانه تر از این تا حدودی کلیشه پاریس – پایتخت اتریش از وین یکی از زیبا ترین, پیچیده و پر جنب و جوش شهرهای جهان است. ترکیب آن از میراث تاریخی و فرهنگی مخلوط با شکوه بلوارها خیابان های قرون وسطی و مزین حیاط تابش جذابیت قدیمی جهان و سحر و جادو.

اما آن را نه فقط در معماری است که باعث می شود وین نخست برای گریز عاشقانه; cobbled خیابان ها به انتظارنشسته بودند با فوق العاده وینی قهوه خانه از آن شما می توانید سعی کنید یک اتریشی میوه و چای و شهر معروف شیرینی. سرگردان و بعد شما خواهید پیدا کردن جهان وطنی و مغازه ها و موزه ها و رستوران ها فوق العاده به شراب و ناهار خوردن در. سعی سنتی وینر کتلت گوشت گوساله و یا گوشت گاو گولاش هر دو جزء اصلی غذاهای در وین و یا شاید گرفتن وینر از یک Wustelstand به عنوان شما راه رفتن گذشته.

برای شب چرا نمونه یک اپرا باله یا کنسرت ؟ وین دارای یک افتخار موسیقی میراث و تولید کرده است تعدادی از مشهور هنری نوابغ مانند شوبرت برامس و موتزارت. وجود دارد صدها نفر از کافه ها و باشگاه ها و سالن های موسیقی در سراسر شهر ارائه فرصت های بی شماری برای لذت بردن از کلاسیک کنسرت – اما مطمئن شوید که شما در پیشبرد رزرو به اجرای برنامه در سالن بزرگ فروش سریع!

وین برای سفر در فصل زمستان هنگامی که در خیابان هستند تحت پوشش در برف نرم: شهر می شود با شکوه ایام عید تولد عیسی رژه از رنگ و موسیقی که در آن شما می توانید لذت بردن از Gluwein از بازار کریسمس اصطبل و در جشن خیابانی روح. و اگر شما سرد گام به Schmetterlinghaus (Butterfly house) – رویایی محاصره حاوی بیش از 150 گونه های مختلف پروانه ها که حفظ دنج متوسط از 26C در طول سال.

برای تزریق برخی از داستان عاشقانه واقعی به اقامت خود را, چرا یک اتاق در یکی از وین گرند هتل مانند هتل Sacher با آن خوش رمانتیک دکور سفید و طلا, مبلمان عجیب و غریب, صورتی, حمام سنگ مرمر و نمایش اپرا ، و یا چگونه در مورد اقامت در وین اولین بوتیک هتل – هتل دس Treist – با آن, به عقب گذاشته, elan, رنگارنگ داخلی و شیک ایتالیایی رستوران ؟

به این عاشقانه اتریش بهشت سریع و آسان با پروازهای ارزان به وین از لندن در نظر گرفتن بیش از دو ساعت است. بنابراین اگر شما به دنبال یک مقصد عاشقانه برای خواستگاری شریک زندگی خود را در وین – شهر فرهنگ بالا و جذابیت قدیمی جهان – محل مناسبی برای بازدید است.

[ad_2]