[ad_1]

نیجریه بسیار گرم و مهربان است. آنها همچنین افتخار کشور خود پر شده با بسیاری از حیوانات چپ در زیستگاه طبیعی خود را. شما را پیدا خواهد کرد بیش از 600 گونه مختلف پرنده پرواز آزادانه در بسیاری از جاذبه ها و پارک ها.

این کشور بسیار پر جمعیت با 140 میلیون دلار است. آن است که رتبه بالایی در فهرست جهانی. هر چند پر از آن را نشان می دهد مقدار وعده و در واقع ذکر شده است در آینده یازده اقتصاد. نیجریه عضو کشورهای مشترک المنافع از سازمان ملل. صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد که آن را تبدیل به یکی از مرفه ترین کشور آمده است در قرن آینده.

این کشور به خوبی می تواند تبدیل به یکی از بزرگترین نیروهای اقتصادی. این نشان می دهد که فضای زیادی برای بهبود و رشد در اقتصاد خود است. وجود دارد تعداد فزاینده ای از سرمایه گذاران در آنها است. آن را نمی خواهد طولانی قبل از نیجریه می تواند در بالا بردن نظام آموزشی آن برای از بین بردن فساد در سیاست و به همین دلیل نیز بهبود اقتصاد است. آن را بسیار باز به جهانی معاملات.

خود را سریع افزایش در سال های اخیر را می توان به بسیاری از شرکت ها و کسب و کار قرار دادن موسسات در شهرستانها است. هدف آنها در رقابت با کشورهای دیگر با قرار دادن جاذبه های خود را دارند ، آنها به تازگی ساخته شده است و مساجد و هتل پنج ستاره و بسیاری دیگر از مناطق تفریحی.

Kakanfo مسافرخانه هتل در Ibaddan است که احتمالا محبوب ترین. آن است که دیده می شود در نزدیکی Murtala Mahammed فرودگاه و تقریبا فقط در کنار فرودگاه ابادان. آنها در بازدید Nihinlola خیابان ابادان.

بلافاصله آن را ارائه می دهد گرما و راحتی پس از مسافرتی طولانی در روز است. وجود دارد تنها جذاب و پر زرق و برق ، تمام مبلمان مارک های بالا و بسیار شیک. چشم های زیبا می تواند فورا تسکین و آرامش بخش است.

آنها باید 12 سوئیت و 70 جادار و مجهز ، تمام اتاق ها دارای یک بالکن خصوصی که مشرف به شهر فوق العاده. پایین تسلی دهنده ارائه شده است بسیار تسکین دهنده است. تخت اندود شده با ملافه تشک. همچنین شما فراهم می کند با بالش, صندوق امانات, یخچال, تلویزیون کابلی و تلفن و اتصال به اینترنت.

امکانات داخلی فقیر, ورزش, سالن اسپا و ماساژ در سالن, نوار است که در خدمت کوکتل نوشیدنی و یک سالن. وجود دارد بسیاری از گزینه های ناهار خوری در داخل که در خدمت غذاهای مختلف مانند هند و آمریکا و بومی نیجریه.

آنها همچنین ارائه جلسه و ضیافت سالن. این ها همه به طور کامل تهویه مطبوع برای انواع فعالیت ها و اجتماعات. کارکنان آماده برای کمک به تمام راه را در تمام مراحل برنامه ریزی برای اطمینان از موفقیت آمیز جمع آوری و یا جلسه.

آبوجا سبک مبل سازی ساده وسبک هتل و برج

این یکی دیگر از معروف هتل در قلب شهر. از آن خواهد شد دیده می شود در کنار مرکز همایش های بین المللی. همچنین در مجاورت نزدیک به بسیاری از سازمان های دولتی و به نامدی Aizkiwa فرودگاه بین المللی.

آنها 540 اتاق شامل سوئیت های اجرایی. 235 از این بودند که به تازگی بازسازی شده است. فضای داخلی و مبلمان مدل شد در طرح های معمولی برای یک نگاه معاصر. همچنین تجدید نظر به ملیت های مختلف.

با وجود درخواست بین المللی هر چند اتاق حفظ یک طراحی منحصر به فرد و نگاه ساخته شده از چوب ماهون و کف پارکت. آنها با استفاده از صنایع دستی بومی به ترویج فرهنگ خود را نیز. آنها با ارائه امکانات یک تلویزیون کابلی و تلفن و اتصال به اینترنت. شما می توانید درخواست برای اطلاعات پورت در صورت نیاز.

شما باید چندین گزینه های ناهار خوری در داخل. وجود فیل نوار و Papillon رستوران. این Obudu کوره در خدمت سالم و خوشمزه غذاهای کبابی. شما را پیدا خواهد کرد یک رستوران نیز در لابی. لوئیجی را ارائه می دهد کامل از ظروف صبحانه برای شام. آنها استیک بوفه و نوشیدنی های الکلی.

از دیگر امکانات هتل هستند و تهویه مطبوع, سیستم, radio/alarm clock, coffeemaker كربس برای نوزادان, دود, اتاق, ویدئو, ضبط کاست یا بازیکن یخچال و مینی بار و تخت تاشو.

هتل خدمات و امکانات شامل یک استخر در فضای باز, ورزش, سالن زیبایی و اسپا مرکز اجاره اتومبیل خدمات دربان و خدمات اتاق 24 ساعته.

[ad_2]