سینما , شبکه نمایش خانگی ,

[ad_1]

به گزارش شفاف، در راستای مسئولیت اجتماعی فیلیمو و  با همکاری انجمن اتیسم ایران همزمان با ماه آوریل، ماه جهانی اتیسم (14 فرودین تا 14 اردیبهشت) برای فیلم‌‏ها و سریال‌‏های ایرانی و خارجی با موضوع “اتیسم” در راستای آگاهی و شناخت بیشتر مردم نسبت به این اختلال،  صفحه مخصوصی به نام اتیسم در VOD فیلیمو ایجاد شد.

در این صفحه 10 عنوان فیلم و سریال به نام‌‏های طاقت بیار لطفاً، دکتر خوب، زیگ زاگ، حسابدار، جاخالی درباره جاخالی، مرد بارانی، من خان هستم، مولی، رمز مرکوری، مری و مکس و شکلات بارگذاری شده است. این لیست از فیلم‌‏ها و سریال‌‏ها در آینده نزدیک کامل‏‌تر خواهد شد.

فیلیمو تا کنون با انتشار فیلم‌‏ها و سریال‌‏های متعددی از جمله مانکن، نهنگ آبی، دل، احضار، 23 نفر، مطرب، دوپاپ، شیرشاه و …برای ناشنوایان و نابینایان  در راستای مسئولیت اجتماعی اقدام کرده است و هر روز مجموعه فیلم‌‏ها و سریال‌‏های بیشتری را برای مخاطبان خود مناسب‌سازی و آماده‌سازی می‌‏کند.

علاقه‌مندان به موضوع “اتیسم” می‌‏توانند جهت استفاده از این آثار با مراجعه به سایت به نشانی https://www.filimo.com/tag/Autism از این خدمت جدید بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link