[ad_1]

صاحب کسب و کار سیاست (BOP) اشاره به بسته بیمه است که ترکیبی از هر دو بیمه اموال و مسئولیت بیمه. قیمت مناسب برچسب باعث می شود این گزینه جذاب تر برای کسب و کارهای کوچک به جای خرید جداگانه سیاست های بیمه اموال و مسئولیت بیمه. صاحب کسب و کار سیاست است مناسب برای کسب و کارهای بزرگ نکنید زیرا تحقق معیارهای واجد شرایط بودن برای این سیاست است. شرکت های بیمه احساس می کنید که کسب و کار بزرگ شامل مقدار بیشتری از خطر ابتلا به طوری که آنها نمی آنها را در نظر بگیرید برای BOP.

معیارهای واجد شرایط بودن:

بر خلاف کارهای کوچک و متوسط مناسب هستند نامزدها برای صاحب کسب و کار سیاست. معیارهای واجد شرایط بودن برای این سیاست در حال مسئولیت محدود, محل اندازه و ماهیت کسب و کار و فعالیت های انجام شده متشکرم. این عوامل همراه با ثبات مالی, محل, کسب و کار, اقدامات امنیتی و کیفیت ساخت و امکانات آتش تعیین قیمت BOP.

وجود طیف گسترده ای از کسب و کار واجد شرایط برای صاحب کسب و کار سیاست. برخی از نمونه های نانوایی, رستوران های فست فود راحتی در فروشگاه ها و رستوران ها ارائه سریع مواد غذایی و عمده فروشی و خرده فروشی معامله گران و بسیاری از دیگر کسب و کارهای مرتبط با خدمات صنایع. جالب رستوران ارائه خدمات کامل رد می شود استفاده از این سیاست است. دیگر کسب و کار است که ممکن است واجد شرایط دشوار هستند, میله, تعمیر خودرو مکانیک و تولید کنندگان.

اجازه دهید بحث در مورد بیمه اموال و مسئولیت بیمه به طور جداگانه. اگر شما بیمه اموال شما مجاز به دریافت بازپرداخت برای ضرر و زیان به کسب و کار شما و اموال. شما باید دو گزینه را انتخاب کنید برای بیمه اموال. اول فرم استاندارد. در این گزینه شما خواهد شد دریافت غرامت تنها اگر ضرر و زیان رخ داده است با توجه به برخی از پیش تعریف شده و خطرات. در مقابل اگر شما را انتخاب کنید فرم خاص و سپس شما سیاست را پوشش ضرر و زیان ناشی از هر دلیلی. اما مطمئن شوید که هیچ خطر به طور خاص حذف شدند در سیاست. نه تنها خطر ابتلا به کسب و کار خود و اموال پوشش داده شده است اما خطر ماشین آلات و گیاهان به طور دائم نصب شده مانند سیستم های تهویه مطبوع کسب و کار موجودی مبلمان و همچنین اموال ذخیره شده در دیگر سایت ها.

اگر شما بیمه مسئولیت و سپس این شرکت بازپرداخت خواهد شد مقدار اگر هر بازدید کننده مجروح در شما محل یا هر یک از محصولات خود را به علت آسیب به مشتری. شما می توانید برخی از مزایای اضافی با پرداخت حق بیمه اضافی پوشش مانند ضرر و زیان ناشی از کارمندان متقلب, سرقت, سرقت و شکست مکانیکی.

حفاظت از دارایی های کسب و کار در برابر از دست دادن است که به عنوان مهم به عنوان پوشش بیمه برای صفحه اصلی و مطالب. اما, شما نیاز به مطمئن شوید که مقدار پوشش داده است ناکافی است. برآورد هر دو ارزش جایگزینی و ارزش واقعی اموال خود را. BOP نیز پوشش می دهد تلفات رخ داده است به علت آسیب به اموال و یا یک نمونه از صدمه به دلیل یا کسب و کار خود و انجام کاری و یا آن را انجام نمی چیزی.

[ad_2]