[ad_1]

باکو بلوار… آغوش خورشید ساحل

ساخته شده در آغاز قرن 20 باکو بلوار یکی از مهمترین مدرن غربی از ویژگی های این شهرستان است. این گسترده کشش از سمت مسیر رنگی است با مردم از سراسر جهان است. بازدید کنندگان مکرر کیوسک و دریا رو به سالن های غذاخوری در امتداد بلوار غروب آفتاب از شهرستان. این پیاده رو بسیار شادی بخش که باد whirls از طریق تگرگ قفل حتی در حالی که آهسته دویدن و دوچرخه سواری. آن است که محبوب در میان زوج هایی که اینجا مراجعه به جشن سالگرد خود را در اتومبیل های کابل در امتداد بلوار. زمین بازی و سرگرمی های دیگر نیز در دسترس هستند در اینجا در مورد شما یک بچه یا دو در دو!

شهر باکو… توپی از فرهنگ و تاریخ و سنت

این نقطه رتبه اول در میراث جهانی یونسکو تحت یونسکو است. کشف سینمایی خیابان های قدیمی شهر باکو که فراوان است با سن-پیر معماری ساختمان است که در حال طراحی دوباره. شهر قدیمی است که در اصل خانه قصر مانند که از Shrivanshahs و ازدواج برج. شما می توانید استخدام یک راهنمای به اثری باستانی خود را دنباله به اعماق شهر.

Yانار Dag… سرزمین آتش

افسانه می رود که این دریچه گاز بود که به اشتباه روشن توسط یک چوپان که شده بود ، آغاز قرن 20 دیده می شود ذخایر گاز طبیعی بودن عمیق حفر شده است که منجر به خاموش ترین از همان. اما در میان همه خواب شعله گاز ذخایر Yanar Dag تنها یکی است که هنوز بیدار است. نادر بودن آن باعث می شود گردشگران جمعیت این نقطه است. همچنین مشهور به عنوان آتش کوه.

آذربایجان موزه فرش… انبار از بهترین فرش

این سایت موزه واقع در مرکز جمهوری آذربایجان و باید ذکر شده در بالا همه چیز برای انجام در باکو اگر شما در حال برنامه ریزی برای بازدید است. این نمایشگاه از بهترین فرش و قالیچه مجموعه مطمئنا باید آن اثر مغناطیسی بر شما. بازدید کنندگان راه رفتن در امتداد جلا سالن که پر جنب و جوش رنگی فرش به تصویر می کشد تکامل از تاریخ این شهر. و ساختمان موزه به خودی خود یک سایت خود را به شکل یک نورد سفید و طلا فرش کاملا غیر ممکن است به از دست ندهید!

بی بی-Heybat مسجد… مورد علاقه الکساندر دوما

ساخته شده توسط معروف Shirvanshah Farrukhzad دوم ابن Ahsitan دوم, مسجد بی بی-Heybat واقعا تعجب که شما را ترک خواهد کرد gawking! این مسجد زیبا بود به دادگاه تجدید نظر به Alexandre Dumas به حدی است که او با نام مستعار آن را به عنوان مسجد فاطمه. زنده پس از تخریب های تازه ساخته شده مسجد است امروز روحانی, کانون برای همه مسلمان بومی کشور است. شما می توانید تصور کنید که آن بازسازی شد بر اساس توصیفات و توضیحات از مسافران و در دسترس تصاویر؟!

شعله برج… یاد آسمان خراش ها

این برج در حال نمادهای مهم ترین و برجسته از باکو. این مدرن از ویژگی های واقع بر روی یک تپه با نظر هر دو خلیج باکو و شهر باکو. جدید flame-ساختار دیدم اتمام تنها در سال 2012. این است که به شدت تحت تاثیر آتش عبادت و عمل است که معروف شده است در جمهوری آذربایجان از دوران باستان است. نمایی از برج کاملا خیره کننده با آن شفاف اثر خفیفی از رنگ مایل به آبی مکمل آسمان خود را. اگر شما در حال برنامه ریزی در یک کینگ سایز تعطیلات شما همچنین می توانید اقامت خود را در فیرمونت باکو هتل در داخل شعله برج.

چشمه مربع… ضربان قلب مرکز شهر باکو

چشمه مربع است که بسیار محبوب در میان بازدید کننده در سراسر جهان برای آن نشاط, سرگرمی, فرهنگ. این نقطه است که مطمئن شوید که به شما یک بازی سرگرم کننده بسته بندی شده تجربه با تمام lip-smacking, غذای محلی کافه رستوران خوراک شناس. شما همچنین می توانید نگاهی به دور سوغاتی برای عزیزان پشت در خانه. این میدان به صف لذیذ درختان سبز و چشمه های زیبا که اجرا در سراسر میدان چشمه. پیدا کردن شهر پالس یک پیاده روی کیک برای هر مسافر پس از آن در مرکز قرار گرفته. آیا آن را از دست ندهید در هنگام شب چشمه روشن به حقیقی احساس و اثر به این محل است.

قبل از ازدواج برج… یاد ساختمان

شبیه به شهر قدیمی باکو, قبل از ازدواج برج نیز ذکر شده توسط یونسکو به عنوان یکی از سایت های میراث جهانی. Giz Galasi معروف محلی دیوار شهر باکو به این نمادین معماری ساختار. نما به عنوان مهمترین افتراق ویژگی jutting در روشن شدن افق قبل از ازدواج برج شلوغ است غالبا با مسافران است. بالای برج می دهد نفیس نمای زیبایی از دریا و بینش به دوران باستان باکو.

شهید لین… یادبود به قهرمانان آذربایجان

این ساخته شده است به عنوان نشانه ای از احترام به شهروندان است که جان خود را برای کشور در طول جنبش استقلال جمهوری آذربایجان است. آن ساخته شده بود بیش از دفن زمین است که به حدود 15000 قهرمانان. خط طرف آراسته شده با دیوارهای ساخته شده از سنگ مرمر که خرس شهید نام حک شده در طلا. همیشه روشن شعله بالا می رود از وسط یادبود معنابخش یاد رفته توسط قهرمانان. بسیاری از شهروندان و بازدید کننده عبور به پرداخت بیعت خود را.

کاخ Shrivanshahs… دلتنگ دنباله

کاخ Shivanshahs تنفس از دوران باستان از 1400. این کاخ می دهد بازدید کنندگان خود دامنه کافی برای دریافت در عمق ایده ای در مورد فرهنگ و معماری ریشه. این تفکیک به 5 بخش است. عظیم شبکه سفید خیره کننده است سایت و پر زرق و برق بخشی از جمهوری آذربایجان ،

این تور باکو, و ما بسیار تعجب است که از شهر خود تا به حال بسیار به عرضه و شکوه معماری و شهر شگفت انگیزی پرنیان. این زمان از سال است که احتمالا بهترین زمان برای آن را به باکو به عنوان تابستان در حال خروج و سرد زمستان هنوز هم در حالی که دور.

چگونه برای رسیدن به

توسط هوا: باکو است به خوبی متصل شده است و حیدر علی اف در فرودگاه بین المللی است که 16 کیلومتر (25 متر) به دور از مرکز شهرستان. تقریبا تمام شرکت های هواپیمایی و خدمات این فرودگاه است.

توسط Rail: روسیه و اوکراین باید راه آهن اتصالات با باکو. این سفر در حدود سه شب و بهتر است اگر شما هم!

توسط جاده: باکو متصل است و از طریق جاده به بسیاری از مقصد های بین المللی مانند ترکیه و ایران.

جایی که برای اقامت

باکو گزینه های بسیاری است که آن را به محل اقامت. به سادگی نوع باکو در کوچک هتل جعبه جستجو داده شده در اینجا و باز باکو اقامت!

[ad_2]