[ad_1]

کار معامله بزرگ آن است که بسیار جدی برای اکثر مردم است. به عنوان مهم کار این است که بسیاری از مردم ناراضی هستند و در محل کار. کارآفرینی و یا به عنوان آنها آن را “فشار جانبی” بهتر است هنوز رتبهدهی نشده است به ظاهر به راحتی قابل دسترسی راه حل برای اکثر مردم است.

من می توانید تعداد 200 دلیل برای شادی در محل کار مهم است اما در حال حاضر اجازه دهید من به شما فقط به سه دلیل

دلیل (من) شما صرف بیشتر از زندگی خود را در محل کار. اکثر مردم در محل کار برای مدت حداقل 10 ساعت در هفته – برای بسیاری از که ممکن است به معنای گرفتن در 6 هستم, آماده شدن برای کار ترک خانه در 7 و گیر کرده در ترافیک قبل از اینکه شما شروع به کار در 8am.

بنابراین اگر شما صرف 8 ساعت در محل کار یا 9 ساعت شما احتمالا صرف زمان بیشتری را با همکاران خود از شما با خانواده خود را. فقط فکر می کنم در مورد آن 8 ساعت در هر روز با سرپرست خود را در هر روز از هفته ترجمه به 40 ساعت در هفته را با سرپرست و همکاران به عنوان مخالف به 16 ساعت را صرف با خانواده در تعطیلات آخر هفته

دلیل (II) به ارمغان می آورد کار در نقدی که گفت پول مهم است ؟ پول بسیار مهم است… ما به راحتی نمی تواند بدون آن زندگی می کنند. ما نیاز به پارچه خودمان ما نیاز به مواد غذایی ما نیاز به سرپناه نیاز داریم و یا حتی می خواهید یک تعطیلات خوب هر یک بار در در حالی که. پول بیشتری مورد نیاز است اگر شما کودکان و خانواده به مراقبت از. پول بسیار مهم است و عدم وجود آن می تواند به افزایش ویران به ما شادی و تندرستی. من نمی گویم ما باید پرستش پول اما من می گویم که مهم است

دلیل (III) کار مهم است برای شادی خود را اگر شما خوشحال هستند در محل کار و به طور مداوم باید کار مشکلات آن آسان است برای کسانی که مشکلات به خزش به مناطق دیگر در زندگی خود از جمله ارتباط خود را با خانواده زن یا شوهر و هر چیز دیگری.

پس کار این است که یک معامله بزرگ!!

شما ممکن است از خود بپرسید که من با این ؟

تحقیقات نشان می دهد که به عنوان مهم کار است که اکثر مردم خوشحال هستند در محل کار. با توجه به فوربس 70 درصد از افراد در محل کار در حال قطع شد.

چرا مردم گاهی اوقات شاد در محل کار ؟ به طور کلی وجود دارد سه کار مشترک مشکلاتی است که بسیاری از مردم شاید شما رو به یکی از آنها یا (من) شما نمی مانند کار (II) شما نمی مانند رئیس و یا افرادی که شما را با کار و یا (III) شما در حال رشد هستند و یا به رسمیت شناخته نشده به اندازه کافی (نه به اندازه کافی پرداخت هیچ ارتقاء و غیره.).

من آموخته اند که در زندگی من از کار و مربیگری بسیاری از مردم که اکثر مشکلات کار می توانید حل کنید و تنها با انجام سه چیز حق است. فقط سه چیز است.

(من) بودن قوی

در روز من استفاده می شود به کار برای یک شرکت که در آن وجود دارد که کارکنان آشپزخانه تمیز کننده. بیشتر کارکنان خواهد رسید در محل کار و در صبح و با خود معمول یک فنجان چای خوردن برخی از غلات صبحانه… را در یک فنجان چای بعد از آن ،

هنوز بسیاری از اعضای هیات تا کنون گفت: با تشکر از شما برای این کار بزرگ که آشپزخانه بانوی انجام داد. اما هر زمان که او اتفاق افتاد به زمان و یا خاموش بود بیمار همه داد بزنم در مورد چگونه کثیف آشپزخانه نگاه کرد که آنها نمی تواند پیدا کردن تمیز کردن فنجان و همه چیز رو در همه جا پراکنده. بنابراین کاری که کمکی در آشپزخانه بسیار مهم بود اما هیچ کس تا به حال متوجه تا زمانی که او وجود ندارد. چگونه بسیاری از مردم می خواهم که در زندگی ما است که ما را برای اعطا. کار خود را مهم است که اعتماد من فقط می دانم که حتی اگر شما احساس می کنید مورد بی توجهی قرار گرفته.

برخی از ما زندگی می کنند در مجتمع ما کنترل امنیت در دروازه و آنها برای باز کردن دروازه هر روز با ما در با ما کسب و کار و اطمینان حاصل شود که ما در حال محافظت می شود. ما ممکن است همیشه می گویند با تشکر از شما برای تلاش های خود را, اما زمانی که دروازه باز نیست ناراحت در مورد وضعیت.

من در تلاش به شما یادآوری می کنند که کار خود را مهم است که هر کار مهم است که از کف پاک کننده مناسب را به مدیر عامل. بنابراین در هر آنچه در آن است که شما را در درک که کار شما مهم است زیرا اساسی است که برای شما در نظر گرفتن علاقه در آن است که اجازه خواهد داد که شما را به طور قوی در مورد شرایطی که چهره شما و شما بهتر توانایی باقی می ماند قوی و مثبت است.

(II) دانستن بیشتر

ثانیا دانستن بیشتر در مورد کسب و کار است که برای شما کار می کنند. حتی اگر شما یک طبقه کارگر در انتخاب n پرداخت یا Shoprite یا Woolworths و یا فروشگاه مبلمان به کمک آن به دانستن آنچه که شما شرکت می کند, چگونه آن را می سازد پول و آنچه مهم است برای کسب و کار. شما می توانید تصور کنید که یک طبقه کارگر در انتخاب N پرداخت که می داند تمام شرکت اعضای هیئت مدیره نام چقدر سود این شرکت ساخته شده چگونه بسیاری از فروشگاه های آن را در آفریقای جنوبی. آیا شما فکر می کنید این فرد می تواند باقی می ماند یک طبقه کارگر برای مدت طولانی با آن اندازه دانش و آگاهی ؟ من زنده شما برای پاسخ به این سوال.

دانستن بیشتر در مورد کسب و کار شما درگیر در کمک می کند تا شما را تبدیل به مرتبط و مفید تبدیل در راه است که شما حتی نمی توانید تصور کنید. قبل از شما آن را بدانید شما را تبدیل به یک دارایی با ارزش برای سازمان خود و پیشرفت بهتر در شرکت خود را. چه عالی است در مورد شناخت بیشتر این است که حتی اگر شما نمی رشد در درون شرکت خود شما همیشه تحت تاثیر قرار دادن, به دنبال کار در جاهای دیگر به دلیل شما را به مصاحبه مطلع و با سطح فکر و اعتماد به نفس.

از آن آسان است زمانی که شما خوشحال هستند در محل کار به رها دریافت منفعل. مشکل با آن این است که هیچ چیز تغییر برای شما از محیط کار خود را از آنجا که شما در حال انجام چیزی. به جای انجام هیچ چیز من می خواهم به توصیه شما را به دانستن بیشتر در. هر آنچه که شما انجام به عنوان یک کار در هر کسب و کار شما درگیر در, فقط دانستن بیشتر در مورد آن. دانستن بیشتر منجر به تغییر قدرتمند است که چرا برخی از افرادی که مشغول به کار برای شرکت های امنیتی و یا رستوران خود را آغاز شرکت انجام چیزی مشابه به همین. هنگامی که شما می دانید بیشتر به طور ناگهانی رئیس هیچ بی دلیل قدرت بیش از شما. شما بهتر به تغییر همه چیز به همین دلیل و برای نفوذ در همه چیز.

(II) بود ابتکار

دانستن بیشتر کمک نمی کند اگر شما نمی ابتکار عمل و انجام بیشتر. چه معنی بیشتری داشته باشد ؟ منظور من درک نیازهای کسب و کار مردم در اطراف شما سرپرست شرکت خود و فعالانه کار سخت نسبت به ملاقات با آنها است. نه فقط در مورد زندگی روزمره خود را سعی کنید به درک آنچه رئیس خود و شرکت خود را ارزش. سوال بپرسید و به رئیس خود را چه هستند دو چیز مهم است که من می تواند کمک به شما در حال حاضر ؟ پس از آن پیش بروید و با آن کمک کند و سپس درخواست شما پس از انجام هر آنچه در آن است که مورد نیاز است “وجود دارد هر چیزی بیشتر است که من می توانید انجام دهید برای کمک به؟” از خدمات مهم است و آن را کمک خواهد کرد که شما را تبدیل به با ارزش است. شما بهتر از بسیاری از افراد دیگر در کار خود را. ارزش خود را افزایش خواهد یافت و حساب بانکی خود را نشان خواهد داد که.

در حال طرح است که نه فقط در مورد کار خود را ، هنگامی که شما پیاده سازی توصیه دوم که من به عنوان مثال دانستن بیشتر در مورد کسب و کار خود و بودن ابتکار عمل می تواند حرکت شما را به یک محل که در آن شما هستند و نه فقط یک رستوران کارگر و تبدیل شدن به یک صاحب رستوران. شما می توانید به جایی که شما هستند و نه حیطه امنیت کارگر اما یک شرکت امنیتی مالک.

[ad_2]