همانطور که می بینید سیر دکتر بیز تاثیر شگفت انگیز و شگفت انگیزی در درمان و درمان بیماری ها دارد. یکی از دغدغه های خریداران سیر سیاه دریافت سیر سیاه درجه یک با قیمت مناسب می باشد. از مزایای خرید سیر سیاه از طریق سایت اینترنتی می توان به دریافت این ماده غذایی مفید بدون واسطه و با قیمت ارزان اشاره کرد. این کارخانه تولید سیر سیاه صادراتی ایران را همواره در محیطی بهداشتی و سالم انجام می دهد تا بتواند از این طریق رضایت مشتریان و مجوز تولیدات انبوه را به مسیر سیاهکل به رشت دست بیاورد. سیر سیاه در حقیقت همان سیر خام و معمولی سفید رنگی است که درون دستگاه های تخمیر، در شرایط محیطی که دما (۶۰ تا ۷۷ درجه سانتی گراد) و رطوبت کنترل شده است به مدت 50 تا 90 روز قرار گرفته است. یکی از فواید مصرف سیر سیاه کنترل سطح کلسترول خون است که از نتایج آن می توان به عدم رسوب کلسترول در رگ ها و کاهش خطر احتمال ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی اشاره کرد. کنترل استرس ترشح اسید معده که از عصبی شدن ناشی می شود را متوقف می کند. در یک پژوهش نشان داده شده که مصرف همزمان سیر سیاه با مونوسدیم گلوتامات می تواند مانع از آسیب به سلول های مغزی شود (منبع).

متاسفانه امروزه به دلیل گسترش کسب و کارهای اینترنتی و استقبال از تبلیغات مربوط به تناسب اندام، سوء استفاده و توسعه کالاهای تقلبی در بازار مصرف افزایش یافته و یکی از شکایت های اصلی مصرف کنندگان در این زمینه به شمار می آید. امروزه تولید و صادرات این ماده غذایی همچنان در ژاپن گسترش بسیار زیادی داشته و به واسطه دستگاه های بزرگ صنعتی و تولیدی، انجام خواهد شد. معمولا انقضای مصرف این ترکیب، هشت ماه پس از تولید و شرایط نگهداری آن، در دمای یخچال در نظر گرفته شده است. اغلب این شرکت ها پس از دریافت تاییدیه از سازمان غذا و دارو، محصول خود را در اختیار فروشگاه ها اینترنتی و یا فروشگاه های زنجیره ای قرار می دهند. سیر سیاه امروزه دیگر تنها در کشورهای جنوب غربی آسیا یافت نمی شود بلکه در سایز کشورها مانند ایران می توان آن را از فروشگاه ها و سوپر مارکت های به صورت خشک شده تهیه کرد اما اگر نتوانستید آن را به صورت کامل و یا به شکل ادویه تهیه کنید هیچ جایی نگرانی نیست زیرا در کشور ایران شرکت ها و کارخانه های بسیاری هستند که اقدام به فرآوری سیر سیاه می کنند. آلرژی و عوارض ناشی از آن امروزه گریبانگیر اقشار مختلف جامعه می باشد و از راه های مختلف افراد به دنبال کاهش عوارض این بیماری هستند.

امروزه با اینترنت امکان دسترسی مستقیم به تولید کننده ها فراهم شده است! در تعیین قیمت سیر سیاه فاکتور های مختلفی نقش دارد که از آن میان می توان به کیفیت سیر سیاه، نوع بسته بندی، برند تولید کننده و نوسانات قیمت بازار اشاره نمود. از ترکیبات موجود در سیر سیاه می توان به آنتی اکسیدان هایی از قبیل پلی فنلها، مشتقات تترا هیدرو کاربولین، فلاونوئید ها و نیز ترکیبات ارگانوسولفور اشاره نمود. ۱- سیر سیاه آنتی اکسیدان و قدرت هضم قوی دارد، سیر سیاه حاوی سولفور لینولئیک اسید پلی فنال است و ۱۸ از۲۰ امینو آسید موردنیاز بدن را تامین میکند .خواص آن ۱۰برابر بیشتراز سیر تازه است چون از بروز بیماری های قلبی جلوگیری و فشارخون را کاهش می دهد وخون رارقیق می کند همچنین حملات قلبی ولخته های خونی و تراکم پلاکت های خونی را کاهش میدهد. از آنجایی که سیر سیاه دارای آب کمتری نسبت به سیر معمولی است، آنتی اکسیدان و قدرت هضم خوبی را دارد. به عبارت دیگر سیر سیاه تخمیر شده دارای فعالیت زیستی موثرتری نسبت به چاقی ناشی از HFD، چربی خون، نفروپاتی و کبدی، نسبت به ABG است. سرانجام اینکه همراه با بلانچینگ می توان عملیات شیمیایی دیگر را نیز به کار برد، مثل سولفور دیوکسید که برای نگهداری اکثر سبزیهای خشک شده استفاده می شود و نمک های کلسیم که به منظور کاهش حساسیت بافتها نسبت به متلاشی شدن در حین فرآیند پخت به کار گرفته می شوند .

یکی از مزایای این محصول برای بیماران کلیوی این است که بسیار ادرارآور است و به دلیل اینکه منبع غنی پتاسیم است به افراد مبتلا به بیماری کلیوی کمک می کند تا بر مشکلاتی مانند تورم و عدم توانایی در حفظ آب غلبه کنند. سیر سیاه یکی از مهم ترین داروهای گیاهی است که خواص زیادی دارد و از تخمیر سیر در زمان مناسب به دست می آید. برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های مختلف مهم ترین فاکتور تقویت سیستم ایمنی بدن از طریق مصرف مواد مغذی است. مصرف مدت طولانی این معجون به تقویت سیستم ایمنی بدن و سلامت قلب شما کمک می­کند. مهم ترین مزیت مصرف سیر سیاه درجه یک تقویت سیستم ایمنی بدن می باشد. یکی از اصلیترین خواص سیر سیاه، بالا بردن قدرت سیستم ایمنی بدن است. همانطور که میدانید داشتن سیستم ایمنی قوی میتواند خطر ابتلا به بیماریهای مختلف از جمله کرونا را تا حد زیادی کاهش دهد. همانطور که در بخش پیشین گفتیم، سیر سیاه کمک می کند تا برای طولانی مدت احساس سیری کنید. راه حل ساده برای تهیه محلول سیر سیاه به صورت ارزان و با کیفیت این است که نگاهی به فروشگاه های اینترنتی معتبر دارنده این محصول انداخت. فیبر غیرقابل حل موجود در توتها به روان شدن شکم و بهبود تحرکات آن کمک میکند.