[ad_1]

اگر شما ایده از یک تعطیلات آرامش بخش در حال کاوش در میراث فرهنگی غنی از فیلیپین و سپس بازدید از ویگان جای مناسب برای شما است. این کلاس پنجم شهرستان در شمال منطقه اجازه می دهد تا گردشگران به سفر به عقب در زمان با آن منحصر به فرد دوران باستان و شاعرانه جو است. دوبله به عنوان “میراث فرهنگی شهرستان از شمال” ویگان توضیح داده شده است توسط سازمان ملل متحد, آموزشی, علمی و فرهنگی سازمان (یونسکو) به عنوان “بهترین حفظ عنوان مثال از یک برنامه ریزی شهر استعمار اسپانیا در آسیا است.”

ویگان که تقریبا نه ساعت با اتوبوس از مانیل است که مرتب به عنوان مقصد گردشگری در شمال فیلیپین. برای جذب بیشتر محلی و بازدید کنندگان خارجی دولت شده است راه اندازی فعالیت های تبلیغاتی مختلف مانند جشنواره ها و رویدادهای سال گذشته. هتل ها و تعطیلات خانه ها نیز در شهر ساخته شده است به عنوان بخشی از پروژه با هدف بهبود محلی صنعت مهمان نوازی.

گردشگران هرگز حوصله در ویگان (فیلیپین). وجود دارد مقدار زیادی از جاذبه های توریستی به از را انتخاب کنید در این شهر گذشته از ده ها تن از افتخار ایستاده اجدادی خانه. در اینجا برخی از آنها را.

Calle Crisologo

ویگان بهترین و شناخته شده برای Calle Crisologo یک 500 متر خیابان طولانی ساخته شده از قلوه سنگ. طراحی آن ترکیبی از قرن 18 فیلیپینی و معماری اسپانیایی. احساس هیجان از زندگی در اسپانیا عصر توسط سوار kalesa یا یک اسب محور حمل و نقل. Calle Crisologo که در آن تعدادی از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد به تصویر می کشد اسپانیایی بار به ضرب گلوله کشته شدند نیز در خانه به هتل بازنشستگی خانه ها رستوران ها و مغازه های سوغات.

Baluarte

دیگر باید بازدید در محل در ویگان (فیلیپین) است Baluarte. پوشش مساحت 80 هکتار این پارک وحش فراهم می کند و پناهگاه برای گونه های مختلف حیوانات مانند pythons ببر مارها و پرندگان و اسبان و بسیاری دیگر. Baluarte است که متعلق به شرکت, Ilocos Sur رژیم صهیونیستی است. لوئیس “Chavit” Singson همچنین دارای یک باغ که در آن های مختلف پروانه, گونه های در حال رومینگ در اطراف آزادانه. دوربین های مجاز در داخل Baluarte. و بهترین چیز این است که پذیرش رایگان است.

St. Paul متروپولیتن کلیسای جامع

St. Paul متروپولیتن کلیسای جامع است که اعمال ساختار واقع در قلب ویگان. ساخته شده توسط Augustinians 1790 و 1800 کلیسا مشهور است برای آن منحصر به فرد “زلزله باروک” معماری است. کلیسای جامع است که در سایت های مختلف کاتولیک فعالیت در ویگان (فیلیپین) است آباد توسط زائران در سراسر فیلیپین.

Crisologo موزه

اگر شما علاقه های مختلف خاطرات سپس شما باید وارد Crisologo موزه. این ساختمان دو طبقه واقع در انتهای خیابان Crisologo خانه تاریخچه نمایشگاه مبلمان عتیقه و ادبی مجموعه است. این ماشین که در آن سابق رژیم صهیونیستی. Carmeling Crisologo کمین شد و در سال 1961 نیز نمایش داده شده در موزه است.

Longanisa جشنواره

یکی از بسیار در انتظار حوادث در ویگان (فیلیپین) است Longanisa جشنواره است. این رویداد سالانه به دنبال ترویج محلی longanisa (بومی سوسیس) میباشد. این جشنواره که در جشن هفته سوم ماه ژانویه ویژگی های خیابانی, رقص, تجارت و مواد غذایی نمایشگاه ها و نمایشگاه های مختلف فرهنگی. Longanisa است که اغلب در خدمت با برنج سرخ شده و تخم مرغ.

Apatot ساحل

ویگان نیز سهم خود را از سواحل زیبا. یکی از آنها Apatot ساحل محبوب تفریح سایت از ساکنان محلی است. این بدن از آب غنی است و در گذشته تاریخی. در پایان جنگ جهانی دوم ایالات متحده استفاده می شود Apatot ساحل به خالی کردن تسلیحات برای سربازان آمریکایی مشغول به خدمت در این منطقه است.

محلی فیلیپین است که سفر خود را از دوستان. ما باید اطلاعات در مورد مقصد وجود دارد, چه چیزی برای انجام در حالی که در منطقه و بیشتر! مقصد در سواحل و یا در کوه, مقصد, زیر آب, مقصد درست در وسط شهری hub نام آن و محلی فیلیپین به احتمال زیاد از ویژگی های آن است.

[ad_2]