[ad_1]

رئوس واقع در شمال شرق اسپانیا در کوستا دردا. آن است که یک شهر تاریخی با شماره مناظر جالب برای بازدید و هنگامی که شما نیاز به گرفتن برخی از زمان در خارج وجود دارد یک انتخاب عالی از میله, رستوران ها و مغازه ها.

رئوس فرودگاه است که فقط 2 کیلومتر از شهر و در حدود 80 کیلومتر در جنوب بارسلونا در CN-420 جاده به تاراگونا. از ایستگاه راه آهن در رئوس وجود دارد روزانه یک قطار خدمات به بارسلونا است که طول می کشد حدود 55 دقیقه است.

بهترین راه برای کشف رئوس و مناطق اطراف آن است ، از آن آسان است به درایو به موقعیت نزدیکی Autopista del Mediterraneo که اصل بزرگراه رفتن شمال به جنوب در امتداد اسپانیا سواحل شرقی است. از Autopisto فقط دنبال T-315 است که اجرا می شود به طور مستقیم به رئوس. اگر شما در حال نزدیک شدن از غربی اسپانیا درایو در امتداد عمده E-90 بزرگراه و پیوستن به N-420 نسبت بادن.

رئوس است که احتمالا معروف ترین برای خانه معمار معروف Antoni Gaudi, اما آن را دارای هیچ نمونه هایی از کار خود را و بهترین مدرن خلاقیت توسط Lluis Domenech من Montaner که شامل پر ماتا موسسه کسا Navàs این Casa Rull و کسا Gasull.

رئوس شده است برای قرن ها شده است قابل توجه برای تولید شراب و ارواح (به خصوص هویج). محصولات دیگر شامل زیتون و فندق. یک توصیه تور رئوس شروع می شود در پلازا د Prim آن تئاتر Fortuny همراه Calle de Monterols به پلازا دل Mercadal با مدرن Casa ناواس که هنوز شامل تمام آن دوره مبلمان طاقدار سقف و لامپ. Plaza de Sant Pere یک قرن شانزدهم کلیسای گوتیک با یک هشت ضلعی برج ناقوس از بالا از آن شما می توانید تمام از کاستاریکا دردا.

در سه ماهه قدیمی از رئوس شما را پیدا خواهد کرد گوتیک سن پدرو کلیسا (آنتونیو گائودی تعمید شد در اینجا در 26 ژوئن 1852) و Prim-Rull موزه. این رئوس دفتر گردشگری ارائه می دهد برنامه ریزی گشت و گذار در ساختمان است که به طور کلی بسته به علاوه رایگان ورود به سالوادور بیلا-سکا موزه هنر و تاریخ موزه با طراحی و نقاشی توسط ماریا Fortuny و جوآن Rebull.

در ماه ژوئن رئوس دارای بزرگترین تعطیلات با موسیقی زنده در میادین هر شب و خیابان تفریحات از جمله Castellers که معروف برج های ساخته شده از مردان است. هنگامی که شما را دیده اند, جاذبه های اصلی است که رئوس شهرستان را ارائه کرده است, شما ممکن است می خواهم به در نظر گرفتن یک روز از سفر خود به تاراگونا سالو یا Montblanc.

TARRAGONA

Tarragona بسیار کامل روز گشت و گذار. آن است که تنها 15 کیلومتر رانندگی از رئوس در امتداد N-420A, C14, T11 A7 و بزرگراه ها. آن است که پایتخت کاستاریکا دردا ایستاده بر روی یک تپه مشرف به دریای مدیترانه است. Tarragona تعداد زیادی از جاذبه های گردشگری متمرکز در یک منطقه کوچک.

آن را مورد تاخت و تاز بود توسط رومیان در 218BC و بسیاری از بناهای تاریخی شکل گیری شهر میراث فرهنگی ساخته شده در روم شغل از جمله سالن آمفی تئاتر این قنات و Escipions برج. روم شهر دیوار ساخته شده بود در 2 و 3 قرن قبل از میلاد با بخش زیادی از آن هنوز باقی مانده همراه با سه برج از همان دوره است.

تحمیل آن مشتق از زبان لاتین-گوتیک کلیسای جامع اسپانیا بهترین صومعه قدمت آن به قرن 13th. نزدیکی archiepiscopal کاخ و موزه باستان شناسی. شما را پیدا خواهد کرد تقریبا همه چیز مورد علاقه در داخل دیوارهای شهر قدیمی. مهم ترین خیابان لاس Ramblas که منجر به مشاهده نقطه به نام Quishu de Europa که مشرف به قسمت پایین شهر و ماهیگیری محله Serrallo.

Tarragona یک شهر بندری و مرکز تجاری صادرات برخی از اسپانیا را بهترین شراب تولید می شوند که در نزدیکی Priorat منطقه است. همچنین Carthusian راهبان اخراج شده بودند از لا گراند Chartreuse در فرانسه در سال 1903 مستقر در شهرستان و هنوز هم تولید خود را مشهور سبز chartreuse آب نارگیل.

سالو

فقط در 10 کیلومتری غرب Tarragona و 10km از رئوس مرکز شهر در امتداد C14 و C31B بزرگراه.

سالو نسبتا گسترش و ادغام با همسایه استراحتگاه لا پیندا به شرق و Cambrils به غرب است که همه l تمیز سواحل شنی و منزوی rocky coves. سالو نیز بسته بندی شده با سرگرمی برای همه سنین از جمله ورزشهای آبی به یک پارک آبی رفتن karting و جهانی بندر Aventura است که در یک پارک مدل در فلوریدا, Busch Gardens.

سالو را به ساحل تفرجگاه دارای زیبایی باغ ها و پارک ها با چشمه که در شب روشن. این ارائه می دهد برخی بسیار پر جنب و جوش سرگرمی با تعدادی از کاباره ها بارها و سبک بارها.

MONTBLANC

یک شهر قرون وسطایی فقط 30 کیلومتر از رئوس همراه C14 و N240A بزرگراه. Montblanc در سابق محل اقامت پادشاهان و شوالیه و مکانی است که در آن سنت جورج گزارش slayed اژدها. در این روستا وجود دارد که نشانگر بزرگداشت سند.

از قلمرو دوک به ارث برده از Montblanc ایجاد شده توسط پادشاه خوان من در سال 1387. در قرون وسطی Montblanc به حال خود را در نمایشگاه ها و بازارها و قابل توجه جامعه یهودی. آن را هنوز هم باید با دو سوم بدوی جداره منطقه از قرن 15 برج ها و دروازه های Sant Jordi و بوور, و آن تعیین شد یک بنای تاریخی و ارزش هنری در سال 1947.

شکوه گوتیک کلیسای سانتا ماریا با آن باروک نمای سنگی altarpiece اختصاص داده شده به پرستاران برنارد و Bernabe. شما همچنین می توانید ببینید قرن 13th کلیساهای Sant Miquel با نمای رومی; کلیسای Sant Francesc و کلیسا و بیمارستان سانتا مگدلنا با یک رنسانس ایوان.

[ad_2]