[ad_1]

آن را غیر ممکن است برای جذب زیبایی از شهر کیپ تاون در کلمات و یا عکس. آن را تنها می تواند به یک نگاه اجمالی از سحر و جادو.

مدتها پیش زمانی که امثال Dias سفر بودند دریاها به کشف کشورهای جدید اسکودوی کیپ بود به نام “کیپ از طوفان”. کیپ تاون بسیار جالب الگوهای آب و هوایی. بسیاری از زمان آن گرم و آفتابی اما زمانی که “Suidoos” (نام محلی به صورت بسیار قوی در جنوب شرقی باد) شروع می شود باد شما را به نگه داشتن بر روی همه چیز شما خود را.

کوه جدول بهترین مثال از این غیر قابل پیش بینی آب و هوا. یک دقیقه آن را باز و زیبا و دقیقه بعد مبهم ابرها آمده باد در. در عرض چند دقیقه یک رومیزی سفید ابرها بر بالای کوه.

اما مهم نیست که چقدر بد آب و هوا است که همیشه وجود دارد چیزی برای انجام. یک جهان بزرگ شهرستان قاب توسط کوه در یک طرف و همیشه در حال تغییر اقیانوس در طرف دیگر.

ویکتوریا و آلفرد (V&A): بسیار commersialised و گران قیمت اما در مجموع درمان است. در این فضای پر جنب و جوش و انرژی اعتیاد آور است. آکواریوم است که به خوبی ارزش دیدن دارد. اگر شما کودکان این است که باید. وجود دارد یک منطقه تماس با انواع گیاهان دریایی است که می تواند لمس برای گرفتن ایده از بافت. تغذیه بار شما می توانید به تماشای کوسه داشتن ناهار خود را. بزرگ وجود دارد و رستوران ها و کافی شاپ ها برای گرسنه است. در طراح مغازه ها شما می توانید تقریبا در فروشگاه تا شما قطره.

کوه و شهر: کابل خودرو است تجربه خود را در آن با چرخش زمین و نمایش با شکوه در هنگام بالا رفتن و پایین آمدن از کوه. تلفن در پیشبرد و یا بررسی در سایت اگر ماشین کابل است. آن است که همیشه باز است. آب و هوا می تواند تغییر در دوم از خوبی به مه آلود و ابری. در بالا یک رستوران و فروشگاه با نمایش بزرگ است.

کیپ تاون پر است از ساختمان های تاریخی است که ارزش یک نمایش و بزرگ برای تصاویر. در قلعه معروف خوب امیدوارم که شما پیدا کردن نمونه هایی از مبلمان عتیقه. شما همچنین می توانید تجربه به سیاه چال تاریک که در آن زندانی نگهداری می شدند. آن را به طرز وحشیانه ای سرد زمین تاریک و کوچک است. شما می توانید یک تور با راهنما در قلعه و گرفتن همه اطلاعات در Jan van Riebeeck های Van der Stel این بانو آن بارنارد و هر کسی که درگیر در آغاز سال کیپ است.

نیز وجود دارد متعدد تاریخی کلیسا ساختمان. نگاهی به درایو را از طریق شهرستان و منطقه از روز جمعه یا شنبه بعد از ظهر به بازدید از تمام این ساختمان است. در طول ساعات کار عادی در خیابان ها بیش از حد شلوغ برای پیدا کردن پارکینگ.

KIRSTENBOSCH باغ گیاه شناسی: آیا این خانم نیست. شما می توانید pend تمام روز و هنوز هم دیده می شود همه چیز. شما را پیدا خواهد کرد بومی آفریقای جنوبی گیاهان مانند گل, Fynbos ، وجود دارد یک مسیر از کوه جدول از داخل باغ. صعود ما در حالی که برای, اما آن را کاملا شیب دار و ما تا به حال هیچ ایده چه مدت آن را. من نمی توصیه این مگر اینکه شما تمام اطلاعات در پیاده روی به بالای کوه.

آب و هوا می تواند تغییر بسیار به سرعت و پس از آن خطرناک است و به جایی در کوه. در بعد از ظهر یکشنبه (اواخر بعد از ظهر) در تابستان شما می توانید با حضور در کنسرت های موسیقی. وجود دارد, یک رستوران خوب یا خود را به ارمغان بیاورد سبد پیک نیک. مقدار زیادی از فضا برای یک پیک نیک.

مالایی سه ماهه قدیمی مالایی سه ماهه و یا آن را به عنوان نامیده می شود امروزه Bo-kaap ارزشمند است از دیدن. آن است که اساسا در این شهرستان است. رانندگی در Wale خیابان به نقطه سبز. این منطقه به روز رسانی شده است در بسیاری از مکان ها و قیمت ملک در حال افزایش است به شدت. آن است که به راحتی واقع شده و دارای یک فضای بزرگ. خانه ها به رنگ در رنگ های روشن و نگاه جشن. خیابان ها هنوز سنگ فرش و باریک. از بالا به این دیدگاه بیش از کیپ تاون شگفت انگیز است.

کیپ نکته: بر خلاف برخی از باورهای این است که در آن دو اقیانوس را ملاقات کند. جلسه واقعی نقطه در Agulhas. با این وجود کیپ نقطه است یک تجربه باور نکردنی است. آخرین باری که ما به آنجا رفت چپمن در اوج بسته شد با توجه به سنگ می افتد و ما در جاده ها گذشته Kommetjie و Scarborough. کل منطقه یک طبیعت رزرو. وجود دارد 2 200 گونه های مختلف گیاهان برای دیدن به عنوان بسیاری از حیوانات کوچکتر. شما می توانید بندی به نقطه و یا یک پیاده روی. آن است که کمی تند به صعود اما آیا قادر. این دیدگاه کاملا شگفت انگیز است. توقف در Dias صلیب در رزرو. آن است که یک سنگ بزرگ که صلیب بزرگداشت دستاوردهای خود را.

بزرگ کنستانتیا: قدیمی ترین شراب و مستغلات

تاریخ مزرعه قدمت آن به 1685 هنگامی که آن اعطا شد به اولین فرماندار کیپ Simon van der Stel به عنوان يک آزمايش مزرعه کشاورزی تولید کند. Van der Stel به نام مزرعه “بیزنا” و تولید سبزیجات و میوه عرضه شد به کشتی هایی که به نام در کیپ است. شما می توانید طعم و خرید برنده جایزه شراب قرمز و سفید در زیرزمینهای. روزانه وجود دارد, تورهای شراب مزه و خرید از شراب.

کلیفتون: زمین بازی از غنی

کلیفتون است نه برای کسانی که ترس از ارتفاع و جاده های باریک. این خانه به نظر می رسد چسب به صخره. آنها پارک در بالای پشت بام خود را و یا پس از آن به نظر می رسد. هر ساز که می تواند به ساخت یک خانه در اینجا سزاوار پاداش است. بسیاری از خانه ها در حال بیشتر قصرها از خانه ها و ارزش چند میلیون. کلیفتون است به خصوص معروف برای سواحل اما آب هنوز سرد مثل بقیه کیپ آب.کوچک سنگ استخر بسیار عالی برای کودکان به بازی و بدیهی است که نه سرد. متاسفانه این نیز نقطه ایده آل برای احزاب ساحل و برخی از این مناطق می تواند بسیار کثیف است.

چپمن در اوج: این دیدگاه است که ارزش پرداخت R22 هزینه تلفات در این جاده است. شما لازم نیست به دوباره همان راه است. از Noordhoek شما می توانید Muizenberg راه بازگشت به شهر کیپ تاون. از Hout Bay بازگشت به گذشته Landudno و اردوگاه های خلیج که دیگر زیبا در جاده ساحلی.

KALK بای: کمی کوچک جای چند کیلومتر خارج از شهر است. تجربه خرید بسیار متفاوت شکل که در V&A. در اینجا شما را پیدا خواهد کرد فردگرا کمی arty مغازه ها هر کدام با خود آن شخصیت و سبک. اگر شما به دنبال چیزی خارج از عادی به دور از تولید انبوه شما نیاز به بازدید Kalk خلیج خیابان اصلی. کیپ به قاهره و Papagayo می ایستد اما همه آنها به ارزش یک دیدار است. مغازه ها تا به سادگی تزئین و رنگ آمیزی در رنگ های پر جنب و جوش. نیز وجود دارد که خوب گالری های هنری تئاتر و رستوران ها.

غروب آفتاب در سیگنال هیل:

به جای رفتن به کابل خودرو را در جاده به سمت راست و رانندگی تا سیگنال هیل. دوست داشتنی غروب آفتاب.

قرن شهر: شهر قرن است که کمی خارج از شهر نزدیک به Milnerton. آن دوست داشتنی است مرکز با هر فروشگاه شما می توانید فکر می کنم. کمتر طراح فروشگاه از V&A و بدیهی است که گران نیست. ایرانسل علم مرکز آمار با کودکان است. شما می توانید خرید یک خانواده بلیط و صرف تمام روز وجود دارد. شما می توانید یک تمبر را در دست خود را و می تواند حرکت در داخل و خارج به عنوان شما لطفا. مطمئن شوید که شما حضور “تاریک خانه” جلسه. آن را با این نسخهها کار با آینه و حتی اگر شما در داخل ساختمان شما می توانید بازتاب از اتومبیل در حال حرکت و جنبش از آب در کانال ها و هر آنچه که اتفاق می افتد در خارج. دیگر بازار همه چیز وجود دارد مانند فیلم مکان برای خوردن مقدار زیادی از فروشگاه های زنجیره ای و غیره و غیره…..

بیشتر رستوران ها در اطراف کیپ تاون بلوز

نشستن در خارج با یک نمایش زیبا در طول سواحل از اردوگاه های خلیج و بسیار شلوغ و جالب خیابان در حال اجرا در کنار دریا. شما ببینید هر چیزی از بالای محدوده فراری به یک “gedaan” (اجرا کردن) تاکسی لوکس تور اتوبوس به یک سوسک. منو ارائه می دهد غذاهای دریایی, پاستا و چند کوره موضوعات مانند همبرگر و گوشت دنده و استیک و غیره. خوب کوکتل و فهرست شراب. خدمات عالی است.

مارینر بارانداز (Hout Bay)

وجود یک طبقه بالا منطقه یک نشست وعده غذایی با دیدنی دکور. آن باز می شود در 12 بعد از ظهر. اگر شما بیش از حد گرسنه منتظر رفتن به فضای باز طبقه پایین. دریافت یک جعبه واقعی ماهی و چیپس و جشن.

FARMSTALL, NOORDHOEK در طرف دیگر چپمن در اوج است Noordhoek. این Farmstall تمام آفریقای جنوبی سنتی, کیک و شیرینی, مانند: بیسکویت و شیر ترش.

این نوک کوه یخ است و فقط تعداد کمی از مکان های هیجان انگیز برای بازدید است. کشف و احساس Dias با هر کشف جدید است.

[ad_2]