این بازیگر ، مدل و یکی از اولین ورزشکاران آشکار همجنسگرا در حال گذراندن بهترین زندگی (بسیار) خود در غرب هالیوود است

مبلمان در اتاق نشیمن

از آنجا که دوستان زیادی ندارم که به مدال المپیک برسند ، اولین کاری که هنگام رسیدن به آپارتمان گاس کنوورتی در غرب هالیوود انجام می دهم این است که بپرسم او دنده را کجا نگه می دارد؟ یک اسکیت باز حرفه ای من را به یک جعبه سوغاتی عتیقه که درون یک سالن مسافرتی بین اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری است ، هدایت می کند. در داخل آن فسیل حیوانات ، جمجمه هایی که او در پیاده روی های صحرا ، یک تخم مرغ شترمرغ حک شده ، و در آخر ، در قفسه پایین پنهان شده ، یک پیست اسکیت نقره ای در بازی های المپیک زمستانی 2014 قرار دارد.

چرا زیر سر قوچ پنهان شده؟ و دیگر افتخارات دیگر 12 سال فعالیت Kenworth کجاست؟ وی در حالی که شانه های خود را بالا انداخت گفت: “من برای خودم زیارتگاهی نمی خواهم ، بنابراین همه جوایز دیگر را به دبیرستان خود اهدا کردم.” “من فقط این را نگه داشتم زیرا دوستان همیشه می خواهند او را ببینند.” (به اتهام خود مقصر شناخته شد). یکی از اولین ورزشکاران همجنس گرای آمریکایی است که در بازی های المپیک حضور پیدا کرده است.

کنوورتی ، 29 ساله ، در چلمزفورد انگلیس متولد شد و در تلوراید ، کلرادو بزرگ شد. او با اشاره به بازی های المپیک 2022 پکن و پنج بار مدال آور بازی های X با لبخند گفت: “من امیدوارم که او سه بار المپیک باشد ،” من امیدوارم که او یک المپیک 3 بار باشد. . با این حال ، در سال 2018 ، پس از ارسال درخواست های ورودی به مهمانی های میزبان و نمایش های بازیگری از هالیوود (او با موفقیت در فصل نهم داستان ترسناک آمریکایی محبوب شد) ، تصمیم گرفت که به لس آنجلس نقل مکان کند.

طراح Orlando Surya از عناصر سرگرم کننده ای مانند صندلی های چاق Dirk Vander Kooij Chubby و نورپردازی Park Studio در اتاق ناهار خوری استفاده کرد تا انرژی جوان و سرگرم کننده Kenworth را منعکس کند.

وی در مورد آپارتمان سه خوابه با دو تراس پشت بام که با Birdie به اشتراک می گذارند ، گفت: “من به صورت آنلاین به این مکان نگاه کردم و روزی که به جوایز GLAAD پرواز کردم ، به دیدن او رفتم و عاشق او شدم. من بلافاصله یک نمایش دادم.” که او در طول بازیهای المپیک 2018 در کره به تصویب رساند. “این یک آپارتمان زیبا و کج با گوشه های عجیب و غریب و ارتفاع سقف متغیر است که برای من جذاب بود. هیچ چیزی در پشت بام وجود نداشت ، اما [آژانس املاک] گفت که ساختمان برنامه های ساخت سقف را تصویب کرده است سفارشی. من از نردبانی بالا رفتم و از تماشای مناظر بدون مانع از مرکز شهر تا هالیوود تا شهر قرن و فراتر از آن تا اقیانوس شگفت زده شدم.

گاس اورلاندو از سوریه برای کمک به او در جهت یابی و جستجو در بازسازی و طراحی فضای نهایی کالیفرنیا استفاده کرد. به طور هم زمان ، اورلاندو در برهه ای از زمان بسیار شبیه به هم زندگی می کرد ، بنابراین می دانست که چگونه رفتارهای عجیب و غریب را اداره کند. سوریا و کنوورتی با هم همکاری کردند و یک بالش مجلسی زیبا و بازیگوش ایجاد کردند. سوریه می گوید: “وقتی با گاس ملاقات می کنید ، طبیعتاً او تا حدی توهین آمیز است.” “او از پررنگ بودن چیزها نمی ترسد ، بنابراین دیدن اینکه چگونه این کار را به روشی پیچیده انجام دهیم واقعاً سرگرم کننده بود.”

می توانید در یک نمایشگاه آینده HGTV درباره سفر گاس و اورلاندو در فضا بیشتر بدانید.

این بازسازی که تقریباً یک سال به طول انجامید شامل صندلی های پنجره داخلی ، قفسه کتاب ، قالب تاج و تزئین اتاق خواب بود. بازیگر متیو ویلکاس ، دوست پسر سابق کنوورتی ، روی دیوارها درمان گچ دست تراشکاری انجام داد. ویژگی مورد علاقه او به طور غیرمنتظره ای رخ داد: “یک پنجره کوچک در پشت سینک آشپزخانه قرار دارد که به سمت خروجی چاه نگاه می کند. در ابتدا ، فکر کردم که نگاه به دیوار عجیب است ، اما در نهایت چاه را به رنگ آبی خاکستری زیبا درآوردم و یک کاکتوس به ارتفاع هشت فوت قرار دادم [آنجا] این به یک نقطه کانونی فوق العاده تبدیل شده است. “

فیلم های خلاصه معماری بیشتر

کنوورتی تخت رالف لورن و مبل جان درین را از نیویورک و چهارپایه شبانه را از لاوسن-فنینگ در لس آنجلس آورد. کنووریتی آثاری از جامعه هنرمندان LGBTQ + را جمع آوری می کند که سوریه از آنها به عنوان نقطه آغازین برای تجسم نمای کلی فضا استفاده کرده است. او می گوید نزدیک شدن به این گروه “دانستن این که کجا می خواهیم یک دیوار بزرگ گالری درست کنیم ، بنابراین جایی برای نفس کشیدن خواهیم داشت”. سوریه توسعه یافت

N نقاشی روغن گل و مطالعه متن گرافیت توسط هنرمندان شان هاوکینز و جوئل سوانسون از دنور ، به ترتیب در اتاق نشیمن ، و نقاشی رنگ روغن دو مرد که توسط مارک برد در اتاق خواب اصلی قدم می زدند. کنوورتی یک نقاشی اصلی از تام فین دارد و همچنین چندین اثر از اندی وارهول ، از جمله طرح ها و پولاروئید از دالی پرتون.

برای سوریه ، همه چیز ساده سازی فضا بود. شومینه براق که اکنون می بینید کاملاً کاشی کاری شده و به طور کامل از بقیه اتاق جدا شده بود.

Kenworth گرچه در برف بزرگ شده اما به راحتی در زیر آفتاب ساکن شده است. او می گوید: “اتاق مورد علاقه من در خانه ، تراس پشت بام در طبقه پایین است. گیاهان كل فضای اطراف و نشیمن راحت در اطراف میز آتش نشانی وجود دارد ، به علاوه یك ناهار خوری اختصاصی.” با این حال ، او به زودی به دامنه ها باز خواهد گشت. او می گوید: “ما کمتر از یک سال و نیم با بازی های المپیک زمستانی 2022 در پکن فاصله داریم و من از این بابت احساس خوبی دارم.”

اگرچه این پروژه دو برنامه بسیار شلوغ (سوریه در حال تبلیغ ، فیلمبرداری و نوشتن یک کتاب بود ؛ کنوورتی بازیگر بود و بازی می کرد) را تعادل بخشید و از وقفه های گاه و بی گاه هم خالی از لطف نبود ، محصول نهایی هم باعث افتخار کنووریتی و هم سوریه است. و در میان آن ، هر دو آرامش خود را حفظ کردند. سوریه با خنده می گوید: “او واقعاً از آن عبور كرد. من مشتری خاصی نداشتم كه با صبر و حوصله بیشتر باشد.”

بهترین گزینه برای ثبت سفارش نقشه ساختمان کلوپ معماری را دنبال کنید.