سریال نیسان آبی یک سریال در ژانر خانوادگی و کمدی به کارگردانی منوچهر هادی میباشد. در نتیجه حقوق فیلم را به پسرش مایکل داگلاس داد که فیلم را تهیه کرد. در نتیجه شاید باورتان نشود که هزینهی تولید آن فقط ۹ میلیون دلار شد. 3 را می توان یکی از بزرگ ترین و بهترین عناوین شبیه سازی بازی Pinball دانست،نسخه ی اورجینال این بازی حتی دارای حالت گیم پلی چند نفره است .دوره های مسابقاتی ساخته شده توسط بازیکنان و قابلیت League Play موقعیتی پایان ناپذیر برای رقابت در این بازی زیبا ایجاد کرده است(نسخه ی اورجینال بازی) .این بازی زیبا را از دست ندهید و اگر دوست دارید در بخش چند نفره رقابت کنید نسخه ی اورجینال آن را تهیه کنید . اگر چه فیلم های زیادی در سالهای اخیر در ژانر فاجعه دیدیم، اما گرینلند خلاقانه تر و با شخصیت پردازی و هیجان بیشتری ساخته شده است. زمانی تخمین زده شد که اگر قرار بود امروز فیلمی در حد و اندازهی «لورنس عربستان» ساخته شود ۳۰۰ میلیون دلار هزینهی تولیدش میشد. اما وقتی اولین بار به نمایش درآمد تا این حد دانلود فیلم بازی مرکب محبوب نبود. همچنین این فیلم که براساس رمانی به همین نام نوشته نویسنده انگلیسی پائولا هاوکینز در سال 2015 ساخته شده است ابتدا قرار بود در سال 2020 اکران شود اما به دلیل شیوع بیماری کرونا این تاریخ به تعویق افتاد و اولین بار در تاریخ 26 فوریه 2021 توسط نتفلیکس در آمریکا منتشر شد.

وانگ در « احضار روح » به خلق موقعیت های ترسناک تازه و بدیع مبادرت ورزیده و اگرچه در اجرا همه آنها نگرفته ، اما تعداد قابل توجهی از آنها به راحتی قادر خواهند بود تا مخاطب را دچار وحشت کنند. فیلم شیرینی که روح را به پرواز درمیآورد. خلاصه داستان فیلم سینمایی IP Man: The Awakening Master 2021 : هنگامی که ایپ من در دوران جوانی در هنگ کنگ تحصیل میکرد، به طور اتفاقی درگیر پرونده ربودن زنان چینی توسط شرکت انگلیسی Stark Industries برای قاچاق در خارج از کشور میشود. برای ما ایرانیها فیلم «آوای موسیقی» با نام «اشکها و لبخندها» شهرت بیشتری دارد. در این ماموریت ویکی نقش مغز متفکر عملیات را برعهده دارد اما … تاکنون یک فصل از این سریال پر مخاطب ساخته شده است اما استقبال بی نظیر مخاطبان احتمال ساخت فصل دوم آن را افزایش داده می دهد. نتفلیکس نیز اعلام کرده است که در صورت ساخته شدن فصل دوم از این سریال، تهیه کنندگان آن درآمد بسیار بیشتری را خواهند داشت. به نظر میرسد این فیلم هر آنچه لازمه یک فیلم کمدی خوب است را در خود دارد: حضور رینولدز دوستداشتنی، انفجارها و آتشبازیهای بسیار زیاد و کارگردان و نویسندگانی که کاملاً متناسب با داستان فیلم هستند.

یک فیلم گنگستری که رابطهی یکی از سران مافیا را با همسر و با شریکش در سندیکای جنایتکاران به تصویر میکشد. تا زمانی که زیر پوستش بری و به همراه اون قدم برداری. در سال ۱۹۹۴ با بازی در فیلم معروف فارست گامپ به یک بازیگر مطرح تبدیل شد و شهرت زیادی کسب کرد؛ و توانست نامزد جوایزی همچون جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل زن شود. مثل کاراکتر اصلیاش جورج بیلی فرصت دوبارهای به فیلم داده شد و به لطف نمایش هر سالهاش در کریسمس تبدیل به فیلم کلاسیک تعطیلات شد. مک مورفی در تیمارستان با قوانین سفت و سخت پرستار راچد به مبارزه برمیخیزد و آنجا دوست سرخپوستی پیدا میکند که او را رئیس صدا میزند. او در این ماجرا مادر مجرد را همراهی میکند، این همراهی به ناچار به علاقه آن دو به هم منجر میشود، حدس آن سخت نیست، اگرچه فیلم از نظر نشان دادن روابط بین شخصیتها قوی عمل نمیکند. خوب، بد، جلف اولین تجربه پیمان قاسمخانی به عنوان کارگردان در یک فیلم سینمایی است و باز هم در ژانر کمدی یکی از پرفروش ترین فیلم های ایرانی سال 95 است، هر چند که طبق روالی که برای اکثر فیلمهای کمدی ایرانی اتفاق میافتد این فیلم واکنش مثبتی را از منتقدان دریافت نکرد ولی مردم از آن استقبال خوبی داشتند.

اقتباسی از رمانی به همین نام نوشتهی هارپر لی، که بیش از نیم قرن از ساخته شدن آن میگذرد و هنوز هم یکی از بهترین فیلمها دربارهی نمایش ماجرای تبعیض نژادی و وضعیت روستاهای آمریکا در دوران رکود بزرگ است. » نوشتهی فیلیپ کی. فیلم ارتش مردگان یکی از آثار برتر در فهرست فیلم های زامبی محور ۲۰۲۱ است که توسط زک اسنایدر کارگردانی شده است. عنوان بعدی در فهرست فیلمهای زامبی محور برتر فیلم کمدی ترسناک سرزمین زامبیها است. جالب اینکه اولیویا دوهاویلاند، تنها بازیگر باقی مانده از این فیلم، اصلیترین کسی بود که در فیلم مرد. دزدان دریایی کاراییب: صندوقچه مرد مرده فیلمی اکشن، ماجرایی و فانتزی محصول سال ۲۰۰۶ کشور آمریکا است. ماجراجویی محصول 2021 کره جنوبی است. محصول جدید آمریکا، هند و انگلستان می باشد. رناتو با یکی از پسرها گلاویز میشود و از همینجا رناتو خودش را در رویاها حامی مالنا می بیند. فیلم دربارهی یک افسر انگلیسی است که برای متحد کردن قبایل عرب علیه ترکها در جنگ جهانی اول به صحرای داغ سفر میکند و به زودی یکی از آنها میشود. داستان کارآگاه خصوصی که برای پروندهای کوچک استخدام میشود اما خودش را در میانهی شبکهای از فساد و دروغ و جنایت پیدا میکند.