[ad_1]

به گزارش شفاف، شب گذشته در مراسم پیش‌تولید سریال”سنجرخان” محمدحسین لطیفی کارگردان این مجموعه تلویزیونی، گفت:  قوم کرد بسیار مهربان، سخت کوش، دوست داشتنی و مردند و امیدوارم در کنار این مردان بزرگ بتوانم این کار را به خوبی به اتمام برسانم. با توجه به اینکه دوست دارم این کار در استانداردهای بین‌المللی ساخته شود، انتظار دارم حمایت‌های بیشتری از عوامل سازنده این فیلم صورت گیرد تا بتوان در تمام مناطق کردنشین کشورهای دیگر به خوبی این چهره فاخر را معرفی کرد.

وی با اشاره به اینکه بیشتر عوامل این فیلم از کسانی‌اند که جزو همین خطه بوده و استعدادهای بسیاری دارند، بیان کرد: امیدوارم بتوانم مردم کردستان را با ساخت این فیلم خوشحال کنم.

رئیس سیمای استان‌های سازمان صداوسیما  با اشاره به اینکه سال گذشته 240 قسمت سریال از چهره‌های فاخر ایران در شبکه‌های مختلف ملی و استانی به نمایش درآمد، گفت: برای ساخت سریال‌های اجتماعی معمولی در رسانه ملی فضای بسیاری برای کار وجود دارد اما در سیمای استان‌ها باید با مشارکت مسئولان استانی به دنبال ساخت و تولید سریال‌هایی از چهره‌های فاخر باشیم که کار را کمی سخت می‌کند.

او تأکید کرد: خوشبختانه سریال سنجرخان به کارگردانی سپرده شده که یکی از موفق‌ترین کارگردانان چند دهه اخیر سینما و تلویزیون ایران است و امیدواریم با تیم توانایی که برای این پروژه انتخاب شده بتوانیم شاهد یکی از بهترین سریال‌های تاریخی باشیم.

رئیس سیمای استان‌های سازمان صداوسیما از ساخت چند سریال جدید هم خبرداد و افزود: ساخت سریال امیرنظام گروس و مستوره اردلان که بانوی سرداری در حوزه فرهنگ کردها است، در اولویت‌های ساخت و تولید سریال‌های سیمای استان‌ها قرار دارد که امیدواریم هر چه زودتر با تأمین منابع مالی ملی و استانی آنها بتوانیم ساخت این سریال‌ها را کلید بزنیم.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link