[ad_1]

سیگار کشیدن می تواند باعث سردرد در راه های مختلفی.

  • نیکوتین موجود در تنباکو می تواند رگ های خونی در مغز به بزرگنمایی و فشار بر روی اعصاب باعث سردرد می شود.
  • سیگار کشیدن نیز می تواند باعث تحریک اعصاب در پشت گلو که می تواند یک سردرد بدتر است.
  • برخی از مردم بسیار حساس به دود و سوزش به خود بینی و گلو نیز می تواند بزرگ شدن رگ های خونی – افزایش دادن به سردرد.

دود دست دوم

سیگار و تنباکو و سیگار و دود لوله است که اغلب بدتر از اشکال دیگر از گازهای چون دود طول می کشد زمان طولانی برای پراکنده. این به آن دیگر به چسبیدن به لباس و پرده و مبلمان. این امر منجر به طولانی شدن مدت تماس با دود و به معنی یک بار دیگر برای تحریک رخ می دهد. این به نوبه خود باعث افزایش احتمال سردرد بودن باعث شده است.

چه می توان در مورد آن ؟

اگر سیگار کشیدن باعث میگرن یا سردرد برای شما درخواست دوستان و عزیزان به دود در نزدیکی شما. اگر ممکن است آنها را تشویق به ترک سیگار در دسترس نباشد – آن را به بهبود سلامت خود را به عنوان به خوبی به عنوان مال شما.

سیگار و سردرد خوشه ای

سیگار, به نظر می رسد به خصوص ماشه قوی برای سردرد خوشه ای. در عین حال بسیاری از افراد مبتلا به سردرد خوشه ای نیز در افراد سیگاری است.

بهبود را می توان به دست آورد بدون حتی دادن تا سیگار. در یک مطالعه افراد مبتلا به کسانی که خود را قطع سیگار با کمتر از نیمی از یک بسته در روز کاهش یافته خود را بروز سردرد 50٪. که برخی از بهبود!

سیگار کشیدن و استرس

بسیاری از مردم نمی خواهید برای متوقف کردن سیگار کشیدن به عنوان آنها بر این باورند که این کمک می کند تا آنها را برای مقابله با استرس است. به عنوان استرس نیز می تواند میگرن یا سردرد باعث این یک استدلال برای آنها را متوقف کند. چرا تعویض یک ماشه برای دیگری ؟

اما آلن Carr اجرا می شود که این EasyWay به ترک سیگار می گوید که این سیگار که باعث استرس. هر بار که شما با خرد یکی از شما در حال ایجاد یک نیاز برای یک بعدی برای کاهش استرس از انتظار. بسیاری از افرادی که استفاده کرده اند و روش خود را برای متوقف کردن سیگار کشیدن می گویند که آنها بسیار کمتر استرس پس از آنها متوقف شد ،

چه برای درمان سردرد ناشی از سیگار ؟

این مسکن ها و داروها هستند که برای هر نوع دیگر سردرد یا میگرن. بهترین درمان برای جلوگیری از سیگار کشیدن است. و یا برای خانواده و دوستان خود را برای جلوگیری از سیگار کشیدن.

با سیگار کشیدن در حال حاضر ممنوع بودن در بسیاری از مناطق جهان آن را تشویق بسیاری از مردم به پا زدن عادت است. رستوران ها و کافه ها که به طور سنتی ” خوب ” جای خود را به دود به طور فزاینده ای عاری از دود.

این خواهد شد بسیاری از تفاوت به کسانی که دچار سردرد به عنوان یک نتیجه از دود. یک مطالعه انجام شده در نیوجرسی (که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است شروع به سیگار کشیدن ممنوع) نشان داد که سطح آلودگی هوا در داخل خانه شدند و بیش از نه بار است که از نیویورک که تا به حال آغاز شده و ممنوعیت آن.

Ok – شما مرا متقاعد کرد. اما من فقط نمی تواند سرد ترکیه… وجود دارد مقدار زیادی از کمک در دسترس برای کمک به هوس نیکوتین و ترک سیگار آسان تر برای رسیدن به. سعی کنید هر یک از موارد زیر:

  • تکه های نیکوتین
  • نیکوتین آدامس
  • نیکوتین ينهلرس
  • نیکوتین microtabs
  • هیپنوتیزم
  • طب سوزنی
  • آلن Carr EasyWay

نه تنها شما را از بین بردن یک نخست علت سردرد شما را بهبود سلامتی کلی شما. حالا که شما دو دلیل استفاده از یکی یا هر دو به عنوان انگیزه ای برای ترک.

[ad_2]