[ad_1]

آنچه اکثر مردم نمی دانند در مورد تاج gazebos است که آنها از ما حفاظت از اشعه خورشید و همچنین سپر ما از آسمانی و همچنین خشک پاییزی برگ. آنها یک پاسخ بزرگ به سایه نیاز برای پاسیو, چمن, حیاط خلوت یا کنار استخر. در حالی که بسیاری از انتخاب درجه پایین و قیمت پایین تاج پوشش gazebos بسیاری وجود دارد که در حال حاضر به دنبال کیفیت بیشتر به عنوان آنها متوجه است که وجود دارد ارزش بزرگ و با کیفیت برای پول در دسترس است. یکی می تواند با خرید بالا از محدوده قابل حمل محصول شروع و در حدود 180 دلار بسته به اندازه و یا کلاس.

اگر شما مایل به افزایش سبک و ظرافت خود را در فضای منطقه برای یکی از این چترهای. این می تواند به شکل اصلی مورد تمرکز خود را بین دیگر قطعات مبلمان فضای باز و تبدیل به یک باغ بزرگ مرکز قطعه. جدید خود را gazebo canopy هماهنگ با رنگ و دراز از پاسیو خود را. همچنین مراقبت است که آنچه شما در حال خرید همراه با کافی مهار سیستم به طوری که نمی شود دور توسط بادهای قوی تر. وجود دارد تعدادی از های مختلف مهار سیستم های سایبان gazebos اما اگر شما خرید یک محصول با کیفیت و به طور کلی آنها می آیند با کیفیت لنگر. فوق العاده مهار اضافه می شود مانند وزن کیسه ها در صورت لزوم.

این محصولات همچنین می توانید مقاومت در برابر دیگر شرایط سخت زیست محیطی به دلیل مواد استفاده می شود و چگونه آنها طراحی شده است. بسیاری از آنها به اوج خود رسید بالا به طوری که باران اجرا می شود به آرامی و به طور موثر. همچنین تاج پوست ساخته می شود در برابر آب مقاوم بنابراین شما می توانید راحت باقی می ماند و خشک در کمتر از شرایط مطلوب. از سوی دیگر زمانی که در خارج از منزل گرم و آفتابی شرایط آب و هوایی قابل حمل سایبان می تواند به شما 99% اشعه ماوراء بنفش حفاظت و 25% و به سمت بالا کولر دما برای لذت بردن از در حالی که مجهز به اوج دریچه گردش هوا بهتر است. با برخی از جزئی مراقبت یعنی پاک کردن و خشک کردن یک محصول با کیفیت خوب می توانید تاریخ و زمان آخرین طولانی به آینده می شود و لذت می برد در وقت و زمان دوباره.

آفتابی تابستان آن را آسان برای لذت بردن از اوقات فراغت در فضای باز در زیر یک سایبان gazebo اما سرد زمستان نوید بخش نیاز به برخی از کمک های اضافی. این است که در آن بخاری پاسیو در آمده است. پاسیو بخاری می تواند به طور کامل تبدیل سرد زمستانی شب به یک گرم و خوش یکی. اگر شما می خواهید که از تابستان تا به حال هرگز از بین رفته اند و هنوز هم می خواهید به استفاده از فضاهای باز خود را برای یک دوره دیگر این است که یک راه فوق العاده برای انجام آن است. به طور کلی یک بخاری پاسیو می تواند تامین گرما در 10-15 فوت مربع مساحت و افزایش درجه حرارت حدود 15 درجه است. مورد استفاده در هر دو داخلی و تجاری موقعیت بخاری پاسیو باید طیف گسترده ای از استفاده از زمانی که همراه خود gazebo canopy.

برای داخلی سایبان صاحبان کولر, شرایط, چمن, حیاط, و عرشه را می توان گرم با بخاری پاسیو. در یک محیط تجاری که در این محصولات استفاده می شود بخاری پاسیو بسیار موثر در چنین تنظیمات به عنوان فضای باز رستوران ها و بارها و بازارها و نمایشگاه ها و بسیاری دیگر. بخاری پاسیو ممکن است استفاده از برق و یا گاز به عنوان سوخت. برقی, بخاری پاسیو گرما توسط تابش است. آنها مزیت اضافه شده از ماندن مداوم در شب توفانی. اما یک موضوع را با آنها این است که آنها اضافه کردن به قبض برق ، بدیهی است که بزرگتر بخاری برقی بزرگتر این لایحه است. بنابراین مطمئن شوید که شما در نظر گرفتن گزینه های خود را زمانی که به فکر خرید یکی به همراه تاج خود را.

بخاری گازی پاسیو از سوی دیگر به عنوان پیشنهاد استفاده از گاز پروپان به گرما. بخاری گازی پاسیو باید بیشتر سهولت حمل و نقل از خود برق سوخت قطعات ضد. در حالی که بخاری برقی به طور موثر می تواند گرم و مناطق کوچکتر از 10-25 فوت مربع گاز بخاری استفاده می شود در مناطق بیشتر از اندازه. گاز طبیعی نیز ممکن است مورد استفاده به عنوان سوخت در بخاری گازی پاسیو. پروپان و همچنین گاز بسیار ارزان و از این رو اغلب استفاده می شود.

تاج gazebos و بخاری پاسیو در حال پیشرفت فوق العاده اگر شما در حال برنامه ریزی است ، سایه gazebo شما را محافظت از اشعه آفتاب داغ در حالی که بخاری پاسیو نگه داشتن شما گرم و راحت نزدیک شدن به فصل زمستان است. بنابراین هنگامی که به دنبال بهبود و یا بیشتر از اوقات فراغت خود را در فضای تجربه اعم از داخلی و یا تجاری فکر می کنم از یک سایبان آلاچیق و پاسیو بخاری مشارکت به عنوان آنها واقعا انجام تمام تفاوت را.

[ad_2]