[ad_1]

ایجاد یک سرگرم کننده و راحت و کارآمد رفع خستگی منطقه ضروری است برای هر کاری. در اینجا چند ایده های بزرگ برای کسانی که در حال برنامه ریزی در بازسازی و یا ایجاد یک دفتر کافه تریا.

کافه تریا یک محل که در آن کارکنان می تواند باز کردن از پیچ و استراحت در میان همه فشارها کار می کنند. همچنین یک محل که در آن شما می توانید بحث در مورد امکانات کسب و کار با مشتریان بالقوه و مشتریان در سطح شخصی. هنگامی که شما برنامه ریزی برای انجام غذاخوری از خود را و ایده های طراحی داخلی باید به طور موثر و کاربردی است. چگونه به خوبی شما در حفظ خود را در کافه تریا و در حال حاضر آن را در راه نیز منعکس کننده در چگونه به خوبی شما درمان کارکنان خود را. بنابراین اگر شما می خواهید برای ایجاد یک کامل ده تصور هر کسی که بازدیدکننده داشته است دفتر خود را, مطمئن شوید که شما را یک افسانه به دنبال رفع خستگی منطقه است.

استفاده از رنگ های اشتها آور

اولویت در طراحی یک فضای رنگ است. اول از همه این است که یک فضای که در آن یکی باید قادر به استراحت و پس از آن البته ، با استفاده از رنگ های گرم است و ثابت شده است برای افزایش اشتها و حتی تازه کردن ذهن است. رنگ مثل زرد و قرمز و نارنجی و یا حتی سبز واقعا خوب کار می کنند. اگر لوگوی خود را به یک رنگ خاص با استفاده از آن به عنوان یک موضوع همچنین می توانید اضافه کردن برخی هویت نام تجاری به فضا. اگر رنگ لوگوی خود را به رنگ آبی است بهتر است اجتناب شود. آبی, ظاهرا, یکی از مهمترین unappetizing رنگ. همچنین, استفاده از رنگ است که نمی خواهد نگه لکه و آسان برای حفظ, با توجه به این که بسیاری از افراد مختلف در حال رفتن به استفاده از فضا و لکه تبدیل شدن به امری عادی است.

مبلمان

دفتر داخلی باید موثر کافه تریا, مبلمان موجود در آن است. راحتی و سادگی عناصر کلیدی است که شما باید در ذهن داشته باشیم هنگامی که شما خرید مبلمان برای خوردن منطقه است. مواد مانند فیبر پلاستیکی یا فلزی هستند که بیشتر ترجیح داده به دلیل سهولت در تعمیر و نگهداری. این یک واقعیت است که هر کس نمی خواهد به عنوان آرام و شسته و رفته به شما به عنوان آنها را به انتظار بود. انتخاب ساده صندلی و میز که راحت هستند برای کسانی که با استفاده از آن.

دم بهداشت به طراحی

بهداشت حیاتی است در فضا که شامل مواد غذایی است. پس در نگه داشتن با نیاز به فضایی داریم که جذاب است شما نیز باید طراحی عملکرد موثر است. داشتن مناطق جداگانه برای خاکی ظروف, شستن منطقه و با پایان بالا لوله کشی و شمارنده است که اجازه می دهد تا آسان خدمات بسیار مهم است. دفع زباله موضوع مهم دیگری است که شما ممکن است هنگامی که شما در حال برخورد با یک بزرگ و بلند را در یک فضای محدود. بنابراین مطمئن شوید که شما ایده های طراحی داخلی لمس بر این nitty-ریگ دار از ملزومات است.

را در محل کار برای شما

در نهایت خود را رفع خستگی منطقه یک قدم جلوتر از بودن فقط یک محل که در آن مردم می آیند و خوردن و راه رفتن دور. استفاده از دیوارهای این فضا را برای ارسال, انگیزه, ایده های برای کارکنان خود را. تصاویری از رهبران جهان و الهام بخش شخصیت و نقل است که الهام بخش و حتی نقاشی های دیواری است که باید اخلاقی می تواند ظریف راه های انتقال پیام است. پس از آن باز کردن فضای شما همچنین می توانید ترتیب برای تفریح و سرگرمی مثل تخته بازی ها, پیکان بازی ها و یا کتاب. استفاده از رمان ایده ها به کافه تریا کارکنان دوستانه و نشان می دهد افرادی که برای شما کار می کنند که شما مراقبت.

[ad_2]