[ad_1]

در جهان امروز ما به دنبال راه هایی برای چیزهای ساده تر; ما جستجو که برای ازدواج مناسب هم سادگی و زیبایی. این است که اساسا چگونه طراحی مدرن می تواند بهترین توصیف شده است. آن forgoes غیر ضروری و gravitates به سمت ساده تر هنر و سبک.

طراحی داخلی مدرن آغاز شده و در باوهاوس مدرسه طراحی در آلمان در سال 1919 توسط یک گروه از طراحان اروپایی و معماران. این عصر جدید طراحی فنر در خارج از مدرسه فلسفه در ترکیب فرم و عملکرد در طراحی. آنها حذف شود چه بیهوده است و با تمرکز بر قابلیت های از طریق اشکال ساده. همچنین در این زمان است که آنها شروع به استفاده از مواد صنعتی مانند شیشه و فلز برای ایجاد مبلمان مانند جداول.

طراحی داخلی مدرن است که توسط براق و خطوط تمیز و منظم نگاه کنید. این تضاد از آنهایی که سنتی است که تاکید بیشتر بر روی اشکال پیچیده و مزین embellishments. شما نمی بینید چقدر رفتن در فضا, اما آن را ترک نمی کند عنصر سبک از تصویر.

پالت رنگ در طراحی داخلی مدرن بیشتر از رنگهای خنثی مانند قهوه ای و سیاه و سفید و یا بژ و گاه به گاه قرمز. آن را ایجاد یک رام نوع از خلق و خوی است که باعث می شود یک پس زمینه مناسب برای قطعات کلیدی و یا مبلمان برای به دست آوردن تمرکز بیشتر.

انواع مبلمان مورد استفاده در طرح های مدرن نیز در چوب تیره تن و یا در دشت و استارک رنگ است که باعث ایجاد یک درجه از پختگی و کلاس. وجود دارد هیچ کمی مجسمه که خط قفسه و یا هر رنگارنگ knickknacks که زینت هر گوشه و از شکاف دیوار. به جای آن تنها با استفاده از چند قطعه کلیدی را با تکیه تلفظ کردن. آن را نگه می دارد درست گفت که کمتر بیشتر است.

معماری از طراحی مدرن را می توان از طریق زاویه خطوط و اشکال هندسی و سطوح صیقلی. نورپردازی خوب (طبیعی و مصنوعی) نیز لازم است برای نشان دادن فرم ها و شیار می افزاید که شخصیت یک فضا.

بسیاری از الهام بخش از طراحی مدرن در آمد از حس سبک. اگر شما رفت و به یک خانه و یا رستوران شما می بینید که این گریه به دور از تنظیمات و یا قدیمی امریکایی-طرح های. آنها تنها با استفاده از کلید مبلمان در حالی که محیط اطراف باقی می ماند منظم به منظور حفظ فضای کافی برای حرکت آسان. شما در اینجا می توانید ببینید که آنها با استفاده از آنچه که به نام های کاربردی طراحی شده است. بدون انحراف از سبک آنها تنها با استفاده از آنچه لازم است.

طراحی داخلی مدرن نیز اشتباه با طراحی معاصر. آنچه اکثر مردم نمی دانند این است که این دو متفاوت هستند. سبک معاصر در طراحی بیشتر از مد روز به نظر می رسد که “در چیزی که” در این لحظه در حالی که طراحی داخلی مدرن است که به طور کلی تمیز و هندسی سبک طراحی. یک طراحی داخلی مدرن می تواند بخشی از یک سبک معاصر است.

امروزه اکثر مالکان به خصوص در مناطق شهری و حومه اماکن می رویم که برای تمیز و کارآمد نگاه کنید. آنها می خواهند کمتر از درهم و برهمی و همچنین کمتر و آسان تر برای تمیز کردن توجه خود را بر روی بروید شیوه زندگی است. طراحی داخلی مدرن قطعا ایجاد شده است که ترکیب مناسب از سبک و عملکرد است که مناسب برای مدرن فردی است.

[ad_2]