اگر مکان بزرگی دارید می توانید برای اتاق پذیرایی خود از سبک کلاسیک استفاده کنید. سبک کلاسیک از دیرباز طرفداران زیادی دارد و به منزل زیبایی خاصی می بخشد. مبلمان سلطنتی، لوسترهای آویز دار، تابلو فرش و غیره مواردی هستند که در طراحی این قسمت مورد استفاده قرار می گیرند. رنگ های فیروزه ای، زرشکی، طلایی و … می توانند انتخاب درستی برای این قسمت باشند. کسانی که منزل کوچکی دارند بهتر است از تاریک کردن خانه دوری کنند چرا که منزل آنها را کوچک تر و دلگیرتر می کند. رنگ روشن برای سقف و دیوار خانه های کوچک مناسب ترین انتخاب می باشد. تمدن دیرینه شیراز سبک خاصی را پدید آورده است. استفاده از مبلمان چوبی سنتی و ظروف مسی و نقره ای فیروزه دار در منازل شیرازی ها به وفور دیده می شود. شرکت طراحی داخلی در شیراز برای هر سلیقه ای دکوراسیون خاصی در نظر دارد.

 

طراح داخلی هتل ها در شیراز

به دلیل این که هر ساله افراد بسیاری به شیراز سفر می کنند. شرکت طراحی داخلی در شیراز برای هتل ها نیز انجام می شود. طراحی داخلی هتل ها به دلیل این که باید تمام سلیقه ها را در نظر گرفت با طراحی داخلی منزل متفاوت تر است. رستوران هتل با طراحی شیرازی می تواند هر کسی را شیفته ی خود کند. محدودیت فضای اتاق ها استفاده از وسایل چند کاربرد را واجب می کند. استفاده از مبل های تخت خواب شو یکی از مناسب ترین گزینه ها برای اتاق هتل ها می باشد. جدا کردن آشپزخانه از سایر قسمت های اتاق توسط پارتشن فضا را زیباتر می کند. پیروی از یک رنگ خاص در اتاق ها می تواند زیبایی آن را چند برابر سازد.

 

طراحی داخلی اداره در شیراز

کارمندان بیشتر زمان خود را در محل کار خود می گذرانند به همین دلیل وجود فضایی آرام می تواند راندمان کاری افراد را بالا ببرد. طراحی داخلی شیراز با توجه به میزان فضای اداره می تواند طراحی های متفاوتی انجام دهد. در صورتی که فضا کافی باشد، بهتر است هر کارمند میز و کمد مخصوص خود را داشته باشد. این کار باعث ایجاد نظم بیش تر می شود. استفاده از رنگ های شاد برای بخشی از اداره در شرکت طراحی داخلی در شیراز باعث بهبود روحیه ی کارمندان خواهد شد. پارتیشن بندی قسمت های مختلف اداره نیز می تواند از شلوغی و رفت و آمدهای اضافه بکاهد. نصب پوستر و تابلو های مرتبط با کار می تواند فضای اختصاصی ایجاد نماید. مبلمان اداری با رنگ هایی که با دیوارهای اداره همخوانی دارد می تواند فضایی دلنشین ایجاد کند.