[ad_1]

یک رستوران باید نگاه جذاب برای جذب مشتریان و اجرا در سود. برای این طراحی, نقاشی, افکت و تم رستوران باید با دقت ایجاد شده است. اگر شما در حال برنامه ریزی برای باز کردن یک رستوران و چندین عامل در نظر گرفته شود. محل اندازه از اتاق, مبلمان و اتصالات ، مهم است که برای اجرای هر کسب و کار است. قبل از شروع ساخت و ساز رستوران نهایی کردن اسناد با استفاده از یک مهندس. سپس آن را به تایید شده توسط معمار که ذکر شده است در دولت است. بهتر است به کمک مهندس کامپیوتر که هنر و صنعت طراحی در هر محل با انعطاف پذیری بیشتر به طوری که شما می توانید آنها را بر روی مانیتور. جدا از اندازه از رستوران تخصیص دادن بخشی برای آسانسور و یک پذیرایی خوب منطقه است. نهایی طرح را برای ارائه به وزارت بهداشت و درمان از شهرستان خود را برای تصویب لازم.

هر نوع ساخت و ساز نیاز به برنامه ریزی است. مهم نیست که آیا آن است که یک خانه یا مغازه و یا رستوران باید آن را ساخته شده با استفاده از مواد با کیفیت و کارشناس پیمانکار است. اما در مورد یک هتل در منطقه و یا محل معیار اصلی است که تصمیم می گیرد کسب و کار. شما می توانید انتظار فروش خوب و حجم معاملات اگر این هتل در نزدیکی ایستگاه راه آهن که در آن بسیاری از مردم جمع آوری هر روز. مشتری از محل است به حساب گرفته شود و با توجه به سلیقه خود شما می توانید منو را انتخاب کنید. اگر رستوران واقع در شهرستان اصلی بازار شما می توانید انتظار طیف وسیعی از مشتریان. در صورتی که شما برنامه ریزی برای باز کردن یک هتل در حومه منطقه شما می توانید برنامه ریزی برای بودجه منوها و شام. همان درست است با طراحی داخلی و مبلمان های دیگر. برای یک کشور طرف هتل کافی است اگر به شما ارائه با کیفیت ناهار و شام و شما نیاز به صرف نیست خیلی دلار برای طرح ها و دکوراسیون.

آب و هوا از محل در نظر گرفته شود قبل از تکمیل رستوران و ساز. برای یک آفتاب داغ منطقه شما مجبور به استفاده از سیستم های تهویه مطبوع در داخل منطقه ناهار خوری به طوری که مشتریان می توانید در راحتی. در مورد این منطقه بسیار سرد را در نظر بگیرید از جمله نقاشی و طراحی را که گرما به مشتریان است. آیتم های منو نیز متفاوت است به مشتریان. افرادی که در زندگی مناسب شهر را انتخاب کنید و برای ناهار خوردن سریع ناهار و میان وعده به جای داشتن یک وعده غذایی کامل. نورپردازی اثر ارائه شده باید اضافه کردن زرق و برق به محل و تحریک چشم مخاطب. استفاده از تمام سایه از رنگ آبی در حالی که تزئینات دیوار. در نظر با استفاده از دیوار آویختن و عتیقه نقشه های اصلی منطقه است که اضافه کردن جاذبه است.

[ad_2]