ردیاب بدون سیم مدل G901 دارای 6 عدد آهنربای بسیار قوی و دائمی می باشد که می تواند در هر قسمت از اتومبیل نصب گردد. اما اگر برای مثال می خواهید هر روز اتومبیل های مختلف را ردیابی کنید و نمی خواهید ده ها دستگاه ردیاب خریداری کنید ، باید از یک جی پی اس مگنتی استفاده کنید که می توانید هر زمان که لازم بود به راحتی بین خودروها حرکت کنید. جی پی اس GM100 مسیر حرکت تا ۱ الی۳ سال گذشته در حافظه داخلی خود را ذخیره میکند.

مدیران ناوگان می توانند ردیاب GPS مغناطیسی را در عرض چند دقیقه به وسیله دیگری منتقل کنند ، یا می توانند حرکت دارایی های خود را بدون هیچ گونه نصب پیگیری کنند. اعم از اینکه کارمند شما باشد یا یکی از اعضای خانواده شما ، نصب یک دستگاه ردیابی GPS برای ردیابی موقعیت یک فرد یا جمع آوری داده ها در مورد حرکات آنها بدون رضایت آنها غیرقانونی است.

اگر از دانش فنی برای نصب دستگاه ردیابی برخوردار نیستید ، جی پی اس GPS مگنتی با باتری برای پیگیری وسایل نقلیه و دارایی های شما ایده آل هستند. جی پی اس GPS مگنتی یکی از بهترین راه حل های ردیابی در مورد نگهداری دارایی های ارزشمند ، ماشین آلات گران قیمت و ظروف است.

هیچ مشکلی برای ردیاب های GPS مغناطیسی وجود ندارد. اما ، ردیاب های مغناطیسی GPS را می توان در هر نقطه از وسیله نقلیه یا دارایی نصب کرد تا زمانی که دستگاه دارای دید واضح برای دریافت سیگنال های GPS باشد. آنها می توانند به هر نوع وسیله نقلیه ، کامیون یا دارایی بدون هیچ گونه دانش فنی وصل شوند تا زمانی که سطح فلزی مناسب ردیاب آهنربایی قوی وجود داشته باشد. بسیاری از صنایع تجاری وجود دارند که می توانند از این دستگاه های مناسب بهره مند شوند. انتخاب جی پی اس مناسب برای کار بسیار مهم است. مکان ردیاب GPS برای انتقال داده های ثبت شده بسیار مهم است.