[ad_1]

طراحی و چیدمان یک میخانه یا رستوران ضروری است به خصوص برای کسانی که با فضای محدود. فضایی است که شاید یکی از مهم ترین چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که شما در حال برنامه ریزی برای باز کردن یک میخانه یا رستوران با فضای کوچک; شناخت کامل طرح و مبلمان مناسب بسیار مهم است.

وجود دارد بسیاری از مزایای یک صاحب رستوران می توانید با یک رستوران کوچک مانند داشتن یک کاهش هزینه های نگهداری و اجاره بسیار کمتر کارکنان آشپزخانه و کارکنان صبر کنید. همچنین طراحی اولیه هزینه برای یک رستوران با یک ناهار خوری کوچک منطقه به مراتب پایین تر از با یک فضای بزرگتر. شما خواهد بود بسیار دشوار است با چالش های طراحی یک میخانه یا رستوران.

موفقیت و شکست خود را در رستوران بستگی به طراحی و چیدمان و انتخاب مبلمان خود را. مشتریان البته حفظ خواهد کرد به آینده را اگر آنها تجربه راحت و دنج و صمیمی در محل. اما هرگز بازگشت دوباره با ناخوشایند شلوغ هم ریخته و بد طراحی رستوران. در زیر برخی از راهنمایی چند در به حداکثر رساندن فضای کوچک رستوران خود را به حال.

آیا استفاده از میز گرد بزرگ

من به شدت توصیه با استفاده از مربع کوچک جداول به جای دور میز در رستوران های کوچک. این به آن معنا نیست که رستوران خود را نمی قادر میزبانی از احزاب بزرگ به این دلیل است که آن را با فضای محدود. شما می توانید به جای احزاب بزرگ اگر نیاز ناشی میشود با کمک این مربع شکل کوچک جداول. این به راحتی می توانید تنظیم مجدد و ترکیب به جداول بزرگتر با بیشتر گنجایش است که می تواند قادر به انطباق تمام مهمانان در این حزب است.

محل بار و کانتر صندلی

اگر شما می خواهید خود را به مشتریان و کارکنان صبر کنید برای حرکت راحت در اطراف با وجود داشتن یک فضای کوچک و سپس قرار دادن یک نوار و ضد صندلی خود را در ایجاد یک ایده خوب است. قرار دادن یک نوار در کنار آشپزخانه را نه تنها بهبود فاصله – آن را نیز می تواند یک محل برای مشتریان که می خواهند به دیدار با دوستان جدید و صحبت کردن با کسی ، نشستن در یک نوار با نوار مدفوع می تواند به جذب مشتریان است که به طور معمول فقط سفارش به طور منظم نوشیدنی و مواد غذایی به منظور مشروبات الکلی است که کمک به افزایش درآمد خود را.

استفاده طولانی ضیافت صندلی

پاسخ برای گردش در رستوران خود را است که با داشتن یک ضیافت نصب شده در مقابل یک دیوار با صندلی در طرف دیگر و جداول در این مرکز است. این نوع تنظیم را آسان خواهد بود برای کارکنان صبر کنید برای دسترسی به جداول و مشتریان برای دسترسی به حمام در یک راه آسان و بدون عبور از درهم و برهمی از جداول و قطع مهمانان دیگر. این می تواند کمک به شما در صرفه جویی در فضای بیشتری که شما می توانید استفاده کنید برای قرار دادن جداول اضافی است که می تواند صندلی بیشتر مهمانان خواهد شد که نتایج بسیار بالاتر درآمد.

[ad_2]