[ad_1]

آیا شما به دنبال راه هایی برای تبدیل میخانه خود را دریافت و آن را به دنبال جدید و تازه است ؟ وجود دارد تعداد زیادی از تکنیک های به انجام این کار, اما بسیاری آمده در هزینه مقرون به صرفه. هنگامی که شما در حال ورزشی, حداقل, هزینه, بودجه, شما نیاز نیست که طیف محدود از ظاهر خود را در نوار تحت تاثیر تعدادی از مشتریان شما داشته باشد. یادگیری همراه با شما و مشتریان شما ضروری است و لذت خود است که به همین دلیل ما به برخی از راه های ارزان برای نوسازی میخانه خود را.

1.) در نظر گرفتن طرح خود را در نوار

گاهی اوقات شما حتی نمی باید به صرف یک درصد به یک نام تجاری جدید و احساس. شما ممکن است انجام دهید این است که به سادگی با تغییر طرح. فکر می کنم در مورد فاصله و طراحی خود را با دقت به عنوان ایجاد یک بزرگ یا بد تصور اولیه که مشتریان راه رفتن در سراسر درب. به عنوان مثال, به عنوان مخالف به صندلی به صورت پراکنده قرار داده و آنها را به هدف. بنابراین بدون در نظر گرفتن اگر کسی می خواهد به یک گفتگوی شخصی با دوستان و یا لذت بردن از یک نوشیدنی الکلی زیر سختی بعد از ظهر – چیزی برای همه وجود دارد. حتی اگر فراموش خرس در ذهن موضوع میخانه خود را از طرح خود را می تواند تمایز بین یک آرام بخش شب و دیوانه یکی است.

نگه داشتن با لحن و بافت شما می خواهید افراد را دریافت کنید. در صورت وجود کمی صندلی و اتاق خیلی بیشتر به رقص و سپس شما در حال پیش بینی افراد برای دریافت و نه استراحت.

2.) خرید حداقل لوازم جانبی خود را در نوار

تخته سیاه تزئین با استفاده از بطری لیکور یا beautifications کامل بر روی دیوار. برخی از حداقل های جدید دکوراسیون می تواند قابل توجهی راه را برای نوسازی و نگاه خود را به میخانه. نگه داشتن با استفاده از الکل بطری و محل جعلی گل در آنها را برای یک نگاه تزئینی. شما نمی خواهید برای اضافه کردن بیش از حد به این واقعیت است که آن را به نظر می رسد شلوغ و به هم ریخته اما کمی لوازم جانبی در هر حال حاضر و پس از آن می تواند تفاوت عمده.

میخانه خود مرکزی هدف بنابراین توجه ویژه ای به دکوراسیون این هست. حفظ شیپور خاموشی تمیز و درخشان و در صورتی که شما تا به پمپ که برچسب یا دسته حلق آویز کردن آنها را زنده کند. مردم باید به سوال شما باید فروش خاصی آشامیدنی آنها باید قادر به ببینید که آیا شما انجام دهد. یک نوار چسبنده بدترین است. آن را می توانید به کسی که هر زمان که شما با قرار دادن نوشیدنی خود را پایین و آستین خود را پوشش داده است با باقی مانده از هفته گذشته الکل. نه تنها لازم است برای کمک به نگه داشتن کار خود را به سطوح تمیز و مرتب اما شن و ماسه آنها و یا خرید جدید سطوح کار و آن را به طور کامل تبدیل میخانه را نگاه کنید از لحظه ای که شما در آن قرار داده.

3.) تغییر یا به روز رسانی مبلمان و وسایل خود را

خراشیده صندلی, پاهای شکسته و دستگیره نگاه نمی جذاب ترین. اگر چه سرمایه گذاری در امکانات جدید ممکن است بسیار گران چک کردن خروجی فروشگاه بی مانند به دست آوردن تخفیف. اگر شما کاملا مثبت است که شما نمی خواهید به سرمایه گذاری یک درصد آن را به خوبی به ارزش خرید را پوشش می دهد صندلی آن را به نگاه به عنوان اگر آنها جدید است. به مقابله با یک پیچ و تاب و پایین بیش از حد چرا که آنها ممکن است unhygienic و نگاه tatty. برای قفسه هایی که به دنبال یک بیت از رده خارج شن و ماسه آنها را پایین و بلات آنها رنگ دیگری به ارائه روشن تر احساس در اتاق. حتی اگر شما ممکن است فکر می کنم آنها خسته شده اید شما می شود شگفت زده چقدر چشم یک فرد می تواند زمانی که آنها برای اولین بار وارد نوار خود را. نور سوئیچ سوکت و دستگیره درب را می توان موجود در خود را کمی صرف بودجه تا منطقه مرمت با بسیار کمی از بدون هیچ زحمتی. و در مورد شما هنوز هم دارای همان پرده به عنوان روز شما باز خرید رنگی خنثی هستند.

فرش نگاه خوب و راحت اما آنها هرگز مناسب برای یک محیط پر مشغله و بنابراین بیش از حد سخت به نگه دارید. خود را بار کمی از شخصیت با در نظر گرفتن فرش و پیرایش پایین در زیر کف. این می تواند فوق العاده شیک و به محل سکونت خود جاذبه در کمترین هزینه. یا شاید به جای یک فرش می تواند یک تفاوت بزرگ – و نه یک سایه تیره تر می کند که نشان می دهد قابل توجه خاک علائم.

4.) نگاهی به خارج از نوار خود را

ما همه گناه از قضاوت یک فروشگاه یا رستوران بر اساس آن از نمای خارجی و مشتریان خود متفاوت هستند.

یک بار که به هم ریخته ویندوز با رنگ خاشاک اطراف قاب دعوت نمی شود. ما بنحوی شما نیاز به خرید ویندوز جدید چرا که نه دقیقا اما برای انتخاب کردن به طور منظم پنجره پاک کن و دوباره رنگ قاب پنجره, پس, آن است که رفتن به تفاوت عمده. د وجین و گلکاری گیاهان در هر طرف از ورود شما می گوید یک مشتری خیلی افتضاح در مورد داخل نوار خود را. نگهداری عمومی مانند جت شستن پیاده رو و repainting درب خود را می تواند آن را نگاه 10 سال جدیدتر. پانل های خورشیدی چراغ و repainting کوره پزخانه خارج هستند و تنها برخی از ترفندهای ساده برای نگه داشتن همه چیز تحت کنترل و آن را تنها هزینه شما حدود £30.

واضح است که ما را دیده اند و نه خود را در نوار و در نتیجه نمی دانید که دقیقا چه باید انجام می دهند. اما مهم این است که به اطراف مغازه و صرف پول در چیزهایی که خواهد شد و سپس تاثیر قابل توجهی در پایان. فکر می کنم مثل یک مشتری و آنچه آنها نیاز دارند. اول از همه پاکی و دسترسی آسان چند مناطق به گسترش است. پس از آن شما می توانید تمرکز بر روی نکات تکمیلی مانند دوباره طراحی منو شما و خرید جدید کوکتل ،

گاهی اوقات شما به صرف پول برای انجام پول! آیا شما دوباره نوار خود را به تازگی? ما واقعا می خواهم برای دیدن تصاویر خود را. صدای جیر جیر با ما ارسال به ما در Facebook و یا برچسب به ما در آنها در Instagram برای حفظ dialogue رفتن.

[ad_2]