[ad_1]

به گزارش شفاف، کیکه ستین در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل سلتاویگو در هفته سی و دوم رقابت‌های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) از  رقیب و بازیکنانش تمجید کرد.

 سرمربی تیم فوتبال بارسلونا اظهار داشت: سلتاویگو استعدادهای زیادی در خط حمله دارد. آن‌ها می‌دانند چگونه با توپ کار کنند. سلتاویگو اکنون روحیه بالایی دارد و این روحیه چیزی است که آن‌ها را نسبت به سایر تیم‌ها متمایز می‌کند. رقیب  تیمی باهوش است و بازی سختی پیش رو داریم. امیدوار پیروز شویم اما به دست آوردن برتر در این مسابقه مشکل خواهد بود. سلتاویگو در 3  بازی خانگی اخیرش گلی نخورده  و این نشان می‌دهد  در فرم خوبی هستند. رافینیا درست مثل هم‌تیمی‌هایش فرم بسیار خوبی دارد. بازیکنانی مانند رافینیا، دنیس سوارس و یاگو آسپاس را می‌پسندم.

او در ادامه افزود: هنوز روی آرتور ملو حساب می‌کنم. او با ما تمرین کرده و فردا می‌تواند همراه تیم  سفر کند. امیدوارم سر و صداهای ایجاد شده در رابطه با انتقال آرتور ملو به یوونتوس، روی او تاثیر نگذارد. چیزی که برای آرتور اتفاق افتاده، غیر طبیعی است. در چنین شرایطی بازیکن باید درک کند فصل هنوز تمام نشده و سعی کند بهترین خاطرات ممکن را از خودش به جای بگذارد. او موظف است تا روز آخر حضورش در بارسلونا، حرفه‌ای باشد. آرتور اولین و آخرین بازیکنی نیست که انتظارات زیادی از او می‌رود اما در نهایت همه چیز برایش خوب پیش نمی‌رود. البته صحبتم کلی است و فقط درباره آرتور نیست. درباره جدایی آرتور، من هنوز چیزی را تایید نمی‌کنم  و باشگاه هم به من اطلاعی نداده است.

ستین افزود: بازی فردا، فرصت خوبی برای ریکی پویگ است که از ابتدا به میدان برود. ریکی از زمان حضورم در بارسلونا پیشرفت خوبی داشته است و همیشه نگرش او حین کار کردن بسیار خوب بوده. با این حال باید بپذیریم ریکی پویگ برای تطبیق با تیم همچنان به زمان نیاز دارد و اضافه شدنش به ترکیب اصلی تیم، فرایندی طولانی است. قبلا در خصوص خرید پیانیچ  صحبت شده و نظری در این باره ندارم.  فقط روی مسابقات متمرکز هستم.

او در پایان تصریح کرد: رقابت با رئال مادرید تا پایان ادامه دارد. 7  بازی تا پایان لیگ باقی مانده است. متقاعد شده‌ام  رئال مادرید نمی‌تواند  تمام بازی‌هایش  تا پایان فصل را ببرد و امتیاز از دست خواهد داد. تا پایان لیگ اتفاقات زیادی خواهد افتاد. 

 

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link