[ad_1]

آیا تا کنون فکر در حال حرکت در خارج از کشور ؟ و از خود بپرسید: چگونه برای نقل مکان به یک کشور جدید مانند آلمان ؟ از آن آسان است ؟ چه چیزی شما نیاز به انجام و با شما را ؟

با استفاده از تجربه خود من در جابجایی به آلمان, من به شما ده نکته برای پاسخ به این سوالات. از جمله توصیه های به عنوان به آنچه که شما نیاز به انجام قبل از خروج از کشور خود و هنگامی که شما وارد در سبز آلمان است.

1) اجازه اقامت (ویزا) در مقابل ویزای توریستی

اولین سوال شما باید از خودتان بپرسید این است که چه مدت شما می خواهید به ماندن در آلمان است و از آن کوتاه بماند ؟ کمتر از 3 ماه ؟ یا نه طولانی است ؟ اگر شما تصمیم به اقامت بیش از 3 ماه پس از آن شما خواهد شد نیاز به اجازه اقامت (ویزا). چرا ؟ چون شما ویزای توریستی خوب است تنها برای 3 ماه.

2) چگونه برای به دست آوردن اجازه اقامت ؟

بعد از اینکه وارد در آلمان شما باید سه ماه برای دریافت اجازه اقامت شما. اسناد و مدارک شما نیاز به شرح زیر است:

-گذرنامه معتبر یک نفر -اثبات این که شما باید یک محل برای زندگی -اثبات که شما می توانید پشتیبانی از خود و خانواده خود را (اگر قابل اجرا باشد) از نظر مالی -اثبات بیمه سلامت -اثبات از ازدواج (اگر قابل اجرا باشد) -Medelschein -مدتی گواهی تولد (به خصوص برای کودکان) -حیوان خانگی گذرنامه و گواهی واکسن

باید این اسناد را با شما در ورود خود را; همین حالا آنها را بسته بندی شده در یک چمدان و یا در یک جعبه “جایی”. من باید اصرار بر این واقعیت است که این اسناد باید به آنهایی اصلی.

3) چه Medelschein?

این یک سند است که نشان می دهد که شما ثبت نام در تالار شهر. شما باید برای رفتن به شهر محل سکونت خود را به آن را دریافت. آن است که معمولا بسیار آسان و سریع برای به دست آوردن: شما نیاز به پاسپورت و اثبات که در آن شما اقامت. شما نیاز به آوردن این سند در طول زمانی که برای درخواست اجازه اقامت.

4) چه چیزی را به ارمغان بیاورد ؟

اگر شما در حال جابجایی به آلمان برای ماه, شما بدون شک خواهید به لباس و سایر وسایل شخصی با شما. در واقع با شما را در آنچه شما فکر می کنم دشوار خواهد بود برای پیدا کردن خارجی (مانند کره بادام زمینی و شربت افرا!). اما به یاد داشته باشید آلمان بسیار civilize کشور و بیشتر از کمتر در مرکز اروپا آن است که بسیار آسان برای رفتن از وجود دارد برای فقط در مورد هر نقطه دیگری در قاره!

همچنین در نظر گرفتن که آن را هفته برای اموال خود را برای رسیدن به اگر شما کشتی آنها در خارج از کشور. بنابراین بهتر است به کشتی آنها را جلوتر از زمان و نگه داشتن یک مقدار خوبی از لباس و آیتم های لازم را با شما در هواپیما.

5) یادگیری برخی از آلمانی

قبل از خروج از کشور خود را, شما ممکن است بخواهید برای یادگیری یک کمی در آلمانی. در واقع آن است که در تجربه ما که زبان انگلیسی صحبت در همه جا در آلمان و یا در بقیه اروپا که برای ماده. بر خلاف خارج از شهرهای توریستی از جمله فرانکفورت و برلین چند نفر انجام آن صحبت می کنند. آنها ممکن است آن را درک کنند اما با مشکل. بنابراین اگر شما در اینجا برای دراز مدت بهتر است یک یا دو دوره.

6) آلمانی فرهنگ

در حالی که یادگیری زبان همین دلیل سعی کنید برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد کشور و فرهنگ خود را? آلمانی ها مانند هر کس دیگری باید راه خود را از انجام کارها و آن را آسان تر شما به دانستن کمی در مورد آنها قبل از آمدن. لینک زیر شما را به یک وب سایت که در آن شما می توانید پیدا کردن همه نوع از اطلاعات در مورد کشور و مردم آن است.

7) خانه جدید خود را در آلمان.

آنچه شما دنبال آن هستید? یک خانه ؟ محل سکونت? یک آپارتمان ؟

در شهرستان ؟ و یا در کشور ، فراموش نکنید که در آلمان, حمل و نقل عمومی بسیار کارآمد می رود و فقط در مورد همه جا حتی در شهرهای کوچک و مسکن در خارج از شهرستان با مرکز کمتر از گران قیمت است.

شما ممکن است بخواهید برای شروع به دنبال قبل از آمدن به عنوان جای خالی محدود در شهرهای اروپایی به طور کلی. وجود دارد بسیاری از سازمان های که ارائه برای کمک به شما در پیدا کردن جایی برای اقامت, اما آنها به اتهام هزینه به مالک به عنوان به خوبی به عنوان مستاجر.

نکته مهم دیگر در مورد مسکن مبله در مقابل بدون اثاثیه. شما ببینید در آلمان آنها واقعا بدون اثاثیه. است که وجود دارد: مبلمان از هر نوع. حتی یک وان حمام یا توالت در برخی موارد و قطعا بدون پستو و آشپزخانه شمارنده. هیچ چیز.

بنابراین مگر اینکه شما وجود دارد برای مدتی و مانند بازسازی, شما ممکن است بخواهید به دنبال مبله.

8) بانک

به عنوان شما نمی توانید پرداخت صورتحساب خود را با چک (آنها را قبول نمی کند در هر نقطه چک) شما نیاز به باز کردن یک حساب بانکی برای انتقال پول از این حساب به شرکت های که از آن شما خرید خدمات. آن است که نسبتا آسان و مستقیم به جلو. وجود دارد بسیاری از نوع نقل و انتقالات بانکی و, اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد این موضوع به بانک ها بر روی لینک زیر کلیک کنید.

9) حیوانات خانگی

اگر چه وجود دارد این است که دیگر نیاز به قرنطینه در زمانی که آوردن حیوان خانگی خود را به اروپا وجود دارد برخی از قوانین را دنبال کنید.

سگ یا گربه خود را بیشتر به حال آن واکسن علیه بیماری هاری حداقل 30 روز قبل از خروج و بیش از 12 ماه قبل از ورود به خاک آلمان. البته شما نیاز به اثبات از تمام واکسن به منظور ارائه در مرز در ورود خود را. بنابراین بهترین خود را به آنها را با شما در همه زمان و در طول سفر. نکته مهم دیگر: حیوانات خانگی در اروپا در حال حاضر باید یک شماره شناسایی یا به عنوان یک خال کوبی است که می توان به راحتی دیده می شود و یا به عنوان یک ریزتراشه و خود گذرنامه صادر شده توسط یک دامپزشک.

10) مغازه ها و کسب و کار ساعت

اکثر فروشگاه ها (از جمله داروخانه ها) بسته هستند از بعد از ظهر شنبه 1 یا 2 بعد از ظهر تا صبح روز دوشنبه در آلمان است. بنابراین اگر شما می رسند در روز شنبه شما ممکن است مجبور به غذا خوردن در رستوران را برای دو روز آینده. که یک راه خوب برای کشف محیط اطراف خود را در جستجوی یک رستوران متفاوت هر وعده غذایی!

خوش آمدید به آلمان! Willkommen!

[ad_2]